Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co třeba šachisti? Ti hrajou taky celý život tu samou hru, chudáci, proboha co to je za lidi *1*

    Hele možná sis toho chlapče nevšiml, ale vlezl jsi do diskuse ke hře od Blizzardu, mám pro tebe blbou zprávu, fanoušci her od Blizzardu jsou tu správně, dron jsi ty, já jsem scv *1*
  • Ristoro
    To máš pravdu, nenutí, ale taky mám právo vyjádřit svůj názor :). A tyhle prodejní modely nevěstí pro herní průmysl nic dobrého. Když to porovnám s takovým DLC pro Witchera III, tedy Blood and Wine, tak je tohle fakt k smíchu.
  • Kvalitní kidrage...

    /blizzdron
  • Srovnávat sportovce s grindem ve hře... lol...

    /blizzdron
  • To maj třeba sportovci fakt blbý, furt musej hrát tu samou hru na stejnym hřišti, chudáci *4*
  • ..při mém prvním průchodu hrou...
    Tehdá šlo na první hru vybrat jen easy, normal, hard,... expert nebo tak nějak, takže jsem automaticky dal tu nejvyšší možnou a nešlo protstě umřít... wtf
    Ty obtížnosti jsou epic fail a kdo to nevidí je hlupák.
  • By me zajmalo kolikrat si si nemohl zahrat, ze nesly servery... mam tam odehrano dodela dost a ani jednou se me to nestalo.

    Dan za nic to neni, aspon jim to odradi piraty a budou mit vic prodanych kopii a nejakou cast muzou vratit do vyvoje.

    Ovlivnit vyvoj postavy slo, jen si pod tim prestavujes omezene jednu vec a to je klikani statu ktery bylo stejne v diablu naprd. Vyvoj postavy to samozrejme je, jak si vyrebes skilly tak hrajes.

    permanentni pripojeni neni dan za nic, pokud chces, tak bez zbytecnyho prepinani muzes rovnou zacit hrat online, a pokud chces s necim help, tak se staci v chatu zeptat.
  • znovu a znovu porat delat dokola to samí... proboha co to hraje za lidi? dělníci vod pásu že jsou na stereotyp zvyklí?
  • Wolfcastle
    mne vždy zajímá když vydavatel dostane XXmilionu co za to odvedl za práci? a tady je to hoooodně málo
  • Co to meles?

    odehrany pocet hodin znamena, jestli te ta hra bavi.

    a jinak 15USD je mozna moc pro bejvalej sovetskej svaz... ale na zapade to je pakatel. Ale to cechackum tezko vysvetlovat.

    Blizard urcite nenastavuje svoji menovou politiku podle vyhodniho bloku ;)
  • Kdo je Tracer? Mám pocit, že otázka byla jasná. Nebo tě baví ztrácet čas odpovědí, která je úplně na houno? :D
  • Ty jsi ale brepta. Prostě jsi ze sebe nejdřív udělal idiota a teď ještě většího. Systém obtížností je tam jasně definovaný, tak aby ho pochopila i vypnutá automatická pračka, Tobě to za celou dobu hraní nedošlo. Název je podstatný z jakého důvodu? Nechtěl bys to mít ještě barevně od růžové po tyrkysovou, abys to tím opičím mozkem po lobotomii pochopil? :D
  • Spíš je pojmenování obtížností, nebo vůbec celej ten systém, totální fail ze strany herních designérů. Když člověk musí hrát rovnou Torment, aby si nepřipadal, jak opice po lobotomii, tak je něco špatně. V D2 člověk chcípal i na Normal, když tu hru neměl v malíku.
  • vim, ze bych nemel. ALe toho necra musim kupit *15* Budu mu rikat šišulka
  • jo paneček hrál na expert a hra ho nebavila ? :D KLASIKA. V te hře se dá už od začátku expit na tormenty i bez paragon levlů, ale proř si nezapnout easy mód a stěžovat si jak je to lehký. xD S tím je spojená jediná moje výtka k D3. Pojmenování obtížností může psychicky slabší jedince mást :D
  • Můžeš mít připojení jaký chceš a je ti k ničemu, když chcípneš v lagu na hardcore. Navíc nulová latence je úplně jiný kafe. Stačí si porovnat single vs multi v D2.
  • Jo, protoze vyvoj sw je nakladny podle prodanych kopii a mnozstvi casu, kolik v nem uzivatel stravi.
  • Fail je ze nemuzes hrat singlplayer, protoze nefunguji servery. To ze je singl online pro hrace nema zadnou pridanou hodnotu, takze je to dan za nic.
    Ovlivnit vyvoj postavy samozrejme neslo, slo jenom vybirat si skilly co budes pouzivat.
    Permanentni pripojeni problem je, protoze nema zadnou pridanou hodnotu a u hrani single je zbytecne. A absolutne nezalezi odkud jsem a jaky mam internet.
  • Souhlasím, POE je zabíjí idiotský targeting myší. Tak domrvené ovládání, jinak docela průměrnou hru. :)
    Diablo 3 se oproti tomu hraje samo.
  • me by ani nevadila cena a jen jedna postava, me uz nebavi po tech stovkach hodin hrat furt to samy.. novou porci gameplay obsahu je to co chcu, ale uz nikdy nedostanu.. holt zase az nekdy v d4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit