Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To znamena, ze si toho jeste moc nezazil...
  • Od zacatku jsem to hral a ze den nefunguji servery? To me neprijde jako fai,l kdyz to je dan, za to ze si to lidi musej koupit a ne piratit a vyvojari to muzou za ti penize zlepsovat.

    Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme slo, jen se to nedelalo jako v D2, kde kdyz si to udelal spatne, tak uz neslo nic delat(od nakyho patche uz asi jo).

    Permanentni online pripojeni ti prijde v dnesni dobe problem? To si nekde z horni dolni? WTF
  • Co, že mě D3 baví víc než PoE? No, už to tak bude, se stim smiř
  • 14USD je moc? za XY(Z) odehranych hodin. Olejnik asi pracuje za jidlo...
  • Dej si to na torment 10 tam začíná zábava když tě smaznou na jeden hit protože jsi zaváhal nebo nedával dostatečnou pozornost co na tebe letí
  • Jj grim je fajn.
  • Vždyt v te hře (Diablo3) nejde umřít nebo aspon me se to při pruchodu hrou na Expert, jež je varovně doplněna popisky ve stylu "hraj už s vytuněnou postoavou jinak umřeš", nepovedlo.
    A to ani u bossů kde mi auto regen HP dovolil 15minut nehnute stát a dloubat se v nose a stejně mi objem krevní baňky neklesl pod polovinu.
    Uplné číslo jedna... *7*
  • nesmysl
  • Tak ještě že vyšel Necromancer - prostředníček PoE *1*
  • Tak snad zrecenzují ii tenhle update. Preci jen, Path of exile tu má 23 článku a Diablo 3 178.
  • Tak ještě že 4.srpna vyjde PoE 3.0 - prostředníček diablu *1*
  • Primo potvrzeno neni, ale jsou tam dost rapidni naznaky. Vcera jsem si vsiml update Battlnetu, kdy zmensili ikonky her, nejspise pro to, aby se tam vesli dalsi. I kdyz to nic nemusi znamenat, kdyz blizzard bude distributorem i nevlastnich her.
  • Diablo 3 byla dobrá hra, ale až s příchodem datadisku RoS to mělo štávu. Tedka přišla DLC postava Necromanta, takže to trošku opět ožije. Diablo(všechny díly + datadisky) je u mě jasná jednička v rámci hack and slash RPG, Momentálně hraju Titan Quest, což je podle mě velmi zajímavé a podcenované RPG. Ale král je jenom DIABLO!!! *4*
  • Recenze na postavu ve hře, tak to tu ještě tuším nebylo. Po obsahové stránce ani nehodnotím, není totiž co.
  • Já mám zase úplně opačný názor. D3 si zapnu, když se potřebuji odreagovat a tento účel plní hra dokonale. PoE jsem zkoušel hrát několikrát a nikdy jsem se nedostál dál než do 3. aktu. Prostě mě to nijak neoslovilo a přišlo mi to značně nudné a mdlé.
    Co se týče Grim Dawn, tak to je skvělá hra - kombinace toho nejlepšího z Diabla a Titan Quest.
  • Ne není, bohužel. Je pouze prezentována jako TOP akční RPG, ale už od samého začátku, který byl jeden z největších failů celé herní historie(nefungující servery, RMAH, žádná možnost ovlivnit vývoj postavy nebo přerozdělit staty, atd. atd.). Postupem času se autorům podařilo většinu těchto neduhů odstranit a přidat do hry zajímavé prvky, ale takový Grim Dawn mne bavil daleko, daleko víc už od samého začátku a hlavně si nevynucuje permanentní online-připojení.
  • bukrr
    Od kdy "zklamání" označuje špatnou hru/DLC?
  • Mám to uplně stejně, v PoE mám z boje pocit jako když klackem mlátíš do pytle slámy, v D3 už na nízkých levelech boje působí epicky a boj je v tomto žánru to hlavní
  • Diablo 3 je top hra svojho žánru. Treba zabudnúť na tú lowres trhanicu, čo tu tak oslavujete. Hlavne sa mi páčilo, že to už nebolo tak morbidne tmavé.
  • O tom nemluvil. Jde o to, že v Diablo je ten pocit ze zasazenyho úderu prostě usppkojivejsi než v Poe, těžko se to popisuje... To že v Poe hraješ i vyšším levelu za vandraka, je jiná věc. Osobně mi to zas tolik nevadí, je to daň za F2P. To už mi spíš víc nesedl systém smenneho obchodu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit