Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markof

    Matous

    Matouš ruml je super herec *3* *3*
    • Re: Matous

      stejne je nejlepsi logan lerman
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! *14* *14* *14* ♥♥
  • terkapa
    Matouši, vše nejlepší k svátku!!! :-)
  • Neví někdo tady, co by Matouše potěšilo, bonbony nebo kytka či co...chystám se na Ostře sledované vlaky, jistě bude úžasnej *3* *14*
  • Všechno nejlepšíí!! *4* *14* *2*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :))) *14* *14*
  • nedaboval nahodou Matouš Ruml Jacka Frosta ve filmu Legendární Parta ? prosim odpovedi piste na aniinka009@gmail.com dik AF
  • OUuu

    Mu je fakt 25 jo... Jsem myslela ze je tak stary jako Lexa v comebacku:D no kazdopadne ta role mu sedi... *1*
  • herec

    Matouš Ruml je skvělý herec, parádně hraje tak těžkou roly jak je lexa!snad ho brzo uvidim v nějakém filmu
    • Re: herec

      Maty je dobrej. *1* jsem ráda,že jsem ho (díky Comebacku) poznala!! *5*
    • Re: herec

      Martin dejdar (ozzak) je lepší *3*
  • nejfaninka

    jééééé

    on je sladke,krásnej,úžasnej !!!!!!! *14* *14* *14* ale když je ženatej ne *13* ale v comebacku je fakt hustej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lexa *15* *3* *14* z comebacku mám nejradši lexu a ozzáka oba jsou mi tam sympatický a jsou mi sympatický i v normálu martin dejdar u mě hvězda už od 4 let matouš ruml taky goooooooooooood a proto zdar dívejte se na comeback když nemáte čas ve střadu tak na www.nova.cz !!!!a když budete mít chvilku tak na www.psioci.blog.cz díky ppppppppp *5* *15* *4* *14* *3* *1* *1*
    • Re: jééééé

      *14* žeó..?? upá supajza herééc... :o* seem do něěěj bláázen upe kláásnej stiim s váma souhlasiim... *14* comeback..?? 4eweááár.... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit