Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narnians

    Super

    To je super že takhle ochotně odepisuje. Člověk by řekl, že se na to může taky vykašlat. *14* *14* *14* Další důkaz jak je boží *14* *14* *14*
    • jenah

      Re: Super

      úplně pesně...ale víte jak chudák asi má upsanou ruku??? když jich podepisuje tolik....já muteda vůbec nezávidim *14*
  • *14* *14* *14* I love Benn !! *14* *14* *14*
  • anninka0001

    nový plakát

    Tak včera jsem objevila nový plakát Bena,tentokrát ve Šťastné třináctce.no, nejdřív mi bylo celkem líto vyhodit padesát kaček za jeden plakát-ale co bych pro Bena neudělala,že *15* *14* *4*
  • narnians

    Gray

    Lidičky, Dorian Gray je hrozně blbá osoba, navíc včera jsem došla k pasáži, kde zabil svého přítele. Takže ho fakt nemám ráda! To je hroza, že bude hrát Ben zrovna takového nenormála. Až to dočtu celé, tak napíšu děj knihy na blog. Abxste si to pak mohli přečíst. *9* *10*
  • B+A

    čusky lidičky zajimalo by mě jeslti negdo neví zda měl i v sokromí něco s annou..?děkuju moc..xD hodily by s ek sobě..xD *14* *4*
    • simik3496

      Re: B+A

      hodili a moc!!Ben je plostě okonalej,mazeckej,luxusní herec kterýho nesmí nikdo nahradit!!!nikde a NIKDY!!!on strašně dobře hraje a ten jeho krásnej úsměv..áááá!!!!!on je.....počkej si...BOŽÍ!!!!jk by řekl Barney Stinson ......:D
      nejvíc mu to sluší v letopisech Narnie :DD v prince Kaspianovi a v Plavbě Jitřního poutníka :DDjá ho ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: B+A

      oficiálně potvrzený že Anna a Ben spolu nic nemají.
    • narnians

      Re: B+A

      No, nic o tom nevím a řekla bych, že ne. V současné době je Ben free *4*
  • Of. Fanklub na myspace

    ahojte fanoušci jen bych chtěla řict že na MySpace mame of street team bena tak se kdyžtak spřatelte link : myspace.com/bbczstreetteam
  • treet team

    sry dala sem špatný odkaz : www.myspace.com/bbczstreetteam
  • dorian

    jéé komu se povedlo přidat Doriana do Benovi filmografie. Prosím napište ať vim jak se to dělá.
  • neila
    Happy birthday.
  • negri.baju

    Ben v New Moon?

    Pri surfovani na netu jsem nasla, ze nas Benik je adept na roli jednoho upira do dalsiho pokracka Twilight (Stmivani)... Mel by hrat zlyho upira jmenem Aro. Bude se snazit zabit hlavniho hrdinu Edwarda Cullena (Rob Pattison). Musí ho na tu roli obsadit!! A co jsem se tu docetla o Jitrnim poutnikovi!?!? Disney ho nechce sponzorovat?? To ne! Boji se, ze kdyz Disney nebude sponzorovat Narnii, spousta hercu se svych roli vzda...a film bude propadak..!. *9* ...to ne...na disneyho jsem fakt nastvana! *8*
    • pajusga

      Re: Ben v New Moon?

      trochu šptaně ne?? Aro se snaží získat Edwarda pro sebe (kvuli jeho schopnosti čist myšlenky) ne ho zabít. Aro "sbírá" zajímavé dary a on ho má, nabídne připojení se k němu jemu, Alici dokonce i Belle.... no jinak na tu roli by se fakt šiknul... našla sem i članek kde byl nějakej starej děda =D ... myslim že hral v panovi prstenů toho čaroděje šedýho.. no ale to snad ne... a na někoho (Caius nebo Marcus) by měl bejt dosazen heres Snapea z Harryho Pottera.. tak ten by šel dost na Marcuse podle mě =) .. Ale ben a aro jdou naprosto dohromady =p
      • jenah

        Re: Re: Ben v New Moon?

        že jo:D mluvíš mi z duše:D
    • jenah

      Re: Ben v New Moon?

      No supeeer:D to je ta nejlepší novinak na světě!!! Já si rozhodně přeju aby hrál toho upíra...mrzí mě ta Narnie, ale pochopte, přestává být slavná, zastiňuje jí Stmívání...a já osobně dám přednost zlýmu upírovi ve skutečnosti, než hodnýmu princátku v pohádce...sorry
    • Re: Ben v New Moon?

      hold... biznis je biznis.. *9* já toho herce mám rád, ale v roli prince Kaspiana se mi vůbec nelíbil.. ta role se mi prostě nelíbila.. ale jinak je fakt dobrej *4* a na Disney já nemám důvod bejt naštvanej.. zatím ne, ale pokavaď se mi nebude líbit Narnie, tak ať počítají s tím, že vytvořím normálně petici!!! *10* *16* *5* *1*
    • narnians

      Re: Ben v New Moon?

      To jsem taky četla s tím Stmíváním. to by bylo super, ten film by byl o 100%lepší, kdyby tam hrál Ben. Disneyho ted taky nesnášim a v Datartu prodávaj Disney toustovač! *16* *16* Rozdupat ho! *10* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit