Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To už je opravdu hodně.To co nám předvádějí média a novinářská chátra ,která se drží hesla koho chleba jíš toho píseň zpívej,jsou to štváči národa.Pokud tam není zlodějská verbeš pravice,tak rozeštvávají národ proti sobě,jó milí zlatí ono né nadarmo se říká,že novinařina a média jsu 7velmoc.A ještě je platíme z našich peněz.dejte už prezidentovi pokoj vy jedna bando stupidní,hloupá,hlavně že ty váše reportérky jsou jedna k...a,větší než druhá.Zajímalo by mně kolik těch mladých k....,prolezlo Dvořákovou postelí,to je druhý Kalousek ,Kardinál Richelliešude ,strká mladé č...y, které se na nás vyšklebují.Můžu se vám zdát hulvát,ale na to co se děje v čt1,za naše poplatky musím své jednání přispůsobit tomu d o b y t k u ,které na nás vříská z médií,protože d o b yt e k zůstane d o b y t k e m i když si na sebe navěsí nóbl oblečení.Nahoře huj a vespod fuj.
  • ... děkuji moc, Miloši, díky tobě mě trotlíci zde dnes pobavili, jako dlouho ne :)))
    • Nazdar suline, ty se tu zase ztrapnujes?
      • Ztrapňuješ se ty, komunistický zloději nicku.
        • Vazne? A ty ses kdo? Zorro Mstitel?
  • Je jasné že příznivci Karla Schwarzenberga neustále hledají příložitost jak urážet pana prezidenta. Dejte už konečně pokoj a uvědomte si že Karel Schwarzenberg nikdy nebude prezidentem této vlasti. Jsem strašně rád že se zatím nenaplnila slova toho ožraly Kalouska ,, když není prezidentem bude premiérem,,.
    • ... ty nikdy nebudes schopen ani prodavat listky na hokeji, degene :)))
  • Text Vašeho příspěvku Můžu říct třeba JDI DO P......Kdo se ozve že jsem ho urazil.Pane Kráso,v této republice jsou samé omluvy a soudy toho jste si nevšiml?Ach jo máme tady lidi,že?Potrefená husa se ozvala,ale je chybou,že se jí to netýkalo ani jiných postižených,no ale když chybí rozum je to těžké.
    • tato stížnost je postavená na hlavu a rozumný člověk si na něco takového nemůže stěžovat,pokud někomu chybí soudnost a rozum, tak to bere za urážku ,pane Krása nedělejte z komára velblouda.
  • Koukám, že hysterickými příspěvky knížecích pacholků to tu jenom překypuje.
    • Kašlu na senilní kníže ! Vadí mi ožralej buran se svou rusofilní gardou a poskoky.
  • ať už jdou všichnï s omluvama a diskriminací do perdele..... *16*
    • Tam už seš ty i s tou tvojí KSČM!
  • Hmmm, to se zase Milošek předvedl, že...měl by se pokaždé, než něco řekne s někým kompetentním poradit, napsat si slušnou a adekvátní odpověď a tu pak přečíst... :-)
    • No víte, začínám, si myslet, že to snad říká schválně, aby se všechna ta novinářská a pravdoláskovo- knížecí sebranka projevila... VE VŠÍ SVÉ UBOHOSTI...
  • Reakce na Václava Krásu: I postižený na vozíku může být magor. A pan prezident to není. Kdo to asi bude, pane Krása?
  • Takového šmejda nebudou chtít ani v pekle.
    • Nebojte se, oni tak někam Krásu zaparkují i s přiděleným osobním topičem jako asistentem...
  • Ten Krása už to nemá v hlavě v pořádku, podezření už mám déle, ale teď jsem si jista.
    • Že to nemáš v hlavě v pořádku ty, o tom jsi nás právě přesvědčila pusinko ...:-)
      • Mila Evo a taky Jirko, Karle, Katko a jak si pokazdy jinak rikas, hlavne zdravi ve tve hlavicce...
        • Jseš zcela mimo ... :-)
    • ... asi jsi dama, tak si zatim odpustim, cim jsem si ja jist u tebe :)))
      • Ses porad stejne hloupej zavorkujici šulínek... nikdy nedospejes.
        • ).(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit