Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Neví někdo jestli už se pracuje na češtině.Diky
    • Inquisitor
      Určitě bude, ale kdy? To je ve hvězdách.
    • Na nečem se pracuje ale nedavám tomu moc šancí na uspěch. Tohto by se musel ujmout něaky tým. Textu je tam opravdu moc a ještě k tomu ty souvislosti....
      • nevíš co říkáš .. už na tom dělaj .. a Tým to opravdu není ... přístě víc myslet a víc se zajímat a míň psát
      • GlaDOS
        Věřím, že zrovna na Infinite si dá někdo záležet a časem tu budem mít dobrou češtinu. Když jsme u té kvantity textu a souvislostech, tak to jsi měl vidět ty v The Walking Dead. Vzhledem k různým postupům hrou jich tam bylo asi 3x víc, než jich při prvním dohrání uvidíš. Pak ještě ta návaznost v ostatních dílech. Tomu říkám opravdu moc texu.
    • Už byla hotová ještě před ohlášením hry. *7*
      • BoB.2
        *9*
  • Super, vítám možnost přehrávat videorecenzi ve FullHD, i když načítání mi jede rychlostí šneka (beru jako daň za nový přehrávač, jinde mi to nezlobí).

    A videorecenze jsou super, jako vizuální doplněk k recenzi slouží dokonale, můžete je na nás hrnout i ve větším množství :-)
    • Radioaktivni_surikata
      Taky jsem si všiml a uvítal to. Načítání naopak jelo velice rychle, skoro jsem se až divil. Games.cz se mi totiž běžně načítají se vším všudy kolem 10 - 15 vteřin, což je se stabilním 30 Mbit tak trochu vopruz. Ale na videa už si delší dobu stěžovat nemůžu *4*
  • Taky už to hraju, zrovna jsem uprchl s Elizabeth z věže a zatim teda hodně dobrý. Vypadá to nádherně, prohlížím každý kout, poslouchám audiozáznamy, prohledávám všechny koše, sudy, bedny, poslouchám rozhovory kolemjdoucích, čtu si každou nástěnku, billboard, ceduli, nacházím i kuriózní věci (kdo další ještě našel ty dva malý kluky schovávající se za rohem s cigárama?), neustále čumim do vzduchu na poletující budovy a já už nevim co všechno. Zkrátka je Infinite neuvěřitelně pohlcující hra a to jsem vlastně teprve na začátku.
    • Keyz
      Tak mně kazí dojem některé drobnosti. Jak jsem psal stejné oči a postavy a NPC nereagují na to co dělám i když mám zbraň v ruce.
      To pak není uvěřitelné město ale pěkná kulisa. U FPS mně to zas tak nevadí.
      V tom byl pro mně lepší první díl, tak lidé nebyli tak nebylo co řešit.
  • Umaroth
    Recenze hezká a souhlas, jsem cca v půlce a štvou mě jen 2 věci, právně až moc rychlé a chaotické boje a jelikož to hraju na xboxu tak mě štve že muzu mit jen 2 zbrane najednou, nechápu proč nemůžu mít všechny, jako v předchozích bioshokách a vybírat si je pomocí kruhové nabídky, tak jako vigory.....ale vše ostatní mne usazuje na zádel. Je to stejně dobré jako první Bioshock, v něčem i lepší ale celkový dojem je stejný, hlavně se mi líbí, že i když je to pravý opak rapture, tak pořád mám ten pocit ze to je ten starej dobrej bioshock co hraju. Pokud mě hra nenasere tak 9/10 je uplně přesné hodnocení !
    • Keyz
      Odstřelovací puška + rotační kulomet a nemám co řešit.
  • Proč ty videa sakra nenahráváte na youtube. Tam se to alespoň rychleji načítá. O reklamách které cpete před každé video nemluvě. Tenhle web neuvěřitelně upadá. *10*
    • miker17
      Buď rád že tam zase nemají tu nepřeskočitelnou reklamu na Preventan. Tyhle jdou alespoň preskočit .
    • ucho
      vždyť ta reklama jde přeskočit, otázka sekundy...
    • ales.smutny
      Trolling nebo druhá varianta? Reklamy...mno...jak myslíš, že web generuje peníze?
      • Možná kladl důraz na to "před _každé_ video". Což jste ale tuším někde říkali, že je dočasná záležitost (?).
      • žebráte na hlaváku?
        • ZvacA
          tak, u místních držkujících členů mama-hotelů by moc nepochodili, že jo...
    • Mě se to načte celý během chviličky na plnou kvalitu tak nechápu co si stěžuješ na přehrávač a nekoupis si radsi pořádný připojení k internetu misto toho kritizovani:)
      • No stahování mám přes 3 MB a pc taky není žádný šnek. Takže u mě chyba není.
        • blixa
          No, chyba u tebe neni, to zalezi na tom, v jaky kvalite se to video snazis pustit. Kvuli lidem, kteri hodne u videorecenzi resi kvalitu jsme zvedli birate, takze treba u 720p je na cca 5-6 Mbps.. Takze pro tvoje pripojeni je rozumny poustet si 320p..
          • No, von teda píše 3 MB a né 3 Mbit.... A jestli mu to frčí 3 MB/s, tak by mu fullhd mělo jet jako po másle. *4*
  • Kupujte a nemyslete. 10/10.
    • spíš stahujte :D
  • Mohl by mi někdo prosím vysvětlit proč jsou všichni obyvatelé města stejní (obličej) ?:D Jiní jsou jen ti kteří tam mají nějakou roli ale zbytek je jako kulisa. Je to proto aby lépe vynikly důležité postavy nebo je to čistě debilita? Omlovuvám se jestli to vyzní nějak blbě, předchozí BioShocky jsem nehrál tak nějak nevím vo co go :D
    • Keyz
      Je to debilní. Asi se na to vykašlali.
      Každá ženská stejný typ oči (vykulené), vypadá to komicky.

      Anebo něco fetují,že takto dopadli. V 1 díle fetovali ale oči takové neměli.
      • Oči mi nevadí, spíš mi připomínají manga styl. Jde mi o ty obličeje celkově (jo chlapi mají tu a tam vousy ale jinak jsou naprosto stejní).
  • jestli uz hrajes tak neres recenzi...Je to EPIC,,,tot vse co je treba vedet
  • Ty dementni reklamy na 6gb svalu pred videem me vopravsu dohani k silenstvi...Zlaty youtubko...
    • stačí tu reklamu posunout o pár sekund dál a můžeš ji hned přeskočit. ODZKOUŠENO!
  • Mohl by mi nekdo napsat, jestli je videorecenze spoiler-free? :) Hraju, jsem asi 4 hodiny uvnitř tak bych si nerad zkazil...cokoliv :) Asi je to samozrejmost, ale better be safe than sorry :)
    • Tak hrát hru a v průběhu hraní se podívat na videorecenzi,to mě ještě nenapadlo.Vidím,že jsem ho..o zažil *2* *2* *2*
    • Luke
      Podle mého nejlepší (s)vědomí je to spoiler free (až na periferní věc cca 2 vteřiny dlouhou). Teda, až to dohraješ a podíváš se na videorecenzi tak nebude, ale jestli jsi to ještě nedohrál tak bude. Tak. :)
    • yuri337
      Hrej a nečti recenze..
      • Proc sem na ten web teda chodim vy chytrolini? To mam ignorovat clanky o kazdy hre kterou mam? To bych si moc nepočetl...
        • Pokud nehceš žádný spoil tak nečti a nekoukej na nic o hře, kterou chceš hrát ;) Pokud chceš číst recenze a koukat na videorecenze tak neotravuj se spoilerama *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit