Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem pro Rakousko-Uhersko :-) s tím že by Švejk byl šéf Templářů :-))
  • Stredovek je nejlepsi a Ezio Auditore da Firence je nej postava z her a ten pribeh je neskutecnej neco podobnyho by to chtelo:)
  • Praha 16. století za vlády Rudolfa II. To Praha byla narvaná různými osobnostmi z celé Evropy pro které by se určitě dalo splnit pár kšeftů. Navíc na podivné výzkumy a okultismus by se daly navázat nějaké konspirační teorie, třeba bysme se dozvěděli jak to bylo s golemem :D ..nebo nejasná smrt Tycha de Brahe, co kdyby v tom měl prsty náš assassin *1* Navíc Praha je krásný město, ta si o to prostě řiká ;)
  • Rusko možná ale Carské? To je nuda! Daleko zajímavější bylo období kolem VŘSR a následná občanská válka. *3*
    • Súhlas.
  • Tynno
    Dlouho sem tu nebyl, ale k tomuto se musím vyjádřit, vím že je to byznys ale je prostě škoda že sérii jako Mass Effect a Assassins Creed nenechají po třetím dílu už smrdět, v nejlepším se má prostě přestat...
  • Stormangels
    A co třeba Pravěk? :D
    • Dovedu si to představit-místo skryté čepele by byl skrytý kyj(pro trotly: samozřejmě pazourek by se k tomu hodil o mnoho víc,ale jen si představte skrytý kyj :D)
    • Tynno
      hehe,asi tak )
  • Smetana.pavel
    Teda nevím, ale vydávat AC každý rok.. Pak taky ta kvalita vypadá, ACIII jsem hrál a první mise za Desmonda mě dorazila. Držet 5 minut v kuse pravé tlačíko a šipku vpřed, lehce myší korigovat směr a hra udělá zbytek za vás.. Skok padákem rozseknut 3 animacemi... Takhle uděláte 4 assassíny ročně, stačí uplácnout děj, hridnu, mega WTF zápletku se záchranou lidstva (doteď jsem ten konec nepochopil, prostě dead, happy end, nazdar) a je to. To je prostě ždímačka pračka sušička a ještě jednou ždímačka peněz. 3v1 *1*
    • Call of Assassins, dekuji nechci. Dvojka byla posledni kterou jsem poridil za plnou cenu. Za pul roku si teprve poridim trojku a z nastaveneho tempa nehodlam slevit.
  • Ked si prezriete galeriu tohoto coveka http://chaoyuanxu.deviantart.com/art/Assassin-s-Creed-Another-Tale-chapter-5-300495206 najdete tam spicove fanarty na Asasina z prostredia Ciny.
    • http://chaoyuanxu.deviantart.com/gallery/
  • ja bych bral feudalni japonsko...ninjove a podobne se k tomu jen nabizi :)
    • ringmancz
      v Revelations se mluví o Japonsku, ale Ubisoft říkali že mají důvody proč Japonsko ne
    • čeče dobrej nápad nebylo by zlé hrát za samuraje ... *2*
      • KIMCID
        Sokol strážce noci
  • KIMCID
    dojit a dojit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit