Přejít na výpis diskuzí

Ben Barnes

OSOBNOST 3.10.2007 
390 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, byl by vážně dokonalej Dimitrij. On je totiž celej naprosto dokonalej... *14* *14* *14* *14*
  • Wraau

    o něm se mi dneska zdálo..pak jsme se líbali...wraau..:D myslím že by byl na Dimitrije Belikova perfektní... *14*
    • Re: Wraau

      souhlasím taky si nedovedu nikoho jinýho představit.Na Dimku se hodí a podle mě ho zahraje fakt suprově :)
      • jiný Dimka nepřipadá v úvahu *14*
    • eliot

      Re: Wraau

      Taky si myslím, podle popisu se kněmu perfektně hodí! *3*
    • smoulinka.izziczek

      Re: Wraau

      Mám stejný názor. Jako Dimitrije si neumím nikoho jiného představit. *14*
  • On je úžesnej *14* a krásnej
  • to máte pravdu je na tu rolu uplně dokonalej už by se měli rozhejbat na nafilmovat to jsem strašně nedočkavá a strašně dlouho jim to trvá *16*
  • Jestli můj překrásný Benn.Nebude hrát sexy Dimitrije,tak už nevim jestli se na V. akademii těším.I love Benn *14* *14* *14* *14* a nejsem jen tak obyčejná fanynka. *4* *3*
  • pro mě není lepšího Dimitrije Belikova *14* Miluju ho :) Hej...mě se o něm též zdálo :D
  • Chtělo by Benovi vyměnit profilovku. Za nějakou hezčí!!! *3*
    • i tak je nádherný na všech fotkách :)
  • Benova adresa

    Ahoj lidi, potřebovala bych něco vysvětlit *9*


    Ben Barnes
    CAM
    First Floor
    55-59 Shaftesbury Avenue
    London W1D 6LD
    UK

    Tohle je asi adresa, kam se posílají pouze dopisy,co?
    Byla jsem totiž minulí týden v se školou v Londýně a samozřejmě jsem se při prvním rozchodu vydala tohle hledat, našla jsem to celkem v pohodě, je to taková rušná ulice u Piccadilly Circus, ale jsou tam nějaké kanceláře. *9*
    Bééé, já doufala, ža tam bydlí *14*
    Nevíte někdo o tom něco?
    • katuska162

      Re: Benova adresa

      Ahoj tak to newim....ale určitě až něco zjistíš tak to sem písnijá se tam asi takly brzo vydám.. *14* *14*
      • Re: Re: Benova adresa

        Tak to asi bude jen na ty dopisy, protože ostatní herci měli jednu společnou, tak asi nebydlí všichni spolu *15*
  • ben

    no já se taky těším *14* ,jdem tam za pár dnů se třídou *3*
    • Re: ben

      já byla včera je uplně nej *14* *14* *14* *3*
  • Bene...proc mi to delas?

    Holky....taky kazky den placete kvuli Benovi...je proste nejlepsi co?...ja se kvuli nemu strasne zmenila...ze zabavny a happy holky se stala chodici bytost bez duse...i lover...holky, moc by me zajimal nazor na moji situaci...nevim co se stalo, ze me takhle zmenil a ja proste...ani nevim... *9*
    • Re: Bene...proc mi to delas?

      hm, tak na to je jen jedinej lék. musíš na něj prostě zapomenout! choď spát pozdě abys byla utahaná a nemusela na něj dlouho myslet. zamiluj se do někoho reálnýho a slib si, že tenhle navoněnej frajírek z londýnskýho divadla ti nebude takhle hnusně ničit život! věř mi, on za to nestojí a nemá ani páru, že se kvůli němu takhle trápíš! prostě se snaž zapomenout! *držím pěsi!
    • Re: Bene...proc mi to delas?

      tak v tom tě naprosto chápu,ale zatím brečím pouze obden *14* .kámoškám to už začíná lízt krkem.ale mě ne,páč ben je ten nejkrásnější, njeúžasnější, nejskvělejší a prostě nej herec na světě *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit