Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kontakt

    matouš je nejky. *14*
    Prosím jestly na nej máte jakýkoli kontakt tak mi prosím pište na email:mollyasa@centrum.cz nebo na icq:385102218
    Dík *14*
    • Ahooj

      bombovj erec kde bydli muzete mi to rict
  • neeeejky

    Matouš je fakt nejky v comebacku má fakt huuuuuuustou roli ale fakt mě dostal! *14* *14* *14* *14*
  • :)

    všechno nejlepší matouši k narozkám *4*
  • číslo na managera

    Ahoj Matouši nebo (jeho manažere), sháním kontakt, kvůli objednání na akci. Existuje nějaká možnost??? Prosím ozvi se kvůli podmínkám na můj mail (mito21@seznam.cz). Nebo jestli někdo jinej víte kontakt, tak bych byl moc vděčnej. Díky. Zatím budu ještě prohledávat net.
  • Dotaz

    Ahojka chtěla jsem se zeptat Matouši ty si hral v rozhlasovy hre ,,Karla" kde ji sezenu na internetu moc se mi líbila.

    dÍkY ejenka *3* *4*
  • zanesskaaaa

    heh

    jak tadytomu bláznovi může bejt 23 *15* .. to nečapám *15* .. nejlepšíí *15*
  • bebesitt

    Happy Birthday

    Happy Birthday
  • Ahojky

    Matouš hezky hraje.Nejvíce se mi líbí jak hraje v Comebacku je tam suuupééér..... *14* *3* *4*
  • Matouš-Lexa

    V Comebacku je to fakt borec. *5*
  • kammflower

    Lexa

    Joo, jako Lexa je fakt boží. *3* Nebylo by od věci, kdyby se dal v Comebacku dohromady s Ivou, což se asi nikdy nedá, protože ona na něho kašle, ale i tak. Nejlepší díl s nima oběma byl Taneční, hlavně on se svám problémem tam byl drsný! Je to borec a taky dobrý debil! *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit