Přejít na výpis diskuzí

Matouš Ruml

OSOBNOST 17.7.2007 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechapu....

    nechápu co na něm všichni vidíte......!!! *9* *13* *7* *7* *7*
    • Re: nechapu....

      něco co ty nemaě a mít nebudeš
      • Re: Re: nechapu....

        lexa je uplně nej nej lepší v comebacku ale jinak je to věřící a to jak hraje v comebacku je uplně něco jiného jaký je doopravdy ale stejně ho mam nejradši spolu s ozakem *3* prostě super
    • Re: nechapu....

      My holky které ho milujeeeeeeeeeeem *14* tak víme co? *14* *14* tady se mi fakt líbí!!! *4* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=YK1zo8IPH7E&feature=related
      • Re: Re: nechapu....

        jj toje pravda tam je super ale kdo tam jete je xindl x,matous ruml,ten chlapek jeden z comebacku a ten ctvrty je kdo??? *7*
    • Re: nechapu....

      ten je fak sexy hlavně v comebacku.... *14* *14* *14* ale nevím jestli je ženatej nebo ne??? *3* ale jedno vím že je sexy a hustej.... *1* *1* *14* *14* já bych ho ráda potkala...
    • Re: nechapu....

      víš co....? aby si věděl(a) tak mě se líbí v comebaku *14* ale nevím jestli tak vypadá ve skutečnosti.... *4* *14* ale ví tu někdo jestli je ženatý???ty jeho fotky s tou holkou a s tim miminke nevim nevim.... *9* *4* ale jinak mě se líbí ale ne na těch fotkách starších... :D *14* *14* takže každej má jinej smysl pro vědu.. :D :D :P :P a jinak nic.... *4* *14* *3*
  • Viděla jsem Matouše v divadelním představení Scapinova šibalství. Byl naprosto bezkonkurenční. Kdysi tuto roli hrál pan Menšík, ale myslím, že tohle byla velká konkurence.
    • Tak s tím úplně souhlasím. Jsem zvědavá jaký bude v představení Úplné zatmění. Moc se na to představení těším *4*
  • Matouš Ruml

    Je pravda, že Matouš Ruml trpí, nebo trpěl tzv. maniodepresivní psychózou? Je pravda, že byl 4x ženatý? Kolik má dětí? Můžete mi prosím odpovědět, pokud to víte? Prosím.
    • Re: Matouš Ruml

      jn tak to pravda nebude - holka je mu 23 myslis ze tohle vsechno by stihnul? *5* ? asi ne co ... never vsemu co vidis na netu a ja nevim na blogach nebo co .... *4* hod se trochu do pohody *1* je toho na tebe moc co matouš,comeback a tedka se dozvis takovou kravinu - fakt te lituju *8* *15*
    • Re: Matouš Ruml

      Matouš Ruml je moc hodný, milý a vtipný kluk, ale jeho bratr je příšerný magor, idiot a lhář, bohužel jsem měla tu příšernou smůlu, že jsem s ním žila... *9*
      • Re: Re: Matouš Ruml

        Jako Lexa je snim prdel a jeto chdák protoze se musel vislíct jako v díle pomáhat a chránit. *15*
    • Re: Matouš Ruml

      Odpovídám Alexandře, Matouš netrpí ani netrpěl maniodepresivní psychózou. Je ženatý, poprvé. A se ženou právě čekají první miminko. *3*
      • Re: Re: Matouš Ruml

        Ahaaa, tak pro fanynky je to jistě škoda, že je ženatý:oP, ale jinak mu to moooc přeji...a nevíte, jak se jmenuje jeho manželka? Je také známá či nikoliv...
        • Re: Re: Re: Matouš Ruml

          Tereza *4* se jmenuje
        • Re: Re: Re: Matouš Ruml

          Není tak známa, ale také hrála v divadle. Je to sestrenka meho kamarada, docela jsem zirala kdyz mi to rikal. Jsem si taky myslela ze mu je tak 16 *1*
          • Re: Re: Re: Re: Matouš Ruml

            jj taky sem si myslela ze je mu tak 16-18 ale prekvapilo me ze je zenaty a uz cekaji potomka *4*
  • ...JE TO PRAVDA??

    COZE??23??COZE??UZ ZENANEJ A MA CEKA MIMCO?? *8* ..A V COMEBACKU VYPADA NA 16 A JA HO CHTELA *1* *1* *1* *1*
    • Re: ...JE TO PRAVDA??

      Souhlasim Andrej jako já ho taky chtěla fakt v Comebacku vypadá na 16...achjo smůla hold mno ale přeju mu to *1*
  • no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

    ahojik.tak jsem e tu docetla ze ceka miminko?ja nw mcemu verit tak kdo vi at napise ja fakt nwm ale tet sem s toho takova zmatena takze kdo vi nepiste_xD prosiiim nejlip kdybi mi napsal sam matousek!:D *14*
    • Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

      čau hele já taky nic neim o tom že by měl vůbec manželku natož jeeště miminko a nevěřím tomu jelikož hledá na tn.cz partnerku ale kdyby to přecijenom byla pravda tak sem stracená protože sem do něj blázen platonickou lskou takže mu to tím pádem přeju .......radši bych byla kdyby byl zcela volnej .. *1* a na Comeback kouká jen kvůli němu miluju ho *14* *14* *14* *14* od chvíle co sem zpatřila poprvé *14*
      • Re: Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

        Ta partnerka co jí Lexxa hledá tak ta je seriáová ta si zahraje jeho partnerku v tom seriálu.Ajinak tu manželku opravdu má! *4*
    • Re: no nwm cemu verit poradte mi vi pls pls

      Matouš Ruml se svojí manželkou opravdu čeká miminko .
  • Equus

    Včera jsem byla na hře Equus v měst. divadle v Mladé Boleslavi a půjdu tam zase *1* Fakt. Strašně se mi to líbilo. Děj byl zajímavý a herecké výkony úžasné :) Nejlepší byl podle mě Matouš Ruml jako Alan Strang. Hrál fantasticky *4* (btw. zpívá taky moc hezky *3*). Možná jsem trochu blázen, ale všechno na téhle hře mi přišlo dokonalé - scény, technika, zkrátka všechno *1* Nj, tohle stojí prostě za to! Hru Equus doporučuju všem!!! Běžte se na ni někdy určitě kouknout *3* Pa Péťa
  • vjerkman

    Nejlepší herec!

    Heey on je néééj!! Ploftě Comeback jedéééé!!!
    a v tom seriálu je fakt nejlepší viste Lexa je Debil!..xD..Ploftě je nééj heréc!! *3*
  • jedniiičkááá...

    je moooc hezkej...v comebacku je fááákt hustej, ale nejlepší byl v jednom dílu ten jeho striptýz....a taky vůbec nevipadá na to, že je ženatý a že má malinký miminko, ale jinak suuupeeer herec....milujuuu... *14* *14*
    • Re: jedniiičkááá...

      já taky ne... *4* a taky ho milujůůůůůůů *14*
    • thestana

      Re: jedniiičkááá...

      kruty !!! von je zenatej ??? *15*
  • Všechno nejlepší. *3*
  • V Comebacku hrajete hodně dobře!! Koukáme na něj každý den. *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit