Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíš jedničku. Tu jsem dohrál asi 30x, dvojku jen z povinnosti, že jsem ji koupil.
    Pocit z té doby je, že víc neznamená lepší. Je to únavná hra až běda.
  • No klasika, co uz. Daju 4 sety a z nich je jeden OP. Potom sa idu hrat na nejake leaderboardy a sutazit o co najvacsi greater rift. Z prvej tisicky postav je 990 ako cez kopirak a zvysok sa nachadza na konci rebricka. Tato hra je zlomena od zakladu a nie je mozne ju opravit.
    Cisla su dane napevno a ak nahodou niekto na nieco pride, tak sa to povazuje za exploit a pride nerf. Bohuzial, ak chce niekto robit buildy, rozdelovat body a ine ARPG veci, tak musi ist do Path of Exile. Aj tam su OP buildy, ale na endgame obsah sa daju pouzit desiatky!!!
  • A co.si myslel recenzer, to bylo jasný už před půl rokem a všude to psali,že to přidá jenom necromancera + možná jednu novou lokaci,tak co tady ten pisálek picuje že toho je málo není to datadisk ale jenom DLC
  • Mě těch 15e taky přijde dost za jednu postavu. Samozřejmě jsem taky neodolal a nakoupil hned, jak to šlo, nicméně je fakt, že mohli přidat nějakej miniaturní akt k uvedení necra , nebo alespoň přidat pár úkolů do hlavní kampaně, aby byl důvod ji znovu projet. Ve finále tu koupi taky povazuju spíš za poděkování vývojářům za prikladnou podporu po vydání.
  • pepe je frajer, ten tomu rozumi
  • Obraz je přehledný... hmm, určitě. Vůbec to nevypadá jak diskotéka. :D Ale tak, je pravda, že D3 už nemá s rpg nic společnýho, tak vlastně ani nevadí, že to vypadá jak nějakej Mario Smash Bros...
  • neni
    (to neargumentujem, to ti hovorim rovno, ako to je)
  • ano myslel som datadisk reaper of souls a tí streameri boli tažkí profíci čo sa vyznajú v diable lepšie než ty. teda nie ten čo to streamoval ale jeho kamoši. a všetci v chate vraveli že to vyzerá jak h.vno
  • Inarius dominoval v betě, teď se běhá Trag´Oul...
  • Kompost
    minule som kukala streamera, ja zhebnem. tak to bude svato svata pravda.
    a my sa u bavime vazne o zakladnom d3 bez reaper of souls? tak co sa stazujes na endgame sakra. navrch ked sa v tom obraze nevyznas asi potrebujes ocneho skorej ty, ale tak proti zraku ziadny dispuat.
  • Asharak
    Vzhledem k trendu spíš přijde Tracer *3*
  • Asharak
    To je pravda *4*
  • - asi so mnou nikdo nebude hrať endgame ked som lvl 60
    - na rifty potrebuješ mať prejdený príbeh aby si ich mohol otvárať, pozrela som minule streamera ktorý ich nemohol otvoriť a musel zavolať kamoša
    - ak je pre teba scéna prehľadná, tak asi potrebuješ zájsť k očnému
  • Ještě by mohli přidat druida a byla by to úplná pecka.
  • Ten už je potvrzený.
  • Kompost
    napriklad, kazdu season si v poklude prejdem s zenou. to ze teba to nebavy este neznamena ze su taky vsetci. na hranie s ludmi s necrom datac nepotrebujes, na grifty staci lvl. 70 a nie prejdeny pribeh, obraz je prehladny dostatocne a neni problem vidiet nepriatelske utoky chcipnes jedine ak spravis chybu. howgh
  • Diablo 2 remaster pls.
  • jako napr. že se každý nechá radej boostnout za pár minut než aby musel nudne levelovat?
  • není ta recenze nejak krátká a skoupá na informace? já vím, jedna nová postava, ale stejne...
  • Kompost
    berem, prva veta je pravdiva. to ostatne je prvotriedny bullsh*t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit