Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zrovna ti 3 nepratele na Dathomiru sli v pohode presprintovat a ani jednou se me nedotkli...

    jinak u DS ty respawn pointy pred bossem taky nebyly vzdy pobliz...u jednicky jsi musel casto projit relativne dlouhou cestu plnou nepratel, dvojka a trojka byly trochu benevolentnejsi, ale rozhodne ne vzdy a to nemluvim o tom, ze v DS tech bossu bylo nasobne vic nez tady ve FO. Posledni boss ma respawn primo pred dverma, fight v arene te respawne taky primo pred branou, ,,devata,, to same, respawn temer primo pred akci...o tomhle se ti v DS ani nesnilo.

  • twicer

    Řekl bych že je to jednoduché, na tebe to nefunguje tak to nedělej a ušetříš si několik hodin času. Ale musíš si uvědomit že na masy pro které je tahle hra určena tyhle laciná pozlátka v podobě sběru trofejí/imaginárních úspěchů a vyzobávaní obsahu na 100% fungují velice dobře, diť playstation kolem toho vytvořil skoro kult.

  • hru jsem nehrál, ale co jsem tak viděl ten gameplay tady, tak jsem byl zklamaný. Doufal jsem v nového Jedi Knighta, a spíš mi to připomíná Uncharted nebo nějakou podobnou konzolovou hopsačku.

  • MishKonn

    Příklady: 

    Finální boss na Dathomiru - když umřeš, musíš zabít tři nepřátele a projít kilometr dlouhou chodbu. 

    Oggdo Boggdo hned v první mapě - Musíš přeskákat 3 lešení, pět platforem a projít jeskyni. 

    Second Sister dále ve hře na Boganu - Musíš prolejzat hloupou škvíru. 

    Hrál jsem (již dohráno, ca 23 hod) na Jedi Master, takže i ti 3 nepřátelé mohou představovat problém. Navíc jsem u bossů kvůli té obtížnosti umíral hodně, takže když už přes díru lezeš popáté nebo se přes 3 nepřátele probíjíš pošesté, je to fakt otrava. U všech soulsů, co jsem hrál (nejsem velký fanda série) byla před bossem "mlha". 

    Vysvětlení, co se mi líbí nejvíce: "As you die, you actually DO die in that particular world forever, but due to time being convoluted, you're moved to a different one where you didn't." Ale je v podstatě jedno, co se použije. V obskurním japonském fantasy plném démonů a nemrtvých, vracení se nepřátel po naší smrti nebo odpočinku dá rozum. Jaký ale proboha lore důvod to má ve Star Wars? Kdyby alespoň byla trochu změněna poloha nepřátel a bylo to podáno tak, že se v době meditace na místo vrátili...ne, odehrávají se i ty stejné animace a souboje. Ve Star Wars to prostě nedává smysl, a je to jedna z mnoha věcí, které mě u této hry vytrhávaly z prožitku a zcela ničily "immersion". 

  • twicer
    No ono jestli nebude problém hlavně vtom že ti "všichni" začali dávat nálepku souls-like na cokoliv co má pohled z třetí osoby a vyžaduje mačkání víc než jednoho tlačítka ikdyž to vlastně nemá absolutně nic z vlastností co dělají souls soulsem
  • "Souls chápou, že checkpoint je před bossem" - blbost, u spousty bosů je v Souls sérii nutno běhat jako k*k*t. Naopak si nepamatuji, že bych u nějakého bose ve Fallen Jedi musel někam složitě běhat (hraji na normální, 2. obtížnost).


    EDIT: kde je v Souls vysvětleno respawnování nepřátel a proč se tedy v DS2 respawnují jako v jediném dílu jen omezeným počtem?

  • twicer

    Jak málo stačí na opití rohlíkem

  • JohnyTheZik

    Trochu jsi v celym svym romanu zapomnel na to, ze to byl Anakin, kterej rade jediu prozradil, ze sith, kterej stoji za celejma valkama klonu je prave palpatine. V ten moment uz se fakt nejednalo o prevzeti vlady demokraticky zvolenyho vudce. Komunisti byli v CR taky demokraticky zvoleny.

    A o otazce terorismu x diktatury se s tebou fakt na gamesech bavit nehodlam, ale i pres vsechny tvoje pribehy jsou jediove ve filmech zobrazeny jako ty hodny. Mozna ze ve stejny garde nechces hrat ve hrach za amiky, you do you, ale tady porad hrajes hry ze SW sveta. Peace.

    edit: koukam, ze nereaguju na OP, my bad.. i pres vsechnu satiru a memes je ale point stejnej

  • a co takhle likvidace celych planet pomoci hvezdy smrti, to taky byli jediove :)

  • Veskoslav

    Všiml sis například, že ve filmech těch amputací moc není? Kromě hlavy, ruky, ruky a dvou noh?

  • uher

    Mě to spíš přijde smutné, že tam nedají něco, co by tam logicky mělo být. Když to tam evidentně mají implementované pro zvířata, tak by to snad už takovýproblém být neměl ne?

    Navíc jako potenciální zákazník mám smad právo mít výhrady ne?

  • Derp_1337

    Ani rebely a ani jedie se nedá úplně považovat za "hodné".

    Rebelové jsou většinou ubozí teroristé.

    A jediové jsou prastará fanatická sekta, která se pokusila zabít demokraticky zvoleného vůdce, aby vnutila Staré Republice jejich náboženský pohled na svět (Epizoda 3). To rozhodně nebylo ok. Tenhle nekalý pokus o atentát plně autorizoval demokratickou vládu k provedení Order 66 a eliminaci této Jedijské rebélie.

    A to ani nemluvím o tom, že Jediové jsou jediní, kdo unáší malé děti od rodičů a následně jim po zbytek života vymívají mozky a vůbec se neštítí tyto děti využívat k práci.

    V neposlední řadě je potřeba se zamyslet nad tím, kolik válek a utrpení způsobili radikální odnož jejich sekty: tzv. Padlí Jediové. Nejhorší je, že členové sekty Jediů mohou libovolně přecházet z jejich mateřské sekce do radikální odnože a pak zase zpátky bez jakýchkoliv postihů. Obyvatelé galaxie jsou z toho natolik zmatení, že těm válkam prostě začali říkat "Jedijské civilní války". Jedijská sekta všechny straší strašidelnými příběhy o Sithem, ale faktem zůstává, že nikdo nepřinesl větší krveprolití než samotní Jediové.

  • Derp_1337

    1.) Taky nejsem úplně nadšen z krátkosti hry a různých nedodělků. Takže hru si nekupuji za plnou cenu, ale počkám až zlevní.


    2.) Zdravím, občane! Impérium je nadšené, když vidí, že občané jsou schopni docenit jejich snahu o zlepšení jejich života.

    Je všeobecně uznávaným faktem, že rebelové jsou ubozí teroristi, kteří svými útoky připravili o život mnoho neviných lidí. Jejich propaganda je velmi děravá, když chcou návrat ke systému Staré Republiky, když se jasně prokázalo, že stará Republika byla celá prohnilá korupcí a nedokázala plnit svou funkci. Navíc jejich samozvaný spasitel Luke Skywalker byl jenom šílenec, které se nechal naverbovat do prastaré sekty a následně prováděl teroristické útoky, které připravili o život mnoho lidí.

    Impérium potřebuje lidi jako jste vy!! Prosím obraťte se na
    nejbližší rekrutovací středisko impéria ( /r/EmpireDidNothingWrong ).

  • Takováhle EA se mi i trochu začíná líbit.. 

  • JohnyTheZik

    > Proc vzdy v univerzu star warsu musim hrat za jedi?

    Je spousta SW her, kde nehrajes vubec za jedi, ale ano, vetsinou ve hrach hrajes za ty hodny, go figure.

  • CRYPT

    Nejsem zazranym fanouskem Star Wars, i kdyz po x letech stravenych ve SWTORu, mi k srdci preci jen toto universum trosku prirostlo a to hlavne Imperium. Mam proste Imperium rad, to neznamena ze bych Jedi rad nemel, kazda ta frakce ma sve kouzlo, ale proste Empire je memu srdci blizsi. Hru zatim koupenou nemam, uvazuji o tom, ale davat tolik penez za SP hru, kterou budu mit dohranou za par hodin (nekdo rikal ze kolem 18 hodin) je proste moc. Nerikam, ze SP hra musi mit 100 hodin, ale preci jen, i kdyby to byl jen blby grind na skiny a colory lightsaberu apod by bylo fain. KAzdopadne hru jsem sledoval asi 3 hodiny gameplaye typka na YT, mam v planu s tim pokracovat a hra vypada super. Ma otmosferu, grafika je nadherna a ten feeling zde opravdu je. Kdyby v tomto stylu bylo udelano RPG ve stylu KOTOR (a opravdu nejsem fanouskem KOTORu, ale maji grady dodnes!) byla by to dost mozna vetsi pecka nez co je ted. Ted nehatim fallen order ani v nejmensim, ale preci jen... Jen mne mrzi, ze si zde nemuzu vybrat zda chci byt jedi nebo sith. Proc nemuzu dostat hru, ve ktere si proziji ten imperialni feeling jako jsem zazival ve SWTORu, kdyz jsem hral za temnou stranu sily, kdy navstevuji mucirny, mam svou nadhernou twi'lecku, ktera byla puvodne slave s collarem... Mozna fantaziruji, ale tato volba by byla fantasticka. Proc vzdy v univerzu star warsu musim hrat za jedi? (Ok KOTORy tuto volbu meli tusim)

  • Ilusiveman

    V Galaxii far far away bylo přes 3.2 millioů obyvatelných systémů. 

  • Morlang

    “A co takhle se mrknout na mechaniky a gameplay uspesnych predchozich Star Wars her, jako je Jedi Academy, KOTOR apod.?”


    Takovej ten meme jak sef vyhodi typka z vokna.

  • nevim jak jsi prisel na svoje cislo ale treba tady se uvadi, ze v nasi galaxii muze byt az 100mld obyvatelnych planet

    https://www.astro.cz/clanky/exoplanety/v-nasi-galaxii-je-100-miliard-obyvatelnych-planet.html

  • Planeta a obyvatelna planeta je nieco trocha ine. Vlastne ani nevieme aky je ich pomer. Ale 1:1000000 je optimisticke cislo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit