Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj davide sem tvoje fanynka *3*
  • ahoj Davide nechces my poslat tvuj autokram prosim muj email je:andrea.dihlova1@seznam.cz diky *3*
  • misa789
    všechno nejlepší ♥ ♥ ♥ *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepšííí! :D
  • Kurva,do prde*e sem se ho lekla!!!
  • Všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!!Zbožňuju tě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.................. *4*
  • david d je nejlepší spěvak který kde byl a je strašně mooooooooc hezkej *14* *14* *14* *14* *3* *2* *4* *14*
  • Zpěvák David D. má možná hezký hlas, ale jeho výslovnost písmene "s" je velmi špatná. Buď by se ho měl naučit vyslovovat nebo méně používat.
  • nevíte, prosím, kde najdu Davidem přezpívanou písničku E. Inglesiase Hero????? Díky. K.
  • jo je to pravda:) bydlí kousek ode mě:)
  • je to nej spěvák *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vladislav ! :D
  • Skutečné jméno DD je Ladislav Koupil *3*
  • Všechno nejlepší *4* *3*
  • Přeji vše nejlepší k narozeninám. Líbí se mi tvoje písničky :D
  • Jmenuje se Vladimír Koupil, ale to mu asi nepřipadlo dost pěkné tak se přejmenoval na David Deyl.
  • ma moc krasne pisne posloucham je i ja ktera uz ma vic nez 30let a mam takovi nazor at kazdy posloucha to co se mu libi ma 7 dcera se ty pisnicky uci uz nazpamet pry az ho nekdy potkame tak si je snim pak zaspiva
  • Víte někdo jak se David Deyl opravdu jmenuje? On to nikde neříká, ale vím, že to není jeho pravé jméno.
  • David Deyl je skvělej spěvák a je hezkej, nevim jak někdo může říct že ty texty jsou pro 12leté holky.?! Jeho texty jsou smůtné, některé pomalé ale jsou pravdivé. Má i dobré videa.! Nevim jak ho někdo může srovnávat s Harichem,Šmajdou. A nevim jestli to víte, ale Láska ta prochází celým životem a né jen u Náctiletých.!!!
  • je fakt, že každému se líbí něco jiného. Mě osobně to moc nezaujalo, ale jednu,dvě písničky si ráda poslechnu( když je pouští v rádiu). *3* *3* *3* *4* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit