Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moderní konflikt v iráku
    • Taky zajímvé :P To by byl ale druhej Fisher *1*
      • Fisher je taky od ubisoftu že? Tak by to mohli pěkně propojit.
  • x_ander
    A já bych byl pro tu Mezopotámii. To období je zajímavé samo o sobě, nenapadá mě žádná hra která by s ním kdy nějak výrazněji pracovala (ok, Prince... ale ten je trochu o něčem jiném) a vrátit se v historii o pár tisíc let a skočit si z Babylónské věže by nebylo od věci :)
  • Inquisitor
    Spíš by to už měli zabalit, vždyť je to pořád stejný.
    • pořád stejný a vic a vic idiotský
  • indie v období britské kolonizace je skvělý nápad (kudos monty)! ale já říkám: ninja style! Japonsko v období sengoku - valčících států. prostředí, ve kterém se vyskytovali ti nejvycvičenější, neprofláklejší, nejšílenější techniky ovládající vrahouni a špioni všech dob!
  • ja som za ceskoslovensko november 89 *5*
    • *1* *1* *1* *1* že by temláři byli na konec komunisti ? *1* *1*
      • Jo, ti kariéristi, co pak houfně přestoupili do ODS a dalších stran a začali se bít do prsou za jinou ideologii.
  • Podle mě by byly zajímavé tyto doby: antický Řím, starověký Egypt, Rusko-okolo roku 1916,Indie v období Britské kolonizace.
  • Upřímně AC serie jako taková je vynikající, přesto by si mohli odpustit tu současnost stejně to každý hraje právě kvůli té minulosti tím se AC odlišuje od ostatních AAA her dneška..
    Jinak jsem rád že ve ACIV bude jiný hrdina, Connor byl silně nesympatický asi Ezio dal laťku moc nahoru..
    Jinak časové období bych viděl buď na francouzskou revoluci, případně válku růží v Anglii, nebál bych se ani revolučních let okolo 1848, špatné by nebylo ani doba inkvizitorů ve Španělsku a spusty dalších období...
    • Mně ta současnost vůbec nevadila, naopak mne bavila, ovšem ve trojce již ne tolik, jako v předchozích dílech ;).
      Co se jinak týče dalšího dílu, jsem velmi rád, že to bude s novým hrdinou a v novém období ;). Hlavně tedy za to první, jelikož, jak ostatně mnozí avizují, Connor nebyl příliš sympatický.
      Mně byli nejsympatičtější Altair a Ezio ;). To byly prostě charaktery s velkým CH :).
      Trojka byla taková nemastná a neslaná. Byla sice výborně zpracovaná - okolí a pohyby atd., ovšem příběh a charaktery nebyly příliš uspokojivé.
      Takže jsem velmi zvědav na další díl, ač jsem poněkud skeptický, ale snad to dopadne již lépe, nežli trojka ;). Prostě bych chtěl návrat starého dobrého pocitu AC :). Jasně, klasiku v podobě AC 1 - Revelations nelze překonat, ale aspoň se vydat tím směrem :).
      Ještě a závěr - jelikož jsme byli dosud zvyklí, díky příběhu Ezia, že další díly AC budou s tím samým hrdinou a jen se to bude přemisťovat do jiného období a přibudou nové "featurky", jsem rád, že se tato tradice vyhne právě AC 3 :P. Hrát další AC za Connora by mě fakt nebavilo :P.
  • shmeck
    Každopádně jsem zvědavej, jak se jim to podaří navázat - Tím blbým koncem AC 3 si naházeli klacky pod nohy...
  • Rusko v době bolševického převratu.
  • 4 roky po sebe tá istá hra. Rozhodne to potrebuje ďalší diel. V tom nemám najmenšiu pochybnosť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit