Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasné každému se líbí něco, je fakt, že v D3 se ty boje tváří více "epicky", ale to mně napadla trochu analogie s rozdílem mezi Dark Souls a Lords of the Fallen... kde v DS na začátku vůbec epický nejsi, mlátíš je tam dřevěným klackem a je to takové temné/špinavé, v LotF máš hned uber armour a zářivé zbraně... Čistě dle mého vkusu -> souls hry miluji a LotF jsem hrál asi 5 hodin. V PoE je již těch skillů hodně, takže člověk si když tak musí vybrat tak, aby se mu s tím dobře hrálo nejen herně, ale i pocitově.
  • Typicky hráč D3... všetko nadropovať za týždeň a potom a sakra chcelo by to oživenie. POE je famózne v tom, že si musíš krásne zamakať na kvalitný gear a to doslovne. Žiadny kindergarden s pony level a pod. i keď ja osobne uprednostnujem TQ alebo GD. POE čaká teraz masívny datac, čo spraví revoluciu v tejto hre takže nejaké DLC v Diablu je oproti tomuto slabý odvar. Nemá zmysel porovnávať tieto hry pretože je to ako mercedes a trabant. A ako bývalí hráč PoE by si mal vedieť, že top gear nie su úplne legendárky... Mne sa skôr nepáči, že hrstka ludí dokáže ovplyvňovať ekonomiku v hre.
  • Slyšel jsem, viděl jsem, ale zatím jsem to bohužel nezkusil. Takže to určitě někdy napravím :) u PoE se mně líbí, že to je bohaté na obsah (možnosti co tam dělat jak to hrát atd) a zároveň ten obsah je dobře a kvalitně udělaný.
  • nightborne
    PoE jsem hrozně chtěl mít rád. Itemizaci má dobrou, to se musí nechat, skill tree osobně považuju za přefouknutej nesmysl, ale čert to vem... atmosféra správně potemnělá, souhlas, ta mě bavila hodně.

    Jenže mě v tý hře, nemůžu si pomoct, prostě nebavilo bojovat. Údery jak plácání mokrým hadrem, žádná síla, žádnej pocit zlámanejch kostí. V akčním RPG je pro mě osobně dojem z akce alfou i omegou, a tam mě PoE bohužel zklamala.

    Na druhou stranu D3... mno, má svý mouchy, to ne že ne, ale bojuje se v něm fenomenálně. Proto v něm mám pár tisíc hodin, a v PoE asi třicet =). Ale znáš to, sto lidí... =)
  • nightborne
    A to dokonce ani ne do konce článku, bývalo by stačilo do konce dočíst alespoň první odstavec ;).
  • RedEagle
    Poe je super ale osobne za najlepšiu hru považujem Grim Dawn.
  • Diablo? Tak to se taky přidám.
    Zmrvili Diablo 3 a teď se snaží alespoň ho udržet nad vodou, než ohlásí pokračování. O tomhle je to DLC. Protože plány opravdu nebyly zařadit Nekromanta mezi ostatní.
    2018 nebo 2019 by mělo být oznámení pokračování Diabla ve formě otevřenějšího světa, podle spekulací.
  • Souhlasim. 1 velmi dobre hratelna postava+2sloty v bedne ktery se jinak zoufale tezko ziskavaj+ 1nova lokace, to vse s tim ze od doby zakoupeni d3+ros pridali jeste dve lokace, hromadu vylepseni tak mi prijde jak rikas 15e za to vse jako vyjadreni podpory. Kolik to je na koruny? 400CZK? Jinymi slovy dva obedy nebo jeden slabsi patecni vecer. Nechapu co vsichni picujou, me to prijde tak akorat.
  • Někdo nečte do konce.
  • A proč bych to četl, špatná recenze na nějakou postavu, která se přidá až po zaplacení DLC, tak to ne, diablo 3 byla moje nejhorší koupě v životě.
  • Já nevím no, D3 jsem se po vydání něco nahrál, ale vůbec to nemá atmosféru jako Diablo, tak jak si ho většina lidí po předchozích dílech představuje. Tak nějak jsem to už neměl proč hrát, loot úplně na nic, crafting, buildy atd také. Takže už to jde dlouho mimo mě a vůbec nemám chuť to ještě někdy zapnout, už jen ta "drzost" udělat uber verzi na PS4 za 1800Kč :D hra stará 5 let? Děkuji nechci.
    Klidně si to "mínuskujte", ale mnohem více kvalitních herních zážitku nabízí Path of Exile, který je navíc komplet zadarmo a již 4.8. vychází Fall of Oriath, který překope celý progress světem (6 nových aktů a mnoho dalšího), to se prostě srovnávat nedá i ta na začátku zmiňovaná atmosféře je tady značně více temná "gore", což mně je bližší.
  • tvůj nick vystihuje vše, není co dodávat
  • tak jsi to přečti celé, ty vole
  • Trochu ti asi unika to, jak funguje PoE. Ja mam z nej jen dobre zkusenosti a to jsem tam hral vzdy jen hardcore postavu. Duvod je prosty,... clovek si one postavy vazne vazi a snazi se aby neumrela. Dalsi vec je obchodni model, ktery je postaven na hodnotach veci na trhu. Je samozrejme nutne jako vsude znat trh, aby clovek spravne odhadl cennost dane veci.
    Dalsim aspektem je tez to, ze drop muzes mit mizerny a me legendarky kolikrat taky nepadli, ale nekter byli na prd a nebo nebyli ani pro mou postavu = prodat.

    PoE samozrejme nehraji nijak vyrazne, je to spis nejake kratke obdobi jednou za rok, ale vzdycky jsem si to uzil. Hrali jsme to ve vice lidech a i ta sranda, ohledne sledovani rebricku jak zarve nejaka vysoka postava je sranda :). Pro me PoE jednoznacne zanechala kladne body..
  • Zklamání tak zní začátek recenze dlc a pan Olejnik tomu stejně da 7/10 tak ať se na mě pan Olejnik nezlobí ale tady něco smrdí
  • lord5619
    Taky jsem dal svýmu nekromantovi originální jméno - Necro. Wau :D jo, trochu vymleto poslední dobou. Zatím odehráno asi 3 hodiny a poměrně dobré pocity, ale nemůžu se zbavit dojmu, že tahle postava prostě měla být v D3 už od začátku a ne za příplatek v "DLC".
  • Ja nevim, za 15 euro si nezajdu ve dvou ani na film a veceri. Myslim, ze to tu cenu naprosto v klidu ma, pobavil jsem se tim na par hodin, zavzpominal na hru, co me bavila :) Nechapu ten hate, prece te to nikdo nenuti kupovat, kdyz te to nebavi.
  • Spíš radši ani ne,je na D1 skvělý mod: Belzebub.Stačí na to original cd hry bez datače,funguje to aj na WIN 8.Je tam spústa itemů,levlů a je tam taky necro :-) (zní jako wizzard sfetovaný héliem,ale jináč je supr).
  • "Recenze" jen kvuli klikum.
  • Ristoro
    Mi se líbí, jak lidi přepočítávají všechno na hodiny :D. To že tam dali novou postavu a ty jsi za ni odehrál 14 hodin dává tomu "DLC" délku 14 hodin? Hrál jsi jen znova vše co už tam bylo jen s jinou postavou, která určitě nemá cenu 15 Euro.
    PS: Příště bych od redakce chtěl recenze na car packy do závodních her, když už se recenzují jednotlivé postavy do her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit