Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Japonsko za Ninju !!! :)
  • Néééééééééé ... Fakt ????????????????????
  • Jako AC nepolíbený bych tuhle pecku chtěl zkusit. Který díl je podle vás nejlepší? Jde mi čistě o hratelnost, na příběh kašlu.
    • Za mě Brotherhood
    • Hratelnosti rozhodne dvojka a pokud jsi nehral tu tak te bude bavit i trojka (pac je to to stejny + neco navic) Jednicka je v dnesni dobe moc...těžkopádna
      • Jednička má skvělý příběh, ale je děsně stereotypní...
    • TheFeardemon
      Dvojka byla příběhově,hratelně a asi i charakterama nejlepší.Sice semtam trochu zdlouhavá ale jako celek je to asi nejlepší díl AC série (PSP atp. tituly jsem nehrál)
      • Robotron3
        O tom bych se i hádal :) Dvojka podle mě nastolila právě takovej ten kompromis mezi hratelností a příběhem, kde už byly ty řežby sám hravě proti 40ti loupežníkům. Jednička mi příjde v tý hratelnosti takový víc hardcore. Čímž neříkám, že je dvojka špatná. Ale když Apesa příběh nezajímá...
        • Magister_Peditum
          Jednička měla souboje stejně lamácký jako dvojka (pamatuju, jak jsem mačkáním 2 tlačítek postupně pobil cca 1/3 Damašku) a další AC díly, navíc byla neuvěřitelně repetetivní (i když beru, že cca první hodina hraní byla ve svý době něco ohromujícího).
          • Robotron3
            Že bych si to blbě pamatoval? Nebo byl ve dvojce už zručnější? Ale v jedničce byly omezenější životy třeba ne? Zkrátka mi přišlo, že v jedničce jsem mnohem víc umíral a čím další díl, tím mi přišel jednodušší.
            • Magister_Peditum
              Tak určitě, jen jsem odpovídal na otázku, který z dílů je asi nejlepší. Začít dvojkou není úplně košér, stejně jako u začínání kterékoliv série od prostředka.
            • Robotron3
              Tak to bylo asi tim. Ale stejně doporučuju jedničku. Neni snad nic špatnýho začít od prvního dílu :)
            • Magister_Peditum
              Počet životů se v obou hrách postupně zvyšoval.
    • Magister_Peditum
      Assassin's Creed 2
    • Robotron3
      Pak určitě jednička.
  • Zerathus
    Japonsko nebo Viktoriánská Anglie. Víc nechci
  • To už tam, ale nemusí být ani Animus ne? pdole mě je to zbytečnost :)
  • Bylo by fajn to Rusko ... Nikolai Orlov z komixů by byl fajn :)
  • K AC, co takle stredovek, londyn, pariz, a naky ty "hradni mesta":P stredovek tu sice jiz byl, ale ne situovanej na zapd. Pripadne i to nase velkomesto :P
  • Kozy
    Ty palný zbraně se mi dost líbily, i když tuhle sérii v oblibě nemám. Hlavně už ne středověk. Viděl bych to třeba na třicetiletou válku, ta se přímo nabízí. Ta viktoriánská Anglie zní taky hodně zajímavě. Nevidim důvod proč by se to nemohlo odehrávat i začátkem 20. století. Možností je spousta. Ale to neni to hlavní, AC je po 2 hodinách hraní neuvěřitelně nudná a repetetivní záležitost, hrál jsem jedničku a teď trojku a prakticky žádná změna, což jsem teda nečekal, bohužel.
    • Tak to jsi zrovna hrál ty dva nejnudnější díly ze série *1* V AC1 Ubi teprve oťukával, jestli trh o něco takového stojí, takže to neměli moc vymakaný (stereotypní mise), no a AC3 jsem sice nehrál ale podle diskuzí se to svezlo na CoD vlně (skriptovaný mise, koridory a důraz na wow efekt) "OT" To nicméně neznamená, že jsi AC3 nepořídím, až trochu spadne cena "OT" Doporučuju skusit především AC2, protože i když Řím v ACB a Konstantinopole v ACR byli celkem pěkný, tak na Florencii a Benátky (a hlavně na počátky Ezia coby assassína) to nemá ani náhodou. Hratelnost byla na poměry dnešních her na jedno/dvě odpoledne podle mě luxusní, soundtrack pak byl snad ještě lepší. Za mě osobně nejlepší díl univerza...
      • Kozy
        dík za reakci, tak dám tomu ještě šanci. Renesanci mám rád. No jinak ta trojka..prakticky to čeho se všichni báli- námořní bitvy byli nejzajímavější. Jinak nuda, nuda. Doufal jsem že to ty bitvy o nezávislost napraví, ale bylo to přesně jak řikáš CoD styl.
  • Magister_Peditum
    Kdo četl knihu Julianus od Gore Vidala, tak by mohl souhlasit, že jde o příběh, který si o začlenění do zápletky Asásini vs templáři přímo říká. Navíc je to z pozdní antiky - těžko hledat víc přehlížené historické téma (alespoň ve hrách). *3*
  • Středověké Japonsko. Ou jé.
    • TheFeardemon
      Kéž by.Japonsko mělo historii velice zajímavou,určitě by se do toho AC zakomponovat.Nebo popřípadě Čína má taky něco zajímavého,co by šlo použít.AC série by se měla odstěhovat zpět do Asie (jako první AC),podle mě tomu východní země sedí víc něž nějaká 'merica...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit