Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co se dá taky čekat od staráho prochlastaného bolševika!!!
    • Pišta už zase krade nicky... Ale já používám nick Honza a tady jsem nic nepsal. Nyní jsem si tedy také vzal "paragraf/, ale Pišta sere do vlastního hnízda. Bude potřeba mu odejmout cikánské dávky a bude po psaní..
  • Kdo ma trochu v hlave, tak volil jeho knizeci milost. To by byl dustojny reprezentant ceskeho naroda. Nic by nepokazil, protoze by to vsechno prospal a pros*al. Na jmenovani vlady by mu dali plinky.
    • No ten kdo volil Kárla musel mít opravdu v hlavě. A to nejmíň 2 promile.
    • Tak 2 zlodeji nicku po sobe.
      Nebo,ze by pouze jeden? *2*
    • Ano a pak by to byl důstojný akt. Sice okořenět trochu zvláštním odérem linoucím se z knížecích plen, ale jinak jistě noblesní.
      • ... pokracuj, tva demence se zjevne rozviji dal a dal, jsi jasnej :)))
  • Plně souhlasím s vyjádřením p.Krásy! Samotného mě toto vyjádření zarazilo. O co tady Zemanovi jde nechápu. nevím, na čem si zakládá. Když s někým hovoří,tak si stejně k tomu sedne někde u stolu. Má-li sedět na židli,třeba polstrované pro jeho zadnici,tak je to snad jedno, jestli sedí na.sedáku vozíku. Určitě ten vozík má rovněž polstrovaný sedák, aby se mu zadnice neotlačila...
  • Starého psa novým kouskům nenaučíš. A z ješitného ožraly z hospody na Vysočině se noblesní symbol země také nestane.
    • To říká ten pravej, blbe :-)))
      • Vyvětrej si smraďochu *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit