Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Pokud jste to dohráli a furt máte nějaké otázky, tak tady to je všechno vysvětlené. http://venturebeat.com/2013/03/28/understanding-bioshock-infinites-ending-ending-explanation/

    • V tom vysvětlení napřed píše "Well they could be anything, worlds never even heard of, but they are also the outcome of every possible situation and choice.". A později píše "By killing himself at the point in time where he accepted the Baptism, he killed off ANY POSSIBILITY of a Comstock.".

      Podle prvního tvrzení bých čekal, že Comstock bude stále existovat, neboť zabití je volba a vzniknou tedy světy, kde ho zabil, a světy, kde ho nezabil.
      • Ronox
        To s tím Comstockem tam ale taky vysvětluje ale v komentářích zase: "BookStock (Booker and Comstock are the same character) only becomes Comstock in the dimensions where BookStock accepts the baptism, so Elizabeth opened up the root dimension, the first and only dimension where Comstock would've came into fruition, and drowned Comstock before any other dimensional possibility could've happened. At least those are my 2 cents." Tohle dává smysl, protože to byla kořenová, ta hlavní dimenze. Tím zrušil Booker stvoření Elizabeth tudíž i tohle dimenzový šílenství. :)
        • Díky. Tohle už mi dává smysl.
  • Skvělá recenze, konec mě rozbil :D
    • Me moc ne. Kdyz ostatni uz behali venku, tak ja delal kraviny v telocvicne s krabici nad hlavou. Ten zacatek ty spartakiadni vypalovacky jsem po padesatym spusteni nenavidel. Ve finale jsme na strahov stejne nejeli. Tolik hodin zivota v riti....
      • Tolik hodin života v řiti? Podívej se na přispívající na tomhle webu a zhodnoť kdo je na tem hůř *3*
  • KIMCID
    Rozehrál jsem to ,ale nevím zda dohraji.Kreslená grafika mě moc nechytla.Opakujici se věci podobné z Bioshocku 1 a Dishonored.Uvidim dnes večer zda mne to pohltí nebo zda odinstaluji.
    • conflig
      Tak zrovna ta stylizace (kreslená grafika jak říkáš) je za tím jediné co mě láká *1* ale asi to budu muset zkusit, snad budu příjemně překvapen
      • Rhulad
        No grafika je výtečná tady Achillova pata hry rozhodně není, ale podle mě hra má tak půlku z atmosféry z jedničky a souboje mě postupem času vyloženě nudily. Čekal jsem trošku víc 8/10
    • GlaDOS
      Kreslená grafika? Já myslel, že je to 3D.
      • Já bych to neřešil, prostě WoWko+omalovánky.
        • GlaDOS
          A je nutné pořád dávat stylizovanou a pastelovou grafiku do souvislosti s wow? Vždyť jsou tam zásadní rozdíly. Imho díky Bohu za hry s unikátním grafickým stylem.
    • ta grafika mi prijde taky divna, takova kycovita. Asi to byl zamer, ale me to celkem odrazuje.
  • Jediné co mě sklamalo je songbird. Neukázali ani neřekli co to monstrum je vlastně zač. Takže nevím vůbec jak vznikl a kdo se pod maskou schovává :(. V předchozích dílech big daddy i big sister byly vysvětleny i odkryty. Zajímavost: Až budete řešit třetí šifru v oblasti Market (musíte najít cripher knihu) tak si všimněte na zdi jednoho malého obrázku. Autoři mají zvláštní smysl pro humor ;).
    • Baldur52
      jeden z voxophonu toho prozradil celkem dost... nějaké info bylo i ke zhlédnutí v jisté továrně..

      při hraní Bioshocku to chce mít opravdu oči otevřené a na jedno dohrání stejně asi neobjevíme všechno, ve většině her je člověk zvyklý, že to neinteraktivní prostředí kolem nemá nějaký zvlášť velký význam... v této hře se vyplatí sledovat opravdu vše :)
    • smejki
      Byl jsem tím uchvácen už v recenzi *14*
    • Ne. *4*
  • Hru mam dohranou a za sebe musim říct, že to byl úžasnej zážitek tohle musí být hra roku!
    • shmeck
      U textové recenze jsem za tenhle výrok dostal asi 12 mínusek. Uvidíme jak dopadneš ty... *1* ode mě máš samozřejmě plus (tohle fakt bude hra roku).
      • Mart9
        Hra roku je Tomb Raider chlapci
        • hrou roku bude GTA, TR určiě ne *1*
          • Mart9
            O GTA se budu bavit až někdy vyjde na PC. Teď mi docela vadí, že ta hra ještě nevyšla, ale kvůli tomu, že je to GTA, tak to má už teď zajištěné čelní pozice v žebříčcích na konci roku *9*
        • GlaDOS
          Dobrý vtip.
          • shmeck
            Máš nějaký jiný typy?

            Promiň, myslel jsem, že si reagoval na mě *13*
            • GlaDOS
              Ne ne. Pobavilo mě, že by zrovna zjednodušený a filmový Tomb Raider měl dostat nálepku hru roku. Osobně bych taky vsadil na Bioshock.
        • Nope *15*
  • Díky za plné HD!
  • Full HD je krok rozhodně dobrým směrem *14* až na ty vyskakující reklamy ty mě fakt se..... *16*
    • Minimálně dvěma lidem jste udělali s reklamama radost *1* Možná by to chtělo asi přidat ( alespoň 15 minut) než se video spustí *3*
      • Mart9
        Pochop, že reklamy jsou v dnešní době nutné zlo.
        • Mě nevadí reklama co se vyskytuje kolem dokola na stránce, ale reklamy co vyskakují po spuštění videa nebo co ti vyskočí na obrazovku jen když otevřeš stránku. To když ti to dojde do emailu se označuje slovem spam.
  • Ty nahravky co sbirate jdou u nich nejak zapnout titulky nebo jde je nekde zpetne prehrat i s titulkama ??? U takovehle hry nezajistit lokalizaci je ukazaka totalniho amaterismu a patolizalstvi nejen ceskych distributoru proc se do toho nevlozilo ministerstvo kultury nebo zahranici k cemu tam ten knize Schlafenberg drepi ???
    • Textové přepisy poslechnutých nahrávek si lze přečíst v menu.
      • dik za info.
    • Ze tam neni cestina je urcite skoda, taky to nechapu, ale to co pises ty je zase prehnany. Chapu ze nekteri mohou mit s anglictinou problemy a nevychutnaji si pribeh tak dokonale. Dockej casu, cestina jednou vyjde. Lepsi pozde, nez nikdy. A u nahravek jsem titulky taky nijak nezapnul a v nastaveni jsem to bud prehlid, nebo to tam neni.
  • Me tedy boje chaoticke neprisly, spis mi prisly zajimave a zabavne, konecne jsem mel k dispozici dostatek "soli", abych mohl pouzivat vigory jak jsem chtel a ne s nimi setrit na horsi casy. Jen porad nevim co si myslet o konci, zklamanej rozhodne nejsem, to spis naopak, ale radsi bych primo klasickej happyend a taky nemam rad konce, kde si musim zbytek domyslet, i kdyz jen malej a je tam i naznak toho, jak si konec spravne domyslet. Hra me urcite nezklamala a i ty "kazetky" byly zajimavy. Cekal jsem ze to bude fantasticka hra a taky byla, jen bych rad navazujici pokracovani s Elizabeth, protoze po dlouhe dobe to pro me byla herni kraska, diky ktere jsem mel opravdu motivaci ji zachranit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit