Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronickaa

    Filmografie

    Tak to je dobrej nápad s těma filmama *1* Souhlas *4* Taky to bohužel newím,jak se to dělá,to má možná nákoej ten správce nebo kdo to tady vede nn?? *3*
  • Všechno nejlepši k narozeninam hodně štěsti, zdravy a hodně dalšich filmovych i divadelnich rolí. :) :** nejhezči herec sveta doufam ze budes hrat ve VAčku
  • je hezkej a nádhernej. *14*
  • škoda že nejsi mladší o 20let. *9*
    *1*
  • on se na tu roli výborně hodí !:P doufám že si ve filmu vampýrská akademie zahraje dimitrije spolu se sophií bush !:P už aby ten film byl!nebo alespon pořádný trailer !:P *14*
    • To máš smůlu ... v akademii nehraje ale určitě by byl dobrý upír. prý mohl hrát edwarda v twilight ale myslím že ta role by mu moc nesedla ale byl by jedinej upír od kterýho bych se nechala kousnout *1*
    • Souhlas, ale Rose by byla lepší, kdyby jí zahrála Odette Yustman :)
  • lynette
    To je ten z Doriana Greye?
  • :)

    Tak Achoooj mno. Musim vám říct že když jsem tohoto ůůžasnýho chlapíka viděla poprví tak sem si říkala *7* bože co to je? Mno prostě se mi vůbec nelíbil. No pak sem teda šla do kina a upe sem se zabouchla *14* nemohla sem z něho pustit oči! Tak sem na Narnii šla znova, zrovna včera sem tam byla *5* mno prostě bombáá, hodlám jít i po 3. Páč to je fak tkovej herec mno... sladkej :D. Jako mam ho i na pozadí jako na ploše, tky ho tak muuuucíííQujete? *7* ale určoo :D. Komu se nelíbí ať si ... políbí :D. *5* *5*


    Jo jo je to tak. Je mi líto že je mu 26 a 20.8. mu bude 27 *9* *9* *9* . Zdál se mi o něm sen a říkal mi že je mu 17 :DDD prostě gebing :D. Ten herec je upe moc kváááááásnej a k do mu bude nadávat ať si mě nepřeje *13* já vim že z toho asi nic mít nebudu ae dobrej pocit jo! :). *3* . No prostě sem z něj hotová :D. A hlavně nemůůžu z toho jeho ďůůlku na bradě :DDDDD. *14* Takže holky zatim se mějte a napííísejte sem něco já se vrátim papííííQ :) a paaa Beníííčku =o****
    • Re: :)

      myslim, ze jsme si dost hodne podobny...chjo....jak ja bych ho chtela...tak ale to asi vsichni tady mno...a ta jeho pisnicka Leading Me On..nejdriv sem si taky rikala, jak muze zpivat v kapele, ktera na 1. pohled vypada jako lunetic, ale pak jsem proste propadla kouzlu ty hudby a benove zpevu....e jak se jmenuje vubec ta pisnicka v ceskym prekladu?
  • A tuhle znáte?

    Chtěla jsem se vás zeptat, jestli neznáte odkaz kde by se dala stáhnout mp3 Leading Me On od Bena?? Já to nikde nemohu najít..*14* *14* *14* *14*

    Jinak si myslím, že všechno jednou skončí. A i vám, kdo píšete jak kvůli němu každý den brečíte..opravdu. Tohle jsem už párkrát zažila...Za pár let se budem jenom smát jaký sme byly malý hloupý naivní holky a byly schopný Benovi obětovat všechno. I přes tohle všechno ale miluju jeho chování, to jaký je..ostýchavý, nenápadný s úžasnou image
    prince. Hlavně jeho oči..vždycky úplně roztávávám, když vidím jeho pohled. Má nejkrásnější čokoládové oči, jaké jsem kdy viděla..Je o dost starší a skoro všechny holky na zemi jsou z něj poblázněný. Jen jeho věk mi nezaslepuje rozum, avšak srdce ne..Omlouvám se za tyhle moudra..třeba tim někomu pomůžu, někoho jen otrávim, ale to už mi může bejt jedno!Yeah..Ben je jen moje platonická láska..tak si toho chlape važ!
    • Re: A tuhle znáte?

      ahoj odkaz kde sa da stiahnut leadig me on je Leading me on na stiahnutie zadarma
      I love ben barnes *14*
    • niikol

      Re: A tuhle znáte?

      Tuhle pisnicku fakt nwm kde stahnes la ja ma v mp3 tu pisnicku ktera hrala na konci jedtli nekdo chcete tak ja vam dam vedet jak se jmenuje a kdo ji nazpival...bo po pripade poslu i na mai l uz stahnutou...... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: A tuhle znáte?

        jOO..byla bych moc ráda
      • negri.baju

        Re: Re: A tuhle znáte?

        Máš mamysli The Call od Reginy Spektor???...jj ta je dobra, ale myslim, ze kdo ji chce by si ji mohl sehnat sam, kdyz vi jak... *3* ....ale fakt se mi libi...ale ta co bezela v titulkach od avril...ta je jeste hezci....a leading me on bych taky chtela stahnout, ale newim, jak se to da stahnout z youtubka....nikde jinde sem ji nevidela... *9* ....
        • Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          Jestli myslíš Avril Lavigne tak od ní žádná písnička v titulcích není.
          • negri.baju

            Re: Re: Re: Re: A tuhle znáte?

            tak to jsem asi mela v kine haldy......:D... *1*
        • paja30000

          Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          http://benbarnesonline.net/audio.ht m
          tady je leading me on *1*
        • paja30000

          Re: Re: Re: A tuhle znáte?

          na stahování videí z youtube je tenhle web! http://youtube.videoklipy-zdarma.cz / *1*
  • nelly_

    Vampirská Akademie

    Ahoj, nevím kdo z Vás čte Vampisrkou akademii ale tento herec se moc hodí na jedu roli Dimitrij Belikov !! :) doufám že dostane nabítku tuhle roli vztvarnit! :) a musí ji příjmout!! :) *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      Jojo Ben se na tu roli opravdu hodí ♥ *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      On se na tu roli do vampýrské akademie úplně moc hodí.Je strašně sexy.Přesně tak jsem si ho přestavovala když jsem četla první díl knížky.♥ *14* *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      četla jsem knihu takže mohu říct....ano to máš úplnou pravdu skvěle se na to hodí :)
    • ahs3

      Re: Vampirská Akademie

      na tu roli se skvěle hodí,protože si i umím představit jak hraje hodnýho Dimitrije i Dimitrije jako Strigoje *3*
    • Re: Vampirská Akademie

      jj :D hodně by se na Dimitrije hodil, ale kdyby ho neoslovili, nebo by nabídku nepřijal, tak by se na Dimitrije hodil i Taylor Kitsch :D http://www.osobnosti.cz/taylor-kits ch.php *1* *1*
      • Re: Re: Vampirská Akademie

        JO Taylor je super ale ben barnes je pro tu roli stvořený!!!!!! *14*
    • Re: Vampirská Akademie

      Anoo on se na ní hodíí <3 <3 *14* *14*
      • nej Dimka *14*
  • P-počkaat!O_o Benovi je 33?! No néééé :'DDD Já ho tipovala tak na 25 :'DDDDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit