Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-Day

    Ahoj Davčo.. *4* taky ti přeju všecko nejlepší, hlavně hodně zdraví a aby tě nikdy písničky neomrzely protože den bez tvých písniček totálně nedávám *1* *4* všechno nej *4*
  • baruska1993

    narozeninky

    Davide,všechno nejlepší k tvým narozeninám...hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody,ús pěchů *14*
  • ivka315

    Přáníčko

    Daví,Vše nejlepší k Tvým narozeninám,hlavně zdravíčko.Zároveň přeji krásný zbytek svátků a hodně štěstí,úspěchů a spokojenosti ze všeho co Tě potká v novém roce iva
  • Síma

    Hele Lidi, nevíte prosím, jestli si ty písničky píše sám nebo mu je píše někdo jiný? A pokud víte kdo, tak napište prosím :) Děkuji
  • Re: foto

    jasně :)) *1*
  • Re: Re: Davča

    JJ....zpíval na kamošovo maturaku.....je v poho... *3*
  • foto

    mám jsem dát fotku když mu bylo 16? xD
  • Re: Re: Re: Re: On

    to jo marto pamatuješ jak jsme si snim hráli ve školce :) to bylo super :)
  • Re: Učitel

    u nás uči taky HV na ZŠ CHLUMEC ted už tam chodi jenom občas a dejva znám od školky protože jsem chodila k jeho mámě do školky a on je uplně super vždycky si tam snáma hrál i když mu bylo už 16 a byla s nim sranda :)
  • Re: ahoj

    a odkud ho znáš? :)
  • Re: Davča

    ty znáš davida osobně? *7*
  • Davča

    JJ Davča...kamošovo strejda *3* *4*
  • Ahoj Davide ja newim co dodat seš boží a miluju tě *14* nevim ja bych se asi zblaznila kdybych te potkala mluvila bych o tobe s kamojdou 2 tejdny a nekecam pa a pusu Sára *14*
  • ...

    nejsem ten typ člověka co vidí kdekoliv nějakýho znamýho kluka a hned po něm blázní a řvou že ho milujou.... ani ten typ kterej ví že on je někde z blízka tak začne bláznit a hledatjen aby ho viděli.... ale musim uznat že david se mi hodně zaryl pod kůži má fakt nádherný písničky a ty texty většinou seděj ke všemu co se kolem mě dějě.... ráda poslouchám všechny a nemusim ani řikat která je lepší nebo horší všechny jsou něčim vyjímečný a pěkný jako každej člověk.....on má na to prostě danej talent od přírody....kdybych ho potkala a měla na hlavě kloubouk smekla bych každej je vyjímečnej ale ne každej dokáže vyjádřit svoje pocity nebo i těch ostatních....
  • Písně

    Má moc krásný písničky. Velmi se mi líbí Scházíš mi. Škoda, že ji nevydal singlově.
  • Jen tak ...

    Davide, nemáš chybu, zůstaň takový, jaký jsi, moc Ti fandim. Hudbou žiju od malička, ale co jsi dokázal Ty... gratuluju! Nejlepší písnička je ,,Scházíš", měj se fajn *3*
  • Re: Něco hledám..

    No na YouTube bylo, že to je nějaká dívčí skupina. všechno holky +-17 let. Co se týče jich, jsou skvělé. A on? Nemám slov. Znám podoubnou osůbku, lae oba se k sobě stydíme mít. Škoda...
  • Re: MODLANY

    vím že se David píše i a né y. prostě překlep
  • MODLANY

    Davyd vystoupil se svými písněmi u nás v Modlanech v kostele ,kam byl pozván aby zaspíval manimkám k jejich svátku"den matek". Byl úžasný a všichni se těší že ho uvidíme u nás častěji . Děkujeme Davide *3*
  • mmaarrkkeettaaaa

    fotky

    přidala jsem nové fotečky Dajíííí, mějte se hezky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší