Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Každopádně nejlepší postavy co jsem zatím potkal, jsou ti 2 s mincí, strašně zajímavé charaktery. Zrovna mi vysvětlovali to o dvou stranách mince, doufám že ještě dostanou hodně prostoru...
    • spoock
      Ti dva manželé jsou super. Nejlepší spestření ve hře. *1*

      Pro mě to není zas až tak super jako Rapture, tam jsem byl vyvalený a zároveň bázlivý, tady je to jedna velká řež, ale objevování zákoutí města je stejně jako v prvním Bioshocku velké WAW!
      • miker17
        Je to Bratr a Sestra.
        • Magister_Peditum
          Ve skutečnosti je to vlastně jeden člověk, jen ze dvou různých dimenzí.
          • miker17
            taky mě to napadlo, ale ona o měm mluví jako o bratrovi na nahrávkách...
            • Magister_Peditum
              To se nijak nevylučuje. Přeci mu nebude říkat "já". *3*
  • MidnighT91
    Je tam víc konců a pokud ano, jak se k nim dopracovat???
    • Pilgrim66
      Jenom jeden. Ty volby co delas v prubehu hry nemaj zadnej vyznam.
      • Baldur52
        konec je jak píšeš jen jeden, ale volby význam určitě mají, i když spíše jen symbolický
  • Mart9
    Ty souboje v té videorecenzi vypadají hodně hekticky. To byl ostatně i důvod, proč mě po několika hodinách přestala bavit jednička. To byl samý plasmid a zbraň, k tomu tam furt běhali divní nepřátelé a člověk v tom měl pěknej guláš. Já mám raději, když lze zvolit i trochu rozvážnější postup, když mám dobrý přehled o soupeřích a nějaký ten systém krytí také není na škodu.
    • Presne, ani ja som to nedohral kôli tomu, už som si hovoril že toto je chora hra-chore mesto, chory ludia. Jedini čo boli ako tak pri zmysloch s tebov komunikovali cez vysielačku a ostatny boli nafetovany a naspidovany spliteri čo ťa chceli hneď bez dôvodu zabiť...
      Inač ale nadherna hra, bohata fantazia tvorcov, krasne spracovanie...
    • spoock
      jo, to můžu souhlasit, tady je ten boj sakra nepřehledný, i když ti hra trochu pomáhá, ale kolikrát po mně střílí, sotva vím odkud.
  • schumicrast
    Po dlouhý době hra co se hraje a ne jen kouká. Už mě ty akční spektakuláty lezou krkem (viz. trailer na Battlefield). Pane Levine tohle je váš majstrštyk.....
    • Keyz
      To jsem si ani neuvědomil. *9*
      To je pravda, zde to HRAJE hráč a to je super.
      Taky jsem zde neviděl tradiční hovadinu kdy mám 20X mačkat něco abych otevřel dveře a řekl jaký jsem borec, že jsem je otevřel.
  • Shenkster
    Hraju to pár hodin...zamiloval jsem se do Elizabeth...sakra asi jsem moc velkej nerd *1* *14*
    • Do takove šeredy ?
      • Shenkster
        Tvoje máma je šereda *7*
  • Ronox
    Jo a recenze super! Ty akční části jak vypichuješ jsem nějak neřešil. Byl jsem do toho tak zažranej, že to sjel na 2 zátahy. Ještě, že dneska na finančáku nebyla fronta :)) jsem rád, že k tomuhle skvostu vlastním steelbook a poster za sklem. Nevíte, kde sehnat ten kufřík s klíčem, fotkou atd? :)

    https://www.youtube.com/watch?v=WuMFXCKPCSg - nádhera prostě
    • miker17
      celá verze..........https://www.youtube.com/watch?v=vV0bSshmHAA
    • Cosi
      Já mít na Pc takový hry tak nežeru, protože nemám za co jíst a nechodím týden ven, abych to všechno stihl dohrát.
      • Rhulad
        To máš nainstalovaný pěkný sr*čky .)
  • Ronox
    Teď akorát jsem to dohrál a ... DĚKUJU. Děkuju Irrational Games za tuhle hru. Prublo to první BioShock. Vygradovanej konec, zodpovězení otázek, které mi naskakovaly během hry. YAGER, Arkane, Irrational Games jsou prostě top a dávají mi stále naději, že se i v tom zapleveleným mainstreamu najdou hry, které doopravdy chytí. Takže ještě jednou DÍK!
  • Baldur52
    tak pravda, že těch vedlejších úkolů mohlo být více, resp. mohly být zajímavější, nicméně těch pár se rozhodně vyplatí dělat, kromě nějakých zásob tam vždy najdete nějaký ten předmět na sbírání, tedy infusion či voxophone, případně obojí... bez pár infusion lahviček se člověk na normální obtížnosti asi obejde, ale voxophony jsou ve hře něco jako chybějící dílky do puzzle skládačky celého příběhu, pozadí některých postav či různých souvislostí, které prostě potřebujete, aby jste ten "obraz" měli kompletní :)
  • Bože to město je nádherný O.o

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit