Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ashleychad

    Comeback 4ever

    jako Comeback??Lol...nemám slov...nejlepší seriíl co jsem kdy zažila...Lexa jako fakt hustej,vtipnej...no prostě bás MILUJU *14* *14* *14* *14*
  • Equus

    Jeho role na divadelních prknech výrazně převyšuje roli Lexy na nově... teď má hlavní roli v Mladé Boleslavi ve hře Equus, a hraje to fakt dobře!!

    ostatně pro herce obecně je zjevně příjemnější potlesk publika, který si musejí zasloužit... jak se to dá srovnat s telkou?
  • DrSně

    Hej On Je Upe Nej..Je HrAje Upe DobŘe Tu roLi V coMeBeCku:)Je FakT huSteJ *1*
  • ....

    ne jemu neni 25, ale 23...nauc se pocitat *1* *1* *1*
  • Matouš

    On se zbláznil, když mu je 23 let, je ženatej a dokonce už čekají dítě. V dnešní době až tak ve 30-ti letech.
    • Re: Matouš

      Nooo xD někomu se to pstě občas nepowede.. :D :D *1* a né..?! :D *8*
      • Re: Re: Matouš

        Aspoň je vidět, že to není srab a sobec jako většina takhle mladejch (skoro vždycky ještě nedozrálejch) kluků, že nemyslí jen na sebe a na to jedno, ale hlavně na Terezku a teď i na Nathanela. Manželství je totiž hlavně o přátelským vztahu mezi dvouma lidma, o lásce a vzájemné úctě. A nezáleží na tom, kolik ti je.
    • Re: Matouš

      No tak pořád lepší v tomhle věku než aby pak jeho dítě mělo v deseti kdovíkolikaletýho otce, ne? Náhodou je pstě sladkej!!! *14*
      • Re: Re: Matouš

        HELE NO A ŽE JE MU JENOM 23..... PROSTE SE MAJ RADI.. NO A?
        jinak je uplně supr herec! ta role mu fakticky sedla! *4*
        • Re: Re: Re: Matouš

          JOOOOO!!!! *1* nej bylo:v sobotu je regge etion v Liberci a pojedem tam zabalený v koberci a Saša tam chce a ty tam chceš...o o o o o je...já jsem nemohla *1* LOWUJU HOOOOOOO *14* *14* *4*
  • ..

    to sem fakt netusila ze mu je 23 :D natoz aby cekal dite a byl zenatej ...v comebacku vypadal o dost mladsi ;)..ani ve snu by me nenapadlo ze mu bude ,,tolik''
  • Svatba

    Vela by mě zajímalo, proč zrovna svatba ve Vérchlábé...pač já tu bydlím a kromě zámku tu není nic zajímavého, kolem Prahy bych věděla o spoutě krásnějších míst...budu ráda za reakce... *7*
  • ..

    včera sem byla v usti v divadle na divadelni hre shakespiera sen noci svatojanske a koho tam nevidim hra sqkvela a kdyz tam byl on tak jeste lepsi :-)
  • Supeeer♥

    Supeeeeeeeeeeeeer!Dneska jsme byli na hokeji byl tam Lexa(Matouš Ruml),Ozzák(Martin Dejdar) a jeho syn(Matěj Dejdar),Pavel Nový,Jakub Kvapil,atd... *14* Bylo to super *3* *14* *4* Dokonce jsme se s nima vyfotili a mame podpisy
  • Zhulenej

    Ty si byl zhulenej???????????????????????? jak si tam zpíval dneska bude regge season v Liberci ty tamm chceš já tam chci pojeju ta zabaleny v koberci Ooooooooou jé jé. Tak to bylo fakt hustýýýýýýýýýýýýýýý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit