Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm

    hodne stesti ti preju *3*
  • Re: mno.........

    Ahojky.
    Každej máme nárok na vlastní názor, to je fakt, ale zkus si ho udělat, až lidi nebo věci okolo sebe poznáš.
    David je "všelijakej"(a nemyslím to urážlivě, spíš všeobecně), ale namyšlenej rozhodně není.
    Pa a mějte mno...
    PS: Davide, ať se ti daří nadále tak, jako včera v Tesla Aréně. Bylo to super. Paaaaaaaaaaa Stephany
  • CATE

    David *4* neco malo se zname,myslim ze jsem s nim prohodila par slov.. *4* jinak uzasnej..kraasnej k jeho image neni co dodat *3* *4* zboznuju jeho songy *14* ma nadherny pisnicky vzdycky maji neco do sebe *4* a hlavne ma neodolatelej hlas,ktery me vzdycky privede na jine myslenky kdyz jsem uplne na dne... *4* a za to mooc dekujuu *4* jsi uzasnej.. *14*
  • david

    davidek znam ho uz par dlohych let *1* *1* njn cas leti je uplne uzasnej ke zpevu neni co dodat uplne fajn kluk *3* nikdy na tebe nezapomenu *4* *4* jsi proste uplne nej *4*
  • jujky

    No tak David.Znam ho osobne a mam ho mocinky rada.Skvele zpiva,je s nim sranda,no proste žužo kluk *4* Stasne se mi po nem stejska *9* *9* Na nej se neda zapomenot *1* *1* Jinak uz nwm co k nemu napsat ptz by se to sem ani vsechno neveslo.No ale to je jedno.Thak paa vsici.
  • David

    Sice neznam jeho pisne ale je to vybornej a citove zalozenej kluk miluju ho *5*
  • mno.........

    Mno znám ho osobně příjde mi namyšlenej,ale k jeho zpěvu není co dodat je krásnej.PS-směj se měne nahlas
  • :-)

    David...co k němu říct. *7* ..skvělej kluk,který nádherně zpívá...jsem ráda že ho znám *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit