Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra roku.(umělecký dílo).
    • . :)
  • Ruku na srdce Bioshock Infinite je ,i přes počáteční slunečný šok, hra úžasná. Jediné co mě zatím na hře mrzelo je ,že se mi díky slabé grafické kartě různě sekají animace postav. (Zhruba jako kdyby jste z animáku vystřihli půlku obrázků. {Z toho ovšem nemůžu vynit hru.}) Slovo na závěr? Kupujte nebojete se.
    • KIMCID
      tisíc lidi, tisíc chuťí.
  • calwin
    jednotku a dvojku som vôbec nedohral hoci ma svet naozaj fascinoval ale to bolo asi tak všetko... niekde sa stala chyba
    a to rozprávanie príbehu skrz nahrávky bolo dosť... prinajmenšom smutné riešenie lebo som sa nesústredil na príbeh keď mi za prvým rohom vyskočili nepriatelia tak som nevedel čo skôr... a počúvať nahrávky po rade niekde v menu mi neprišlo moc zaujímavé...
    • Nechápu proč všichni pořád říkají že si nestačily v bioshocku kvůli bojům vychutnat nahrávky. Vdyť se tam pak daly zpětně přehrát to snad nemohlo nikomu uniknout.
    • Baldur52
      zkoušel ses při přehrávání té nahrávky na těch pár vteřin zastavit a poslechnout si ji, než jsi běžel dál?
  • me se nelibi ta moc barevna stylizace ani ty divny zbrane, mam radši víc realne zbrane treba mp7 nebo hk47 a taky bych radši strilecku kde bych hral jako clen taktickeho policejniho komanda
    • proto je hra dělaná ve stylu Art Deco :)
      • Kozy
        Kdepak, tady to Art Deco být nemůže, to vzniklo až později.
        • Je to Neoklasicismus :)
  • Full Hd určitě jo, ale prosím Lukáše...:D
  • Mato1987
    wau, parádna kvalita obrazu ale aj recenzie, hru nemám v žiadnom prípade v obľube ale recenzia je fakt na vysokej úrovni.
  • Tak jsem rád, že nejsem sám, komu připadají souboje neskutečně chaotické. Zatím mě to pořád baví, ale každým soubojem to počáteční nadšení upadá.
    Hraju na hard a výsledně to vypadá tak, že chaoticky běhám po aréně, hledám náboje (protože na zabití jich spotřebuju víc, než z nich vypadne) a ubíjím nepřátele pomocí melee, protože na mě stejně všichni naskáčou místo aby stříleli...
  • DOTAZ: Nevíte jestli se plánuje demo, nebo alespoň benchmark? Kompl mám sice celkem dobrý, ale nechce se mě dávat 1200,- za něco co se pak bude třeba sekat. Pokud by mě někdo kdo hru již hraje odpověděl jak moc je to náročné na HW byl bych vděčný. Samozřejmě jsem si četl oficiální požadavky a měl bych je více méně splňovat, ale těm zas až tak moc nevěřím.
    • pokud nechceš krabici ale digitálku, tak jde v pohodě sehnat za 750,- s posláním klíče na email během pěti minut pokud máš kartu s platbama po internetu. Jinak třeba na Aukru se Bioshock bouchá za 500-600,- sám jsem ho předevčírem prodal za pětikilko. Stačí hledat a ono to jde i docela levně. Na Steamu už delší dobu kupuju jenom hry v akcích.
    • shmeck
      zkus http://www.systemrequirementslab.com/cyri
    • 900,- na GMG včetně Bioshock 1 a 2 + XCOM Enemy Unknown k tomu, no nekup to za tu cenu.
    • Keyz
      Je to většinou pořád to samé.
      Je to konzolovej port? =Jede to na starém PC.

      Málo kdy jsem viděl hru která by využila 4 jádra CPU zabralo více jak 3 GB RAM a chtělo to slušnou kartu aby to jelo na maximální nastavení.
    • ucho
      proč chceš dávat 1200,- za hru, která stojí 900,- ? když už plánuješ něco kupovat, mrkni se alespoň, kolik to stojí. a to že šla hra koupit v předprodeji prakticky za polovinu (když ocením ty další hry, co k tomu dali), je další věc...
      • uvedom si prosim ze ne kazdej musi nutne setrit. Vsechny hry mam ze steamu kde jsou cca o 15% drazsi nez normalne, ale protoze jsme linej jako sv i ne je mi to fuk a rad si priplatim :)
      • 900,- nebo 1200,-, napsal jsem to tam tak odhadem. V jrc stojí 900,- a v xzone taky. Faktem je že dát 900,- za hru co se bude sekat taky není dobrý
        • ucho
          seknout se o 30 % ceny, no dobře...
    • MidnighT91
      Je to Unreal Engine 3, tzn: dokonalá optimalizace, pojede ti to i na sestavě z roku 2007...
      • Pro představu, na mé sestavě i5, 8GB ram a GTX560 musím hrát na high. Na very high nebo ultra už se celkové obraz zpomalí. Když vemu, že Bioshock 1 i 2 bežel bez problému se vším na max i na GTX 260, tak tu v náročnosti na HW posun je celkem velký.
    • Hra jede na Unreal Enginu, takže jestli máš aspoň průměrnou sestavu, tak bys to měl rozjet bez problému *3*
      • No nevím, bulletstorm byl taky unreal engine (alespoň myslím) a sekal se jak sviňa. Zato takový Battlefield 3 nebo crysis 2 jedu skoro na max s 50-60FPS.
        • MidnighT91
          Bulletstorm je špatnej, zabugovanej port...
          • PS: nic proti ale věta špatně zabugovanej port zní divně, to pak vypadá že je i nějaký dobře zabugovaný port.
            • MidnighT91
              sry, za to slovo špatnej patří čárka...
          • aha, no škoda že jsem to nevěděl před koupí. Každopádně díky za odpověď, teď si ten Bioshock možná koupím
  • Robotron3
    Dotaz. Když jsem se Bioshockem 1 prokousával, nebavil mě, musel jsem se do toho nutit, přišlo mi to repetitivní, kulisoidní, na efekt a zabitý díky vita chambers, dvojku jsem nehrál, ale trojka se mi podle videií a recenze líbí? Bude se mi to líbit? Nebo je to fakt v duchu jedničky? Která se líbila celýmu světu, kromě mě? *4*
    • Keyz
      To je otázka :). Jak máme vědět co se ti bude líbit :)
      Si to nějak vyzkoušej a hotovo.
      • Robotron3
        No právě podle toho, že se mi nelíbila jednička. Jak moc je to podobné, nebo jiné?
        ps: Se právě ptám, že jsem si myslel, že do toho pudu, ale Pavlova (jinak dobrá) recenze, mě zase nahlodala, že nevim - jak tam několikrát zmiňuje, jak to z jedničky vychází. A toho se bojim.

        edit: Nebo ještě jinak. Co se mi uplně nejvíc nelíbilo na Bioshocku 1. Spousta věcí se tvářila strašně svobodně a že je možný věci řešit mnoha způsoby jako v System Shocku, nebo Deus Ex, ale přitom to byla jen taková iluze a zbylo spíš něco takového polovičatého, lineárně svázaného v rádoby rozlehlých levelech. No a pak, to mi až přišlo uplně k smíchu u hry, která je často považovaná za top design v fps hrách, design stylu Mario, kdy se dostane úkol, musí se tam jít, něco se tam přinese, udělá a pokaždý se pak stane něco a princezna tu neni a je v jiném zámku a de se zase za ní do dalšího levelu a tam zase není a do dalšího (obrazně :). Jestli tohle je vyřešný v trojce nějak líp? Normálně? Jinak se mi to moc líbí vizuálně a od pohledu...
        • Keyz
          Svobodu cesty k cíli zde nemáš. Vede tam jedna cesta ale můžeš odbočit do vedlejších míst kde jsou zajímavé věci a někdy vedlejší úkoly.
          Jediná svoboda z mého pohledu zde je během boje. Sice nejde zabít nepřátele potichu ale máš různé možnosti jak ho zabít.

          Je to prostě FPS v dobrým slova smyslu. Zabíjíš na všechny možné způsoby a více bych v tom neviděl. Jak se psalo v recenzi o příběhu atd... Mně to celkem jedno, nevidím tam nic extra. Více se mně líbil v Singularity.
          • Robotronovo písání o Bioshocku jedničce si pamatuji z Hrej. On nepobral "would you kindly," psal něco o tom proč ten hlavní hrdina bezmyšlenkovitě dělá co se mu řekne a že to hrát nebude. Infinite by tedy neměl hrát tuplem. *4*
            • Robotron3
              Nikdy jsem nic takovýho nepsal, ale dobrej pokus.
            • :D
  • Velmi kvalitna recenzia, hru som sice ešte nehral, ale tak nejak sa mi zda, že to naozaj sedi.
    Pači sa mi to nadšenie nad kvalitami, aj opoctatnena kritika, aj ked ta freneticka akcia je tak trochu otazkou vkusu, v starych Bioshokoch mi to časom už dosť vadilo, ako to, že tie suboje su sice pestre pre použitie tych ee plazmydov, ale zbesilosťou vlastne jeden ako druhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit