Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověku je smutno, když čte ty prodejní čísla Zaklínačů a pak tohohle. Jedni.čce a dvojce bych to přál, ale od brotherhoodu je to jen dojení a trojka byla pro hezký brainwash amerických mozků
  • nevím, jestli to tady na games už někdy bylo nebo jsem to viděl jinde, ale mě by se nejvíc líbilo tohle:
    http://fav.me/d5k8yip
    http://fav.me/d5l8fxq
    http://fav.me/d4x4red
  • Nakonec to skončí nekonečnou sérií AC: Modern Warfare X *15*
  • A co takhle České země a husitství? Do tématu templářů a assasínů by to zapadalo...a nemyslím si, že je to zanedbatelná část evropských dějin :)
    • To jo, husitství je zajímavý, přeci jen, české země byly první, které počali odolávat církvi a dali vlastně kořeny Lutheránům. Ale my už takovou hru máme :) resp. budeme mít. A jakou! Od studia War Horse v čele Dana Vávry, který stojí za Mafii 1 a 2. Takže o to bych se určitě nebál. A navíc nějak nevím, jak do tohoto období zakomponovat asasíny a templáře :) i dkyž Ubisoft je schopen čehokoliv :)
    • Prosim te, kdo v Anglii, Francii, Nemecku, neboo USA vi neco o Husitech. Nikdo nic, mozna tak historici. To je pro ne asi stejne zazivne obdobi dejin, jako stredoveke bitky eskymaku nekde v Gronsku.
      • Tikov
        nebo boje italských rodů v renesanční Itálii
  • Co takhle Evropa - období Velké francouzské revoluce až Napoleonské války? Já vim, bylo by to nejspíš dost podobný trojce (myslím zbraně, evropská kultura atd...) ale například zážitek z historických evropských měst by byl ohromný, podle mě! Představte si souboje asasínů a templářů na barikádách, bitvu u Waterloo, u Trafalgaru bojovat společně s Nelsonem (narážím na výborný systém lodních bitev v AC3). Londýn v 18 - 19. století by byl úžasný!

    Mimochodem nová postava, by neměl být řeznický panic jako Connor, měl by to být tvrďák, děvkař a nekompromisní zabiják!
    • Souhlasím taky bych další Assassin viděl nejradši za velké francouské revoluce a završil ho pádem Napoleona.
      A souhlasím i s tím že je třeba pořádný hrdina, už žádný nemluvný suchar který neví co je to sex a úsměv nebo humor ani nikdy neslyšel. Chci sebevědomého playboye s ironickým humorem *1*
      • Ezio byl fajn :) co se týče charakteru byl ale nejlepší hrdina Altair. Jenom kdyby nás vývojáři nechali taky nahlédnout do Altairova soukromý. Nevadil by mi takový jakýsi "zlomený zabiják" :)
    • Je to dost možný, protože myslim že v AC 2 byl v jedné z hádenek Napoleon s Piece of Eden.
      • ano, byl. stejně tak v altairově deníku byla zmínka i o tom, že ježíš měl také jeden z úlomků ráje ;)
  • Já bych rád assasina jednou viděl na straně té "vládnoucí třídy" nebo těch kteří nejsou pokládáni za ty nebohohé a utlačované. Např francouzská revoluce ale ne za revolucionáře ale za krále nebo 1.světová válka na straně Německa. Myslim si že by to byla příjemná změna
  • Ubisoftu za práci v tomto roce tleskám, důstojně pokračovat v AC sérii + navrácení Far Cry zpět do hry je úspěch jako hrom :)
  • kdyz sem dokoncil ac3 tak po nejake dobe co sem behal po meste tak v bostonu se objevil vykricnik tak sem k nemu sel objevila se scena jak nekdo neco rika v pristavu a chybely tam titulky pak to napsalo ze se odemkla doba nejaka revoluce. nevi nekdo co to ma byt ?
  • a co třeba příběh z budoucnosti s desmondem, jakože sám desmond bude chodit po městě budoucnosti a něco dělat? zatím jsem hrál jedničku, další díly mám v pořadníku, ale už jednička docela ukazuje, že je to relativně furt to samé a dost stereotypní. a vydávat ty díly stále tak rychle po sobě to jen více a více rozmělní, pokud nechcou rozvíjet právě příběh desmonda (což chápu z reakcí a recenzí, že je jeho příběh upozadován).
    • shmeck
      Ono by to moc nešlo :) Víc ti toho neřeknu - nechci ti kazit zážitek...
      • *1* jsem si naběhl :) díky za vstřícnost. radši odtud mizím :).
  • shmeck
    Rád bych si zahrál za příslušníka Aztécké říše v odbobí conquistadorů.
    • To není vůbec špatný nápad, ale AC je o lezení po budovách, což by fakt asi nešlo..
      • shmeck
        V AC 3 jsem toho taky po budovách moc nenalozil... Spíš jsem lítal po stromech a po skalách :). A to by u Aztéků docela šlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit