Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm....Tak toto bych koupil i za plnou cenou, ale protože jsem na mizině, tak zase budu muset tak rok počkat, než si to budu moct dovolit. *11*
  • Luke
    Líbilo by se vám víc, kdyby v Infinitu byly výraznější RPG prvky (třeba inventář nebo aspoň možnost syslit salty/lékárny) nebo větší důraz na konverzace?
    • irdzi
      Jen RPG prvky tak jak byly řešený v jedničce a trošku je třeba rozvést (myslím foták, víc pasivních vlastností a jejich kombinace ale třeba i druhy nábojů, víc zbraní u sebe...)Celkově mi střílení v infinite přišlo trošku ořezaný oproti jedničce... u konverzací podle mě ne - bioshock není a nějakým ukecávání atd - je tam hrozně silnej příběh kterej směřuje jedním směrem...není potřeba aby tam něco takovýho bylo ...
    • Malleth
      Určitě. Inventář a práce s předmětama třeba ve stylu Deus Ex by nebyla špatná, ale to tu v podstatě zastupujou ty trhliny a ty jsou cool.
      Hodně bych ale ocenil, kdybych mohl ovlivňovat ty konverzace a celkově Bookerovo chování, protože mi ta jeho osobnost a výstupy vůbec neseděj.
    • Bez inventáře bych se klidně obešel, ale co se (pro mě) důležitějších RPG prvků týče, tak bych určitě ocenil (aktivní) konverzace, docela podstatný RPG prvek, víc by to vtáhlo do příběhu kromě pouze pasivní interakce. Ale tolik asi nemůžu chtít, když Infinite není RPGčko.
    • Obojí, i přes to, jak je to zábavné pro mě na té hře není tím hlavním boj, ale příběh a prostředí, ikdyž zase bych to s tou RPGčkovitostí nepřeháněl, ale základní inventář nebo pořádná úprava zbraní, vigorů či schopností by nebyla rozhodně proti ničemu. A pokud by se u konverzací povedlo stále zachovat tu živost a nerozplizlo se to v generické věty a hlášky, tak rozhodně taky rozšířit. Ale i bez toho zatím pro mě hra roku a vzhledem k tomu, co ještě letos má (nebo spíš nemá) vyjít, to tak asi i zůstane....
    • Musím říct ne.
      Jak jsem psal v jednom z komentářů dole. Tu hru bych si zamiloval kdyby to byla klasická adventura - víc možností konverzace, průchod světem pomocí hádanek,... to by bylo perfektní.

      Řekněme takový Trine na steroidech :-)
      • I když je mi bohužel jasný, že kdyby odstranili souboje, přidali konverzace a hádanky, tak by si ta hra na sebe ani nevydělala, protože v žánru adventur bohužel ta masa lidí prostě není.
        Nicméně bych si takovou hru moc rád zahrál :-)
        • To je otázka, třeba vydělala. Problém je, že takhle ambiciózní adventuru jsem dlouho neviděl (snad z "poslední" doby jen Heavy Rain?), tak nevím. Každopádně jsem měl hroznou chuť se jen tak toulat Columbií a povídat si s lidma, však ona ta akčnost by nemusela zmizet úplně a o to víc by si jí člověk vážil.
    • Baldur52
      interaktivnější prostředí včetně možností konverzace by bylo fajn, ale hloubější RPG prvky už bych tam ani moc netahal... kdybychom si mohli syslit lékarny/salty, tak by pak trochu ztratila smysl ta pomoc v boji od Elizabeth
    • Větší důraz na konverzace určitě (ty mi tam vyloženě chybí, bez nich mi Columbia připadá dost umělá - příjdu k prodavači hotdogů a nemůžu si od něj nic koupit, nemůžu si promluvit s prodavači v obchodech nebo s lidmi na ulici...). Druhá věc jsou interakce Bookera a Elizabeth, včera jsem sem dával odkaz na video z E3 2011, kde byla jejich interakce mnohem lepší než v dokončené hře, což mě celkem mrzí.

      Inventář jako takový mi nechyběl.
  • Walldstein
    Osobně si myslím, že Bioshock infinite je nářezová FPS, která opravdu ukazuje ostatním jak se to má dělat. Na druhou stranu si také pohrávám s představou jaké by to asi bylo kdyby Bioshock: Infinite nebyl FPS, ale RPG s otevřeným světem. Něco ve stylu Mass Effect série. To by byl teprve nářez :)
  • Otazka zo zaujimavosti: Dali ste Elizabeth nazaciatku vybrat ten medailon s klietkou alebo s tou holubicou?
    • davam zatim "hodne volby" tak radsi volnou holubici nez veznici klec *1*
      • Já dával také hodné volby, ale čekal jsem nějaký vliv na konec:(
    • Luke
      Holubici. Ale pokud vím, tak to nemá na nic ve hře vliv (až možná na TEN vzkaz).
      • Aj ja:) Ano nema to zrejme ziadny vplyv, iba ma to zaujimalo ci aj iny dali holubicu, kedze tie postavy vraveli "I was expecting the cage". Vdaka za odpoved.:)
        • janchor
          Napodruhé jsem schválně zkusil klec a - "I was expecting the bird."

          Vzkaz to podle mě neovlivní, protože noty k Songbirdovi..
  • ucho
    až na ten konec dobrá recenze (ale raději mám ty od lukáše :D)
    • Tys byl vždycky takový ten anální alpinista.. *4*
  • Tilwaen
    Krásná vsuvka nakonec *1* Pěkná recenze *4*
  • Veskoslav
    Zapnul jsem a po 20 minutách vypnul. Takto bych tu bakalářku nedopsal *1*
    • Jo, taky jsem to zapnul na na 20 minut... a najednou bylo půl čtvrtý ráno *1*
  • MrSanta
    Za Full HD chválím. Pokračujte v tom. Ohledně samotné recenze toho moc neřeknu. Bojím se spoilerů, takže jsem to měl puštěné bez zvuku a když se tam objevil "indián", tak jsem to vypnul. Chci se nechat překvapit *1*
  • Jenom mě mrzí, že se hra nehraje jako tenhle trailer z roku 2011: E3 2011

    Interakce mezi Bookerem a Elizabeth jsou sice super, když se dívám na tuhle ukázku, tak si říkám, že to mohlo (a možná někdy bylo) být ještě lepší. A to ani nemluvím o malých rozhodnutích (jako třeba to s koněm).
    • smejki
      Když se nad tím zamyslíš - představ si, že má hráč úplnou volnost a s Elizabeth nijak nespolupracuje, věčně je na druhém konci mapy atd. Tyhle scény přestávají fungovat IMHO. Tohle by efektivně nešlo udělat jinak než cutscénou (nebo zcela dokonalou AI).
    • Luke
      Řekl bych, že příběhový twist dává celé PR kampani nový rozměr :)
    • Takže tahle část tam kompletně chybí ?
      • Tenhle druh interakce s Elizabeth (že by si s něčím hrála, Hooker s ní nějak během hraní mluvil atd..), tam není v podstatě vůbec. Z téhle části jsou tam fragmenty, ale třeba ten obchod ze začátku se nedochoval, kůň taky ne.

        Ale jsem upřímně rád, že se dochovala "Pomsta Jediho". I když v současným stavu není moc vidět, ale i tak, skvělý použití paralelních vesmírů.
        • Dík za info. Určitě je to škoda. Soudě dle recenzí to asi tak nevadí, ale nabývám pocitu, že vyřazením těchto interakcí hra možná až zbytečně trpí oněmi "natahovanými" akčními sekvencemi. Někdy si říkám jestli irrationalů není pro žánr FPS škoda.
          Jinak je tu ještě možnost, že se tento vynechaný obsah objeví v jednom z oznámených příběhových rozšíření v season passu.
          • Já bych to bral, zajímalo by mě, co do season passu plánují. I když mám takový pocit, že přímo do hlavního příběhu nepridaji nic.
            • Ta dvojčata by byla úžasná. Osobně bych si strašně rád zahrál unesení Anny, aby byla ta situace vidět z jinýho pohledu. A víc než Daisy by mě lákal příběh nějakýho obyčejnýho Joa poutníka (jak se dostal do Kolumbie, jak tam žil, jak se k někomu přidal a jak pak zemřel). A nebo teda potom založení Kolumbie. To by taky mohlo být celkem zajímavý, pravda je, že z herního hlediska asi strašně nudný, ale jako "kecací" DLC bych to bral.
            • Ronox
              Prej představí nové postavy. Nevadilo by mi hrát třeba za Daisy nebo někoho z druhé strany jako to plánují u Dishonored. Nebo jedno z "dvojčat". Rozhodně chci vědět víc o Songbirdovi. Season pass jsem pořídil okamžitě po dohrání stejně jako soundtrack na iTunes. Tahle hra si u mě zaslouží maximální podporu.
  • Hele, proč hlavní hrdinka nemá malíček? *9*
    • Doporučuji hrát dál a zjistíš :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit