Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni veta je pravdiva. Pro me bylo kvuli rng a absenci kvalitniho lootu puvodni D3 taky nehratelne.
  • Kompost
    to je taka snuska kecov ze uz to neni ani smiesne :D
  • P.S.
    další vec je jak se všechno na obrazovce blejska jako na kolotočích a nic nevidíte. každý skill a cokoliv se stane má nejakej grafickej efekt a ve výsledku to pusobí jako neprehledná mazanice. Meli by ubrat na efektech, aby bylo líp videt nejaké ultimatni ability, ktere vas treba mužou zabít. ale decka asi maji rady když se to blejská a leskne
  • já koupil diablo v dobe kdy to vyšlo a bylo to nehratelné (auction house). ted abych ješte koupil datadisk abych mohl hrát s ostatními? ne dekuji. datadisk meli dát zadarmo jako omluvu.
    jinak levelovani je oničem, nikoho to nebaví a každý se jen nechá boostnout, tak k čemu to tam je? meli by vám dát rovnou max level. rifty jsou taky nedostupné, dokud nemáte projdený celý príbeh, co je nuda.
  • Ja pri hrani D3 mam taky pocit jako kdybych hral D2.
    Jenom 4 lidi v parte
    koridory
    4+2 skilly jak na konzolovem gamepadu
    DMG je nasobeni dmgu weapony mainstatem
    talenty jak z wowka
    zjednoduseny vyvoj postavy
    gemy pridavaji mainstat podle barvy

    OH WAIT
  • Tak ruku na srdce, i kluci z games musi platit ucty a tak "pisalek" napsal clanek a udelil vice mene neutralni hodnoceni *1* Vic za tim netreba hledat *1*
  • Pokud mate nahrano XXX hodin, tak s nekrouskem nahrajete dalsich XX hodin a pak tezko resit nejake to euro navic. Ja osobne to bral jako podekovani vyvojarum. Nakonec o hru se starali i v dobe, kdyz uz z toho nic nemeli. Snad uz se na blizzconu dockame odhaleni nastupce *1*
  • Chtěl bych být... medvídkem... *4*
  • Asharak
    Bohužel to nebyl onen pisálek, co tomu dal 7/10 k vůli ceně, přitom řekl že vlastně celý obsah co koupil byl perfektní *1*
  • Vakek
    Jak vidíš tak jeden člověk určitě ano!
  • Asharak
    Jenže to už nikdo neřeší dneska.
  • medvidek88
    Já tedy osobně za 15 éček dostal 14 hodin zábavy v sobotu, kdy jsem si zase prošel všechny akty v příběhu a teď další hodiny v adventure modu a greater riftech a zatím jsem furt zabaven. Za poslední dobu naopak velice slušný herní zážitek v poměru zábava / délka / cena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit