Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • avril122

    Happy Birthday...

    Happy Birthday Ben... *3*
  • láska

    Chápu vás, holky. Já taky občas brečím kvůli jednomu herci. A taky je nedostupný. Achjooo *9* *9* *9*
    • Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

      *14*přesně nemůžu z něj pustit očiiii <33333333333333 já vám říkám pojeddu do Anglie mam toho dost! *14*
      • negri.baju

        Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

        tak v tom případě přeji šťastný let. A mohla bych Tě poprosit o tvůj mail? To proto, abych se Tě až vrátíš mohla zeptat jaký to bylo a tak....moc tě ptosííím...A kdy a najak dlouho letíš?
      • Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

        ja bych tam taky za nim hned letela, ale musime si holky uvedomit, ze nejsme jediny kdo chce bena jen pro sebe...ja vim v hloubi duse si myslime, ze treba jednou se snim doopravdy seznamime a....vzdyt ja si to myslim taky...a myslet si budu i dal...zivoz je proste na picu....
        • Re: Re: Lááásenka is my biig lowe (bennn)!!

          Nj ae mě už nemůžeš přemluvit páč já už mam letenky :D
          • Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

            Tyjo..tak pak dej vědět jestli jsi ho viděla. Jestli ho teda uvidíš..mohla bych tě o něco poprosit?
            *14* *14* *14*
            • Re: Ben..pan dokonalý a navždy nedostupný..navždy budeš mít u mě v srdci místo!

              Jujky holky jj ale já nevím kdy tam letím :D asi na konci prázdnin mno můžeš poprosit vo co? A můj mej katiceek@seznam.cz budu ho pozdravovat ju? :* *14* ae to asi udělám až na konci chtěla bych *13* si ho užíít! :D
  • Happy Birthday

    Všechno nejlepší lásko !! MILUJU Tě !!!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • lamerienda

    nejkrásnější chlapi jsou z Anglie

    Ben Barnes, Alex Pettyfer a Mitch Hewer jsou nejkrásnější Angličani a i muži na světě !
  • suskin1

    Narozky

    Ben má dneska narozeniny.Takže mu přeji vše nejlepší!! *14* KRASAVČE *14*
  • poppysonnet

    Ben Barnes

    Ben je skvělý herec, o tom nás přesvědčil v Dorian Gray, kde braburně zvládl zahrát ňoumu, co neumí napočítat do 5 a následně se změní v tyrana. Ale tento snímek se mi moc nelíbil, ale herecké výkony Bena a Colina Firtha byly nadprůměrné! Ale v lekci neslušného chování byl k sežrání!
  • re:

    zevraj sa bude natacat 4.cast narnie (carodejnikov synovec)uz sa tesim na bena och joj ja to cakanie asi nevydrzim
    *14* *4* *14*
  • on je důkaz, že někdo může být dokonalý...
    • Re: ♥

      uplne s tebou suhlasim
      • máte pravdu <3 on je dokonalost sama <3 *14*
  • Nápodobně, tipovala jsem ho tak na 27, 28 :DDD Šokující :O
  • Originál název

    Nevíte někdo, jaký je doslovný překlad Plavdy Jitřního poutníky z aj? Mě dost udivilo, jak se v to Bravu píše, méísto Jitřního poutníka Plavba za červánky- to zní teda dost úchylně, jako by to byla romantická slaďárna nebo pohádky pro tříletý *16* *16*
    • Re: Originál název

      A co si myslíš, že narnie je? pohádka, fantasy, a v díle s Benem se snažili z toho udělat malou romantickou pecku. Nestojim na straně Brava, ale narnie neni žádej akční trhák pro dospělí... *13*
      • anninka0001

        Re: Re: Originál název

        ale já netvrdím,že narnie je akčňák pro dospělí,a je blbost,když by se film jmenoval cesta za červánky,když je název knížky plavba jitřního poutníka *8* *5*
        • Re: Re: Re: Originál název

          tak to přeložili doslovně, no...
          • narnians

            Re: Re: Re: Re: Originál název

            Jenže doslovně to taky není. Je to prostě blbost. A Narnie není akční, a k té pohádce jsem psala že má být pro tříletý. Narnie je možná tak pro desetiletý *16* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              kterak, jo? xD
            • narnians

              Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              To jo. *1*
              Ja bych to nechtěla překládat, pač nevim jak. Ale ten název už přece do češtiny přeložen je. Když kniha višla už před mnoha lety a Bryvo, když něco píše, tak by snyd mohlo vědět, že v češtině je to prostě Plavby Jitřního poutníka (a to nezní drsně)
              Drsně by to znělo, kdyby se to jmenovalo třeba ,,Kterak Jitřní poutník vyvázl ze smrtonosné pasti" *15*
              Ale to je jedno.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Originál název

              jejda, tady sem asi právě rozpoutala třetí světovou. Jak byste to přeložili vy, kdybyste neznali originální název knížky? já jenom řikám, že ten název nemá zní nějak drsně! *5*
    • anninka0001

      Re: Originál název

      originální název je The Voyage of the Dawn Treader,voyage je plavba ,dawn úsvit ale to je to samé co jitro,ale co je to treader,to netuším.Ale myslím,že Plavba Jitřního poutníka je doslovný název.souhlas,fakt Bravo už nic trapnějšího než cesta za červánky vymyslet nemohlo.navíc se i knížka jmenuje jitřní poutník,tak by museli bejt fakt blbí,kdyby dali filmu jiný název. *16* *10* takže myslím,že se červánků obávat nemůsíme *15*
      • Re: Re: Originál název

        No to jsem si taky přeložila, ale právě ten Treader je nějaký záhadný. *7* Ale to je jedno, když to nebudou trapo červánky. *1*
        • Re: Re: Re: Originál název

          treader je poutník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit