Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho texty nejsou trapné ani pro 12 leté holčičky!Jeho texty jsou ze života a vy jste ubohý pokud ten text pořádně neposloucháte!Anechápu jakej neiteligentní člověk může Davida přirovnat k Harichovi jako to už je totální demence!
  • mám moc ráda davidovo písničky *14*
  • mam moc ráda davidovo suuuuuper písničky *14*
  • Též se přidávám k názoru, že texty jsou hodně slabé, měl by si najít jiné textaře ale to je asi těžké.




    Souhlasím s názorem, že texty má dost slabé, ale najít dobrého textaře je určitě hodně těžké. A v recenzi jeho CD jsem četla, že deska je určena náctiletým dívenkám a ty žádná moudra určitě neočekávají.
  • Vím že každej člověk má jinej názor a styl hudby, ale myslím si že je ubohí tady psát že ty texty jsou slabé nebo pro dvanáctileté holky..!!! A dám vám radu, nelíbí se vám ta písnička tak jí neposlouchejte.=-D Mě se líbí joho písničky a taky o něm píšu referát do školy. Zatím Ahoooj...=-*
  • Nevím, proč se tady hádáte, někomu se líbí, jinému zase ne a tak je to přece dobře. Ale texty jsou hodně slabé, některé trapné.
  • Promin, ale musím na tebe reagovat :) Upřímně řečeno, mě se David líbí a nejen mě :) Každé fanynce, a nejen jim, se David velmi líbí. A napsat "žádný krasavec to není" - mi docela vadí, promin, ale je to tak. Další věc, nevím, kde jsi vzala to, že Davidovi texty jsou pro 12 děvčata :D Možná, by sis ty texty měla ještě jednou poslechnout...
  • Viděla jsem ho na veletrhu Gaudeamus naživo a musím říct, že žádný krasavec není, ale to přece není důležité.Horší je, že texty má tak pro 12letá děvčata a k jeho věku se už nehodí.Takové bláboly nezpívá ani mnohem mladší Šmajda nebo Harich.
  • ahojky mam te moc rada *14*
  • Popravdě nic moc hlas má celkem hezký ale barva je zahuhňaná vzhled dobrý ale zase má oči moc blízko sebe a písničky v rádiích přeceňované žádné zapamatovatelné písně to nejsou... *6*
  • Ahoj Davide Deyli! Mám Tvá dvě cedéčka!!!, a jsou skvělí!!!!!, jako jsi Ty!!!!!!!!! Ty jsi učitel Hudby?! Na to se hodíš!!!!!!!! Mám jedno veliké! přání!!! a to je! aby jsi zpíval v Písku!!! Ty pochazíš z Písku?!! že ano?! Já v Písku bydlím! Máš nádhernou barvu hlasu!!!! Mohl bys přijet 10. 2. od 19: 30 hodin!!, to jdu na zpěváka Martina Haricha s jeho kapelou Musitany hope! Mohli by jste společně něco zaspívat!!!. Moc se mi líbí jak zpíváš!!!! i písen Holubí dům!!!!, mě se líbí nejvíc od Tebe!!!!!!, Ty!!!! jí zpíváš!! nejlíp!!!!!!!!!!!!!!! né!!!!!!!! Jiří šilinger!!!!! ale jedině!!!!!!!!!! Ty!!!!! Davide!!!!!!! Ahoj!!! Tvá!!!!! faninka!!!!!!! Pája!!
  • Chloe11
    :D moje mamka se do tee zaouchla :D
  • Chloe11
    Šťastý nový rok *1*
  • Dodatčně všechno nejlepší k narozeninám.Tuto chvíli jsem zjistila že jsi ve stejným znamení co já.Ale já to slavim až 30.12.Takže ještě jednou všechno nejlepší hooodně zdravíčka,štěstíčka,spokojenosti.
  • Dodatečně vše nej,teprve ted mi došlo že je stejnej den i měsíc, akorát je vo nákej ten rok starší... *4* *4* *7*
  • dodatečně přeji vše nejlepší k narozeninám *3*
  • Vše nejlepší k narozeninám *2*
  • Kissinko nejmenoval se Ladislav ale Vladimír *4*
  • Davide ty si prostě boží *14* nemohl by si zase někdy přijet do jablonce n.N ? prosím *3* já bych od tebe strašně chtěla podpis a slišet tě na živo zpívat *4* já to tak krásný tě slišet v televizi a v klipet, vidět tě na fotkách . taky bych chtěla zažít ten pocit že sem na té fotce a že mám v deníčku tvů podpis *2* byl by to tak krásný pocit . tak jestli mohu poprosit *4*
  • David učil u nás na základce a jmenoval se Ladislav Koupil a pak se nechal přejmenovat na to kráné David Deyl. Ale ne že by se mi to pravé jméno nelíbilo ale to nové je takové suprovější a Davídkovi sluší.A jeho písničky fakt chytnou každého za srdíčko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit