Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divadlo

    No tak včera mě absolutně Matouš dostal!!! Shakespear - Mnoho povyku pro nic. Hrál fakticky bezvadně!!!
  • noemka5

    je tak krásny

    je tak krásny a vtipny jeeeeeeeee škoda že je ženaty *16* *16* *14* *14* *14* *14*
  • borec

    lexo si borec
    • Re: borec

      JÁÁÁJ TO OBOČÍ KDYBY SI VYTRHL TAKE SROSTLE VYPADA JK DEBIL
      • Re: Re: borec

        Tak se na něho nedívej!!!
  • lucinkael

    Lexa :D

    Víte koho jsem viděla včera na BAMBIRIÁDĚ?Lexu z Comebacku :) Kdyby šel proti mě normálně,tak ho ani nepoznám :) Byl si trochu podobnej,ale...no,však chápete,ne?Ale jako SUPR zážitek :) Celej tejden byl a je na nic,a on to tak nějak vyřešil! :D Zkrtáka Matouš Ruml to JISTÍ! :) Zkrátka na celej život zážitek :) *14*
  • nej. nej. nej. herec

    Matouš je moc moc dobrej, je to můj kamarád a ty kteří píšou v bulváru ty kraviny ty bych nejradši zabila!
    • Re: nej. nej. nej. herec

      Ty znáš Matouše? *4* *3*
  • Ahojky

    On upe nejví miluju ho!!! krásnej on škoda že je ženatej ale nejlepší je že na jedný akci jsem ho potkala *14* mam jeho podpis a vyfotila jsem se snim *14* nejhezčí vzpomínka on taková sranda snim!!!! *14* *14* *14*
  • NiCk?

    on dabuje Nicka Jonase v seriálu JOnas je to tak, *7*
    • Re: NiCk?

      No prej jo,ale vůbec mi ten hlas nepřijde podobnej třeba v comebacku ma uplne jinej hlas nez kdyz dabuje nicka
      • Re: Re: NiCk?

        taky mi to k němu nesedělo, v comebacku má ten hlas hlubší. ale když se podíváš na tu pohádku Škola princů, kde hraje, tak tam už poznáš, že dabuje Nicka.
        • Re: Re: Re: NiCk?

          tak taky nezapomeňte, koho v comebacku hraje- Lexu!!! přeci nebude mít hlásek jako vlásek :)
  • Dobrý den pane Ruml.Mám k vám takovou prozbu.Jako mala holka jsem si přála stát se herečkou a přeji si to i tet.Bohužel ještě chodim na základku a mé známky nejsou uplně nejlepši.Herectví by mně strašně bavilo a taky baví.Psala jsem uš kde komu vy jste moje poslední naděje.Pokud se neurazíte dám vám tady moje telefonní číslo:728991907.Tiše si přeju a doufám že moje přáni si přečtete a že se mi ozvěte.Jinak ste užasný herec.MOC MOC PŘEDEM DĚKUJI.
  • průměrný herec,není to žádný Robin Williams či Al Pacino!!!

  • dra
    všechno nejlepšíííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit