Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Staline, vím o vás vše !
  • Nebojte se, oni tak někam Krásu zaparkují i s přiděleným osobním topičem jako asistentem...
  • No když nám to v cizině pokakal Trautemberk, nevšimnul jsem si, že by jsi nějak reagoval.
  • To už je opravdu hodně.To co nám předvádějí média a novinářská chátra ,která se drží hesla koho chleba jíš toho píseň zpívej,jsou to štváči národa.Pokud tam není zlodějská verbeš pravice,tak rozeštvávají národ proti sobě,jó milí zlatí ono né nadarmo se říká,že novinařina a média jsu 7velmoc.A ještě je platíme z našich peněz.dejte už prezidentovi pokoj vy jedna bando stupidní,hloupá,hlavně že ty váše reportérky jsou jedna k...a,větší než druhá.Zajímalo by mně kolik těch mladých k....,prolezlo Dvořákovou postelí,to je druhý Kalousek ,Kardinál Richelliešude ,strká mladé č...y, které se na nás vyšklebují.Můžu se vám zdát hulvát,ale na to co se děje v čt1,za naše poplatky musím své jednání přispůsobit tomu d o b y t k u ,které na nás vříská z médií,protože d o b yt e k zůstane d o b y t k e m i když si na sebe navěsí nóbl oblečení.Nahoře huj a vespod fuj.
  • Jseš zcela mimo ... :-)
  • Zřejmě se jedná o duševně postižené, s těmi mohou propagandisté našich elit snadno manipulovat a přesvědčit je o potřebě něco zakvákat.
  • Pan prezident mluvil o své situaci a o svém vozíku. Ale nedivím se, že to hendikepovaní nechápou.
  • Když víš kulový, jestli Zeman chlastá, tak si nevymýšlej. Tebe určitě na skleničku nepozval, smradlavko kozí !!!
  • Ty jsi nepoznal Pištu či NOTa ??? Je vidět, že píši pod svým nickem správně, tak jim vadím a snaží se krádeží mého nicku mne zdiskreditovat, toť vše. Já nikdy proti komunistům nenapíši jediné slovíčko !!! Tak pro příště si buď vědom, o koho jde. Podle textu poznáš, kdo je za tím !!!
  • Moudrý projev jihočeského kulaka.
  • Holt tě mrzí, že takového blba ještě nepozval na skleničku, co ??? Jsi zhrzenej pitomeček !!!
  • Pišto, nech už tu kozu na pokoji, jinak se zblázníš !!!
  • Já myslím, že omluvu nechce ani tak "rada postižených", jako spíše jen pár skutečně "postižených" co se chytají každého prdu. Kdyby to tak dělal každý, tak si tu všichni tu hubu umlátíme vzájemnýma omluvama mezi sebou za kde co...Nikdo normální přece nechce urážet postižené lidi,.. ale není možné, aby se člověk málem bál použít nějakého slova či významu, aby ho hned za to někdo nepopotahoval, to by byla pak pro všechny vzájemně vstupenka či dokonce pernamentka do blázince..
  • kocourAmadeus
    Dosud jsem si myslela, že je pan Krása postižen pouze tělesně. Dnes jsem zjistila, že ne.
  • Miláčku prdící, klidně prď a hlavně dej pozor, aby ses nepos.al.
  • je zvláštní, že někdy se to hodí v širším kontexru a někdy zase na centimetry....šmárjá... ať řejne co řekne vždycky je to špatně.... holt přesně podle KDO CHCE PSA BÍT VŽDYCKY SI HŮL MAJDE... je mi z vás blujno
  • Vzdyt ty nulo patris mezi onech 300.000 D E B I L U.
    Asi je vedes-co ubozaku. *3*
    *12* *12* *12*
  • Blbotupan se zase ozval *1* ,to je vizitka země *8*
  • Vyvětrej si smraďochu *11*
  • Neumis cist, pitomo? :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit