Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D L2P

  • twicer

    No hele takových teď už bude jenom víc :D

  • twicer

    Nebylo by fér kdybych řekl že se nezlepšili, ale aby jim to taky vydrželo. Přijde mi že to zlepšení přišlo hlavně po mizerných prodejích, než že by se to tam všechno otřáslo a společně si řekli že to dělali do teď blbě a že teď už bude jen a jen dobře

  • Maxianimal

    Jinak zdravej? Vsadím se, že máš doma od maminky povlečení s Vaderem a lampičku ve tvaru Hvězdy smrti. :)

  • Jack1947

    No mmikrotransakce nejsou ale co není může být na každém rohu bedna s jiným ponchem a "vylepšením" meče.

  • Jack1947

    Kéž by něco takového to je divnej mix souls.

  • Jack1947

    Dloouho nebyla ždná Star wars SP only hra

    Každý na to čekal každý fanoušek, Star wars, no a co dostal po slibném začátku jen další klon Dark souls navíc ne moc povedený -.- co naplat že grafika je super ale hra je nudné běhání někam, někde něco sebrání potvory vám dají 3rány a je konec...


    Nojo tak se holt bude muset čekat déle na něco lepšího, pochvala za celkem dobrou optimilizaci.

    Trochu mi to připomělo Mafii3 prvních pár hodin super a pak nudný grind tady jsem to opravdu nečekal hádanky nevadí ale není to přesně to co většina lidí čekala takže pro mne promarněnej potenciál. Filmečky a postavy super ale když tam skřípe hratelnost tak to opadá, njn třeba počkat na něco podobného jako ten zrušený projekt to by bylo fajn potažmo DLC+Update ale svoji šanci docela promarnili. 6-7/10 by bylo v dhledné době a spíše těch 6 za mě.

    Tentokrát dobře zamakali i na vládání dá se to na klávesnici hrát v pohodě.

    Opravdu by mě zajímalo kde kdo přišel na to udělat ze Star wars něco podobného.

  • Origin vault premium stoji 400 kc za mesic a jde kdykoliv zrusit.

  • CRYPT

    Link pls

  • CRYPT

    Tve linky pobavily a mas thumbs up ode mne :) Kdyz se v tm tak orientujes, co jsem procital, je vlastne Imperium zle? Ono treba zniceni Alderaanu je taky pekna prasarna zejo... Vlastne je temna strana sily opravdu tak spatna? Ted na to narazim v navaznosti na to, ze jsi oznacil rebely a celkove jedi schovanou za starou nabozenskou sektu.

  • karlman.hajsky

    Snad se to tu ještě neřešilo, ale může mi někdo prosím říct jak hra vypadá a jede na stařičkým PS4 nebo Xbox One S? Díky 

  • Derp_1337

    Taky nemůžu posoudit, kde přesně má začíná to "main campaign + extra". Většinou to jsou vedlejší questy (jako parťáci) a odemknutí lepšího brnění, životů a zbraně atd.

    Když si člověk rozklepne detaily, tak třeba zjistí, že se tam našel hráč, který dohrál hlavní příběh, kouknul se na tu "omáčku" okolo a našel téměř všechny Health Stim caninsters a to celé na obtížnost Jedi Master a dal to za 17hodin.


    Navíc jsem jasně napsal "průměrné" dohrání. To znamená, že někdo to dá rychleji, někdo pomaleji, záleží jenom na hráči a jak rychle hraje a nebo jestli jde pomalu a kochá se.

  • ja nevim, ale tam snad zadne vedlejsi Q nejsou, nebo jsem nepochopil, kde zacina vedlejsi Q a kde hlavni pribehova linie


    a co se tyka delky hry, tak ta je nejvice ovlivnena obtiznosti...jestli to ti recenzenti hrali na 2 nejnizsi obtiznosti tak chapu ze hrou jen tak probehli, bosse pozabjeli an prvni dobrou a nesnazili se objevit zadnou skrytou oblast, protoze jim zvysene zdravi ani energie, pripadne ,,lekarnicky,, byly k nicemu

  • existuje nejaka mapa SW galaxie kde je aspon 1 miliarda hvezd ?...pche budme velkorysi...kde jich je aspon smesnych 1milion ? Coz je asi 100 tisickrat min nez by mela mala galaxie obsahovat

  • Vzdyt tu hru muzes mit za 400Kc? To ti prijde moc?

  • Derp_1337

    Máš pravdu. Zapomněl jsem, že hodně mileniálů těmhle blbinkám propadlo.

  • Derp_1337

    To je dezinformace! Rebelská propaganda!

    Ne ale fakt, to ses spletl. Anakin pouze informoval radu Jediů, že Palpatine je Sithský Lord. Nic o tom, že za celou válku může Palpatine, nebylo nikdy řečeno.

    Jediové se pak samozřejmě zachovali jako typičtí pobláznění náboženšstí fanatici a hned naběhli na nebohého nejvyššího kancléře. To celé jenom protože měl odlišný názor na jejich náboženství.


    Ne ale vážně, podívej se znovu na celé Star Wars. Kancléř neudělal nic špatného až do doby, dokud ho nenapadli fanatičtí Jediové.

  • Walldstein

    Viděl jsi někdy mapu galaxie Star Wars? Ona to zase až tak bezvýznamná šarvátka nebyla.

  • Derp_1337

    Hvězda Smrti zničila jenom jednu (!) planetu a to byl Alderaan. Jenže Alderaan byl až tak prolezlý radikálními a rebelskými elementy, že pronikli až do vlády a vedení planety se otevřeně postavilo na stranu teroristů.

    Následná intervence vedená Grand Moff Tarkinem byla nekompromisní a jasně galaxii ukázala, že s teroristy se nevyjednává. Grand Moff Tarkin byl hrdina lidu.

  • mno nevím, já jsem spokojen třeba s BF5, Need for speed se také docela povedlo a tohle taky není propadák. Polevili s mikrotransakcema a obecně se o hry docela staraji. Tady podle mě jsou rozhodně na dobré cestě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit