Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, víme a je to tak. Ale upřímně zrovna toto je to poslední, co by mi na hře vadilo.

  • No nevím, já jsem svět SW pravidelně opouštěl pokaždé, když jsem o milimetr netrefil lano, nebo neskočil přesně na místě, kde to šílený level designer chtěl a neustále umíral.

    A nebo když už jsem se někam konečně vydrapal, jen proto, abych tam našel tlupu stormtrooperů, kteří určitě nešli tou cestou, co já...

  • Od KOTOR Konečne pořádná jedi jízda tech 15 let zklamaní máme konečne za sebou

    Začátek mi nepřišel jinak nudný  spíš naopak  plný lore a zajimavostí  samozdřejme  postupně získaváte schopnosti v jako každé hře časem takže hned na začatku po nikom lightsaber nehodíte ale na hratelností to určite neubere ,  samotný příbeh ma kolem 20 hodin 

    Hra ma užasnou atmosféru a vtahne vás do světa starwars jako nikdy

    Předtím si puste první  2 Díly Mandaloriana a ste ready se pořadně ponořit do této jízdy !

  • uher

    Je pravda, že tam světelným mečem nemůžete provádět amputace na lidech, ale jen na zvířatech? Připadá mi to jako naprostá hloupost a moc se mi tomu nechce věřit, že by šli zcela proti filozofii filmů, když už mají licenci, ale jistota je jistota. Víte o tom něco?

  • madPav3L

    Hm, na konkurenčním webu psal jeden redaktor, že hru prošel za 13 hodin a ty píšeš deset.

    Já jsem se zrovna včera koukal a po 13 hodinách jsem příběhově na 54%, jestli vše půjde jako doposud, tak v tom nějakých 10-12 hodin ještě strávím nebo ten konec má nějaký rychlý spád nebo nejsou žádně další planety, či co? Teď jsem odemkl přitahování a mám tři planety prozkoumané na nějakých 75% v průměru.

  • Hra ma skvelu atmosferu, hudbu a hratelnost  ale nebola by to hra od EA keby jej sucastou nebolo sklamanie - hra ma tak 10 hodin. V piatok mi hru dorucil kurier a v nedelu som mal hru prejdenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit