Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • průměrný herec,není to žádný Robin Williams či Al Pacino!!!

  • Všechno nejlepšíí!! *4* *14* *2*
  • Dobrý den pane Ruml.Mám k vám takovou prozbu.Jako mala holka jsem si přála stát se herečkou a přeji si to i tet.Bohužel ještě chodim na základku a mé známky nejsou uplně nejlepši.Herectví by mně strašně bavilo a taky baví.Psala jsem uš kde komu vy jste moje poslední naděje.Pokud se neurazíte dám vám tady moje telefonní číslo:728991907.Tiše si přeju a doufám že moje přáni si přečtete a že se mi ozvěte.Jinak ste užasný herec.MOC MOC PŘEDEM DĚKUJI.
  • V Comebacku hrajete hodně dobře!! Koukáme na něj každý den. *4* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *14* *14* *14* ♥♥
  • Všechno nejlepší. *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :))) *14* *14*
  • terkapa
    Matouši, vše nejlepší k svátku!!! :-)
  • Český Štikút *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tak s tím úplně souhlasím. Jsem zvědavá jaký bude v představení Úplné zatmění. Moc se na to představení těším *4*
  • nedaboval nahodou Matouš Ruml Jacka Frosta ve filmu Legendární Parta ? prosim odpovedi piste na aniinka009@gmail.com dik AF
  • Viděla jsem Matouše v divadelním představení Scapinova šibalství. Byl naprosto bezkonkurenční. Kdysi tuto roli hrál pan Menšík, ale myslím, že tohle byla velká konkurence.
  • Neví někdo tady, co by Matouše potěšilo, bonbony nebo kytka či co...chystám se na Ostře sledované vlaky, jistě bude úžasnej *3* *14*
  • Ahoj hele Matouš Ruml asi před 3mi roky uváděl takovej dokument?, seriál? (já nevim) ale dávali to na čt2 myslimže před Knižním světem... Nevíte jak se to jmenovalo?
    Děkuju moc předem:) *12* *1* *2*
  • Erin
    Vše nej
  • dra
    všechno nejlepšíííí
  • Ahojky

    Matouš hezky hraje.Nejvíce se mi líbí jak hraje v Comebacku je tam suuupééér..... *14* *3* *4*
  • Dotaz

    Ahojka chtěla jsem se zeptat Matouši ty si hral v rozhlasovy hre ,,Karla" kde ji sezenu na internetu moc se mi líbila.

    dÍkY ejenka *3* *4*
  • Re: Re: nechapu....

    lexa je uplně nej nej lepší v comebacku ale jinak je to věřící a to jak hraje v comebacku je uplně něco jiného jaký je doopravdy ale stejně ho mam nejradši spolu s ozakem *3* prostě super
  • Re: nechapu....

    něco co ty nemaě a mít nebudeš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit