Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janka-hofmanka

    omg! :-O

    Ben - my love...muck 4 him ;) *14* *14* *4* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :-) :-)
  • anninka0001

    stmívání

    jo a myslíte,že je něco pravdy na tom,že ben bude hrát v pokračování stmívání? *7* četla jsem to na jednom blogu!!!
    • veronickaa

      Re: stmívání

      ahoj,četla jsem to samý na nikyrock.blog a vypadá to že jj,docela bych to brala,kdyby tam hrál,bylo by to božííí *14*
      • anninka0001

        Re: Re: stmívání

        jo,já jsem to taky četla na tom samém blogu a celkem si myslím,že by se na upíra hodil *1*
        • suskin1

          Re: Re: Re: stmívání

          Já jsem o tom taky něco slyšela, ale prý to ještě není jistý. A taky jsem někde četla, že Ben ja na roli upíra moc hodný..Ale kdo ví.. *7* *14*
          • narnians

            Re: Re: Re: Re: stmívání

            To by bylo nprosto super, kdyby tam hrál. Stmívání se dost dobrý (ráda bych řekla nejlepší, ale to nemůžu, pač nejlepší je Narnia) Byla jsem na tom 2x , ale něco tomu trochu chybělo - Ben. *9* ,ale když tam bude on, óó to bude filmeček *14* *14*
            Tak doufám, že to neni jen nějaký kec. A budu se modlit k aslanovi, aby nebyl *14* *14* *15*
  • ACHJO *13* nevíte něco o Locked in?? v česku se ten film asi neujal...strašně mě to štve. myslím že děj toho filmu je super a ráda bych věděla jak to dopadne a Benovi to tam moooc sluší *14* . HLEDALA SEM TEN FILM VŠUDE, ALE NIC. JEN NA ZAPLACENÍ. tak aspoň doufám, že vyjde film Seventh son ten by moh bejt taky super. už se na něj těším a The big weding je taky bezva...za pár měsíců bude premiéra!!!! *4*
  • katuska162

    pOoOoOmoc!!!pls!

    potřebuju moc moc moc pomoc!!__xD
    newítě někdo náhodou stránku kde bych si mohla stáhnout písničku leading me on a ještě aspon jak se jmenuje ta závěrčná písničky z filmu??pište pls!! *9*
    • anninka0001

      Re: pOoOoOmoc!!!pls!

      Leading me on jsem taky hledala po celým netu,ale buhužel jsem nenašla. *9* A pokud jde o tu závěrečnou písničku,asi máš na mysli The Call od Reginy Spector. *1*
      • katuska162

        Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

        a ještě pls kde si jí můžu stáhnout..? *7*
        • anninka0001

          Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

          no,já jsem si ji stáhla tady:
          http://mp3s.nadruhou.net/561 35-regina-spektor-the-call-2856
          • katuska162

            Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

            hele sorry ale mě to tam píše že už byla vymazána z databáze.... *7*
            • katuska162

              Re: Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

              ahoj, moc dík už sem jí našla!!!hele nava že sem si tě dala do přátel??
            • anninka0001

              Re: Re: Re: Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

              to je divný.hele ale na tom serveru to je,tak jdi na http://mp3s.nadruhou.net a do vyhledávání zadej Regina Spektor.já to fakt tam našla
      • katuska162

        Re: Re: pOoOoOmoc!!!pls!

        mno já právě taky!!ubec prostě nei....a za tu závěrečnou dík! *3*
  • disney

    podle mě to určo natočej protože by si na nich bulvár smlsnul
    *15*
    • narnians

      Re: disney

      Oni to natočí. Místo Disneyho to vzali 20th century fox *1* *1* *1* *14*
  • Happy Birthday Ben! We love you *4* *5* *2* *1*
  • Už ste viděli...???

    Už ste viděli upoutávku na film Obraz doriana graye...??? Ben je tam hrozně sladkej... *14* *14* *14* jj a myslíte,že ten film bude i u nás...??? Kdyby ne já se asi zbláznim *9*
    • Re: Už ste viděli...???

      Normálně si ho stačí stáhnout s titulkama a máš to, ne? ;)
    • katuska162

      Re: Už ste viděli...???

      Ty si viděla upoutávku?? kdes jí našla?? pošli mi odkaz plsky!! a newíš jestli to bude tady u nás a a kdy?? *5*
      • maki14

        Re: Re: Už ste viděli...???

        ....viděla sem upoutávku a je uplně bombovej.....ta role doriana mu sedí....jinak premiera tohoto snímku je 9.9.2009....hezký datum.......=)....a k tý fotce....Beník je sexy všude *14*
        • katuska162

          Re: Re: Re: Už ste viděli...???

          9. 9. 2009?? jako fakt? to ale znamená že premiéra už byla..? ale dyt sem byla v praze a žádný bilbosrdy ani ukázky nikde nejsou.... *7*
          • katuska162

            Re: Re: Re: Re: Už ste viděli...???

            oprava, ono mi totiž došlo že 9. 9. teprve BUDE ne BYLO_! *15* fakt soráč já sem ted poslední dobou fakt mimo..... *14*
      • Re: Re: Už ste viděli...???

        adresa na upoutávku je....http://www.youtube.com/watch? v=dY93VUQSMo4,a mocinky doufám že to tady budou dávat,ale ty ženský jak tam po něm lezou tak to je příšerný *9* no ae co se dá dělat... *3* *3* *3*
        • katuska162

          Re: Re: Re: Už ste viděli...???

          Adresa URL obsahovala poškozené ID videa. --> tohle mi tam napsali dyš sem tam zadala tu adresu...ale dík
      • pjka007

        Re: Re: Už ste viděli...???

        myslím že to u nás bude ale kdy to nevím ale jako ten obraz fuj a ty baby co po něm lezou... nic pro mě *13*
  • kaspian

    já jsem dneska byla v tom kině a upe jsem se zabouchla *14*
  • xcornelia14

    Hodně štěstí:)

    Happy Birthday:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší