Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A taky hlavne novy bojovy system a vice stealth.
  • At je to Japonsko, at je to Japonsko, at je to Japonsko!
    • ja si trufam tvrdit, že sa ti želanie splni.
  • h0p3
    AC během Francouzský revoluce ?!
    • Ferdis2
      Tiež som v to dúfal, ale je to v tom istom časovom období ako trojka, takže sotva, *9*
    • LuckyBaal
      to a Japonsko jsou můj sen od konce Ezia.
    • Alebo pocas neznej revolucie?
  • hned me napadl Pink floyd a jejich Money
  • strašne by sa mi páčilo keby sa nejaké pokračovanie AC odhrávalo počas druhej svetovej vojny...Krásne by tam zapadol atentát na Hitlera *1*
    • Tento sen si môžeš splniť (ak si tak ešte neurobil) ... volá sa to THE SABOTEUR a je tam presne to, čo by robil AC v II svetovej. Lezenie po strechách v rozlahlom Paríži a okolí, pútavý príbeh a veľa mŕtvych. Plus samozrejme strejné zbrane a dopravné prostriedky.

      K téme diskusie: Nikde nie je povedané, že další diel musí byť ako jeho predchodcovia celý z jednéj oblasti. Mne by sa páčilo, keby sa v hre vystrieda viac štátov, architektúr prostredí, nepriateľov. Myslím že veľa ľudí by to uvítalo ako prostriedok proti stereotypnosti AC. (Systém epizód z roznych oblastí ako Tombraider)
    • Jasně a střílel by jsi ze samopalu a jezdil v tanku.
      Proboha, AC série je přece nejen o stealth akci, ale hlavně o šermířských soubojích.
      Tudíž logicky žádné období od 1 světové počínaje nelze použít. Ono i během trojky to bylo s těmi střelnými zbraněmi dost nahraně. A pokud by ta hra byla z moderní doby, tak to už by byl spíš Hitman.

      Podle mne by sérii pomohlo vrátit se zpět do minulosti. Tzn ideálně starověký Egypt nebo Babylon kdy by se mohli první assasíni objevit. Zajímavý by byl i Řím v době své největší války, Řecko v době války s Trojou či Persií či období, kdy Evropu sužovali vikingové a nebo samurajské Japonsko. Čína by sice mohla být zajímavá, ale jejich historie není dle mě pro lidi tak přitažlivá a známa. A raný středověk odehrávající se v různým městech včetně Prahy by rozhodně byl zajímavý :).
      Carské Rusko, Francouzská revoluce, Napoleonské války či válku Severu proti Jihu bych rozhodně neuvítal, protože by to herně nebyl žádný velký posun oproti trojce. Všude by se jen motali týpci s puškama a pistolema, jen by to bylo v jiné lokalitě a v jiných uniformách. Ostatně ještě nedávno tu hodně lidí brečelo, že Brotherhood a Revelations jsou jen takové datadisky, protože to je se stejným hrdinou, ale hlavně ve stejné epoše. Prostě přelom 18. a 19. století bych už opustil.
      • x_ander
        Babylon nebo Troja zní výborně. Kdyby to tak napadlo Ubisoft...
    • ZvacA
      Hehe. Osobně jsem v univerzu AC laikem, ale co jsem se mohl dočíst, tak WW2 je v jeho historii mocenským konfliktem mezi Templáři, do kterého se zamíchal pochopitelně i řád Assassinů. Byli to nakonec oni, kdo Hitlera odrovnali a paradoxně tím pomohli upevnit templářský vliv. Je to sice pěkně pseudoalternativní, ale proč by ne... :)
  • walltar
    Další assasins creed? Taky už by to možná chtělo nějakou novou značku.
    • LuckyBaal
      Watch Dogs... Jinak já se na nového assassins jako zarytý fans těšim a doufám v lepší díl než trojku. Taky ych nepohrdnul novým Princem z Persie...
  • egypt alebo cina *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit