Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych poslal serii do nejaky cikansky vesnicky. Tam je to +- jako v 18 stoleti, vse zboreny takze hromada moznosti pro lezení a nepratel až až
    • Tam by nepřežil ani minutu.
      • No spis takove to splynuti s davem, a jakmile se odpojis nemas zadnou vyzbroj :D
        • No nevím, jeslti by v bílým a s bílou kápí moc splynul s davem. Možná kdyby stál vedle zapálenýho kříže, tak by splynul s jiným davem.
          • Musel by se adaptovat, nabarvil by obleceni na nejako utmavou barvu, pak se vyvalel v bahne a trosku o potrhal a nikdo by ho nerozeznal... Akorat silent kill by byl nemoznej protoze jen bys na to pomyslel a mel bys guardy z celyho mesta okolo tebe
  • Robotron3
    Ještě mě napadlo. Jsou takový aktuální alternativní archeologický teorie, že nám nejstarší známé civilizace v mezopotamii nejsou prvními civilizacemi, ale že byli inspirované nějakou super civilizací, která tu byla dávno před potopou světa, taková Atlantida chcete-li. Do světa AC by to právě sedělo, rok 25 000 před n.l. třeba. Takže kdyby byl vyloženě takovejhle sci-fi díl, tak to by bylo taky zajímavý.
    • Tohle je dobrý a originální nápad. Vůbec tuhle možná fiktivní dobu nějak "realisticky" ztvárnit do jakékoli hry by bylo fajn. Ale co není historicky přesně podloženo tak to může lehce spadnout do jakékoli fantasy. A tam by to určitě i ve výsledku spadlo.
    • To je hezké, ale AC serie si vždy zakládala na historických reáliích. Tzn nějaká zapomenutá civilizace případně něco z budoucnosti by sice bylo fajn, ale série by přišla podlě mě o dost silný prvek.
      • Robotron3
        Zase by to bylo určité oživení, protože mít každý rok skoro ten samý AC v trochu jiné době, jako bylo od dvojky...
    • ZvacA
      S tímhle si AC právě pohrává už od počátku, nemýlím-li se. Ale téma na samostatnej díl? Leda, že bychom hráli za Adama, jak s Evou zahajuje revoluci za lidské pokolení. :D
      • Robotron3
        Jo jo, je to tak. Ale bylo by právě zajímavý, že by se tam na tom počátku i odehrával děj AC. Zatim to bylo vždy takové to sci-fi pozadí.
  • TheFeardemon
    Což takhle nám poslat Assassina mrznout do Ruska?Přecejen je historie Ruska celkem opomíjená záležitost,mohlo by to být zajímavé...
    • V Rusku je zima a jeho historie je pro dost lidí neznámá věc.
      Jsou myslím zajímavější epochy. Nehledě na fakt, že Rusko je dle mě zajímavé až tak od 18. století.
      • TheFeardemon
        Země s "nezajímavou historií" neexistují.Každá země má něco,co bylo zajímavé,na co jsou hrdí,boužel u některých zemí o tom půlka světa neví...
        • Já to myslel jinak. Neříkám, že to není zajímavá historie, z pohledu toho co se tam tehdá událo. Ale z pohledu normálních lidí. Bohužel Rusko většinu zeměkoule moc nezajímá.
          Je to sice škoda, ale je to tak. A Ubi rozhodně vybere nějaké období, které bude pro většinu lidí zajímavé. Ostatně Amerika s Xboxy je velký trh a proto mě nepřekvapila ta válka o nezávislost. A i průměrný američan ví něco o starém Egyptě, Římě či o samurajích v Japonsku. O Carském Rusku ale ví prd :)
  • AC má strašne moc možností kam postupit takže ja sa moc tešim a nevadi mi že hra vychádza ob rok, pretože viem, že uvidim minimálne nový príbeh a krásne nové prostredie. Každopádne si ale myslim že Ubi nepojde spat v čase - tým myslim pred udadolsti z 3 dielu.
    • Já si právě myslím že ano.
      A to proto, že si Ubi ted dobře zametlo cestičku. Desmond je tuhej a jeho příběh skončil. Tzn i příběh Assasínu s jeho příběhem provázaných.
      Tudíž si ted Ubi může vybrat víceméně libovolnou epochu a začít úplně jiný příběh v libovolně v historii, který navíc nemusí být s tím Desmondovým vůbec provázaný.

      Navíc doobdobí za válkou o nezávislost není kam moc jít. AC série není o střílení z pušek a házení granátu. Je to o šermu.
      • Ty si teda fakt **** spojlerovaci
      • Vdaka za mega spoiler. *7*
      • Tikov
        Nešlo by příště použít spoiler? Prosím
  • Jestli je nejaka skutecne opomijena udalost v dejinach, tak je to porazka vychodorimske rise (byzantska) - pad Istambulu (Konstantinopol)
  • Neopovrhnem žiadne mesto s peknou architektúrou a obdobie/konflikt s dobrou atmosférou...
  • Robotron3
    Stejně jako před trojkou, doufám v Egypt. Tak doufám, že teď už... :)
  • Amylee.Anderson
    Viktoriánská Anglie, ale měli by se vrátit k původnímu assassinsví, ne terminátor masakr styl.
    • Tss, ty jsi ale naivní.
  • Hlavne žádný Egypty, Mexika, Japonska, Brazilie a podobný exotiky. Hezky se držet Evropy. Za mě Viktoriánská Anglie. Samozřejmě hned po Praze (Za Karla IV. nebo Rudolfa II.)
    • Evropu rozhodně ne
  • Egypt, jednoznačně, nebo prostě nějaká velká událost ve starověku, nechci nic moderního. Nebo mi dejte Prince z Persie...
    V Evropě mě všichni skopou, ale já mám hodně rád americkou historii a proto se mi třetí díl hodně líbil (někdo musí jít proti proudu, alespoň na games plnýho Tes sraček fans). Myslel jsem si to, že se mainstreamově Connor líbit nebude, takže jsem občanskou válku ihned zavrhl. Takhle, pokud by se pokračovalo s Connorem nebo s někým z jeho rodiny, tak občanská válka (lepší ale bude přenechat western Call of Juarez : Gunslinger) Persie zase Princi z persie. Takže Egypt, nebo pokračování jedničky. Carský Rusko si nedokážu představit, ale neříkám ne... *1*
    • Já zase osobně nemusím Americkou historii. Jednak Amerika skoro žádnou historii nemá. Jsou to vlastně dvě hlavní události. Jednak vcelku malý konflikt v podobě boje proti Anglánům a nezávilost a poté nechutná jatka v podobě občanské války kde zařvalo skoro milion lidí. Období mezi tím je proloženo drobnými konflikty s Indiány a jejich nekonečná snaha o vyhlazení případně zavření do rezervací. To je dost trapná historie o být Američan, tak o tom moc nemluvím.

      Mimochodem Občanská válka byla cca 100 let po té o nezávislost. Takže s Connorem by se teoreticky pokračovat mohlo,ale ve svých cca 120 letech by toho už asi moc nezmáknul *15*
      • No jasně že nemá, ale to sem nepatří. Každýmu sedne něco jiného, dokázal bych o tom hodiny vyprávět, jak se to tam všechno mydlilo, prostě mi to přijde zajímavý a i přesto, že ta historie je teprve 600-letá, pořád může nabídnout zajímavé situace. Těžko někomu vyvracet názor, ve středověku a novověku se mydlilo všude...
        Vim, kdy se to odehrávalo, je to rozestup spíš kolem 80i let, ale měl jsem spíš na mysli nějaké jeho syny nebo vnuky, ale to jen tak na okraj, rád tuto dobu přenechám Call of Juarez, o kterém jsem oznámení neslyšel)
    • Magister_Peditum
      Sám se děláš ublíženým, ale nezapomeneš ohodnotit fandy Elder Scrolls jako sr4čky.... *1*
      • Nedělám se uraženým, jenom předběžně počítám, že na američany mají všichni předsudky, no a do Teska si vždycky rád kopnu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit