Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nu, ať je Zeman jaký chce, tak v tomto případě ho tělesně postižení osočují neprávem. To už připomíná hysterii, kdy každé Zemanovo slovo může být kýmkoli vykládáno jako urážlivé nebo hanobící. Zřejmě by vážnosti aktu jmenování nové vlády nepřispěl Zeman na vozíku s nohou v ponožce. Nakonec dovedu si pak představit ty zesměšňující reakce jeho protivníků. Kdyby ležel s chřipkou, také by nejmenoval vládu z postele a v pyžamu. Kdo by se pak cítil uražen a diskriminován?
    • Prosím vás, je to všechno komplot pravice a zapšklejch kandidátů.. Když pravice postiženým brala příspěvky, tak se nepsalo nic, asi "všichni souhlasili a byli radostí bez sebe ". Zase někdo pindá, jak se mu to hodí......
  • Nesmyslný požadavek. I hlupák přece pochopí, že Zeman nijak neměl v úmyslu ani náhodou ponižovat postižené občany. Prostě se vyhýbá aktu jmenování v době vlastního postižení a víc není nutno zde hledat. Je to evidentní snaha podsouvat prezidentovi nesmysly, neboť Zeman sám se o postižených občanech nijak přece nezmiňoval Patrně zase "promluvila inteligence" dementního staříka, co prohrál prezidentské volby a jím placený tisk vymýšlí poniižování prezidenta. Lze jen konstatovat, že ten vyzyvatel Krása či jak se jmenuje, je kromě postižení, které mu nepřeji, bohužel ještě větší pitomec, než jsme tušili !!!
  • Všichni normální lidé vědí, jak to Zeman myslel. Jen havloidi a úchylní titulkáři se mohou patlat s takovou blbostí. Ať už Zeman udělá cokoli bude to u těchto nicek špatně a pokud nenajdou důvod pro špatně , tak to bude alespoň pozdě. Nevážení pravdoláskaři já vám toho Zemana přeji z celého srdce - nic lepšího se ve vztahu k vám nemohlo stát.
    • ... o vsech normalnich lidech pisi s oblibou zakomplexovani, co k nim nikdy nebudou patrit
      • Což je tvůj případ. Jsi případ. Evó!
      • Jsi zakomplexovaný? *11*
  • nechci nějak obhajovat různé výroky, připadá mi, že poslední dobou se demokracie nějak vytrácí a lidé už nemohou svobodně nic říci. To co řekl prezident dost lidí nepochopilo, včetně vozíčkářů. Nebyl to útok a zatracování určité skupiny lidí. Jen tím chtěl říci, že na tak důležitou akci nelze být ve stavu nemocných. Mnoho křiklounů by jen zase napadalo hlavu státu a pomlouvalo, že je napitý. podle množství narážek mi připadá, že čechy jsou rájem abstinentů. Tolik nepijáků jsem ještě neviděl pohromadě. Osobně moc nepiji, spíše svátečně, toho kdo se napije neodsuzuji, je to každého věc. Je divné, že nikomu nikdy nevadilo, jak a kdo pije na hradě, v parlamentu, senátu a jinde. Všude se pilo a pije. Je zajímavé, že nikomu nevadil napitý Havel. Holt se doba mění. Kdo chce pro stát a lidi lepší život holt nefrčí. Lidi potřebují zmírat hlady na ulici a být šikanovány nesmyslnými zákony. Nejdříve by si měl každý zaméct před svým prahem a pak se starat o cizí.
  • Já myslím, že omluvu nechce ani tak "rada postižených", jako spíše jen pár skutečně "postižených" co se chytají každého prdu. Kdyby to tak dělal každý, tak si tu všichni tu hubu umlátíme vzájemnýma omluvama mezi sebou za kde co...Nikdo normální přece nechce urážet postižené lidi,.. ale není možné, aby se člověk málem bál použít nějakého slova či významu, aby ho hned za to někdo nepopotahoval, to by byla pak pro všechny vzájemně vstupenka či dokonce pernamentka do blázince..
  • kocourAmadeus
    Dosud jsem si myslela, že je pan Krása postižen pouze tělesně. Dnes jsem zjistila, že ne.
  • Tak tohle už je ubohost nad ubohost. Všichni rozumní lidé vědí, že Zeman nechce pověřovat Sobotku z vozíčku proto, neboť za pár dnů u toho může stát !!!!!!!!!! Jen pitomec se toho může chytnout ...a to nechci vůbec urazit postižené. Jestli se toho chytnul nějaký postižený, tak to byl určitě zase nějakéj na hlavu postiženej novinář !!!!!!!!!! tomu bych věřil.
    • Jo Berto, máš postřeh, jen "někdo", komu se nelíbí že Zeman začal šlapat na paty tu bude šířit TAKOVÉ NESMYSLY, ubozí ti, kdo se k nim přidají !! No tak už není u moci "ten" kdo spustil superamnestii, už je pryč trojkolka....Ale stále tu budě někdo "prskat". Ale omlouvám se národu, myslím si, že to je jen pár "najmutých diskutujících a samozřejmě i novinářů"
      PS. pokud se k tomuto uvolil i pan Krása.......no tak bych chtěl vědět, koho poslechnul ?? *9*
      • ... jsi jasnej :)))
        • Hele "PRDÍCÍ", tak mě napadlo : nejsi Ty z ODS .............. *3*
          • ... co to je ODS?
            • no to je tosamý jako TOP ..... *3*....
          • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!!!
            • Ty jsi neskutečný mamlas............................
  • Je vidět, že i v Národní radě zdravotně postižených sedí nechápající p. i. t. o. m. c. i.
    • všichni jsme nechápající, proto to hláskuješ *8* , chápající Zorro mstiteli?
      • Zkus to napsat dohromady, Ty "chápající" člověče.........
        • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses vypatlaným komoušem!
  • A ještě, nějak rychle zapoměli na zázračné metody pana Drábka,jež dokázal uzdravit i slepé , chromé, s amputovanými končetinami........ Nyní se urážejí již asi z principu.
  • Copak chtěji invalidí řešit,president je na invalidním vozíku dočasně,takže proč by nepočkal na akt jmenování předsedy vlády do doby,než bude mobilní.Lidé,vzpamatujte se konečně,každý žadá jen omluvy,podává stížnosti k ústavnímu soudu,jak je to možné,před rokem 1989 byl v této zemi pořádek,všichni byli zaměstnaní,žilo se nám dobře a co se děje nyní je hrůza.
    • ... s tebou nemůže být za žádného režimu nikdy pořádek ani v Patagonii :)))
    • ... z každý i malýho @ se kouří ... neboli odvolávám co jsem odvolal ... stačí že nepřizpůsobiví diktují tomuto státu co má v jejich prospěch dělat, aby nemuseli dělat *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit