Přejít na výpis diskuzí

David Deyl

OSOBNOST 13.1.2007 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mmaarrkkeettaaaa

    narozky

    Davča má dnes narozky, přeju mu vše nej *14*
  • mmaarrkkeettaaaa

    fotky

    přidala jsem nové fotečky Dajíííí, mějte se hezky *4*
  • CATE

    David *4* neco malo se zname,myslim ze jsem s nim prohodila par slov.. *4* jinak uzasnej..kraasnej k jeho image neni co dodat *3* *4* zboznuju jeho songy *14* ma nadherny pisnicky vzdycky maji neco do sebe *4* a hlavne ma neodolatelej hlas,ktery me vzdycky privede na jine myslenky kdyz jsem uplne na dne... *4* a za to mooc dekujuu *4* jsi uzasnej.. *14*
  • :-)

    David...co k němu říct. *7* ..skvělej kluk,který nádherně zpívá...jsem ráda že ho znám *4*
    • Re: :-)

      Tady je písnička Teď hned od Davida Deyla na youtube *4*
      http://www.youtube.com/watch?v=C7Z4iCPE6Eo
  • ...

    nejsem ten typ člověka co vidí kdekoliv nějakýho znamýho kluka a hned po něm blázní a řvou že ho milujou.... ani ten typ kterej ví že on je někde z blízka tak začne bláznit a hledatjen aby ho viděli.... ale musim uznat že david se mi hodně zaryl pod kůži má fakt nádherný písničky a ty texty většinou seděj ke všemu co se kolem mě dějě.... ráda poslouchám všechny a nemusim ani řikat která je lepší nebo horší všechny jsou něčim vyjímečný a pěkný jako každej člověk.....on má na to prostě danej talent od přírody....kdybych ho potkala a měla na hlavě kloubouk smekla bych každej je vyjímečnej ale ne každej dokáže vyjádřit svoje pocity nebo i těch ostatních....
  • Jsi uzasnej davide mas uzasni pisnicky mam te moc rada ...:-) :-*
  • foto

    mám jsem dát fotku když mu bylo 16? xD
    • sarynka.s

      Re: foto

      jj dej ať se kouknem:D
    • Re: foto

      jasně :)) *1*
  • Ahoj Davide,máš moc hezký hlas,a ráda Tě poslouchám. *14*
  • Jen tak ...

    Davide, nemáš chybu, zůstaň takový, jaký jsi, moc Ti fandim. Hudbou žiju od malička, ale co jsi dokázal Ty... gratuluju! Nejlepší písnička je ,,Scházíš", měj se fajn *3*
  • Síma

    Hele Lidi, nevíte prosím, jestli si ty písničky píše sám nebo mu je píše někdo jiný? A pokud víte kdo, tak napište prosím :) Děkuji
    • Re: Síma

      Hudbu si píše David sám a texty mu píší různí autoři *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit