Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Prožil jsem ve Slovácku šest sezon, bylo to krásné období a
    nezapomenutelné věci: vyhráli jsme domácí pohár, hráli jsme Konferenční
    ligu, to byly pro mě i celý klub nádherné momenty, ale úžasná byla celá
    ta cesta, po které jsme se takhle vysoko dostali. Na to budu vzpomínat a
    vždycky se sem budu rád vracet. Po tak dlouhé době to sice bude těžké
    loučení, ale končím s tím, že se rozcházíme jako přátelé,“ podotkl
    Svědík.

    zdroj: https://infotbal.cz/svedik-na-konci-sezony-opusti-slovacko-rozchod-po-temer-sesti-letech/

    s lidmi na Slovácku se dá dělat vše, jen ne business. Jsou tam mezi nimi ale ty pravé lidské hodnoty, což už dnes hledáte ve společnosti těžko, a to je často důležitější než si honit triko (ego). Svěďa tam udělal ale i ten business (poháry, dobré výsledky v lize), chápu, že se tam bude rád vracet ale pro to první, mám to tak stejně. :)

  • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fortuna-liga-28-kolo-banik-karvina-ewerton-gol-parada.A240414_182409_fotbal_tals

    nechci Pavlovi kecat do jeho práce, ale moc nechápu, proč sází vzadu na takhle pomalé kluky jako Frydrych, má-li tam na lavičce Ndefeho a proti nim stojí afričtí hráči Karviné. To bych trochu potřeboval vysvětlit. Jestli není Ndefe třeba fit. včera ty pohybové indispozice byly vidět, bohužel a Baník za to pykal body, se kterými jsem asi počítal nejen já..

    Chachaři se tím ale netrápili a posílali zase vzkazy - Je-li Bůh s námi, kdo je proti nám.. :)

  • pořádně divné kurzy sázkovek jsou na zápas Plzeň - Slavia. Aby bylo na Slavii 1,69 , když s Plzní není schopna poslední dobou vyhrát, to je nějaké podivné.. Na Plzeň pak přes 5 celých... DOMA..😱😬 Tvrdík ve čtvrtek v Plzni na pohárovém zápase. Pořád jde o souboj našich nej klubů, tyhle kurzy jsou KRAJNĚ PODIVNÉ.. Plzeň má půlku základní sestavy obměněnu oproti čtvrtku, čiže s kalkulací únavy nemůže být řeč, navíc Červík i Kalvach se nedají počítat, ti mají dvoje plíce, čiže v podstatě tam jsou 3 hráči + golman, kteří nastoupili i ve čtvrtek. No jsem na to zvědav. Ten český fotbal se z těch podezření ani nedostane...Odpovědní koukejte na ten bet radar... musí to jít přes hráče, pokud tam něco je a ti hodně rádi sázejí.. tohle je totiž za normálních okolností úplně vyrovnaný zápas, možná i o fous pro Plzeň, která je nyní ve formě i díky té Fiorentině, které nic nedovolila..čudné

    Doufám, že Plzeňáci trenéra Koubka nepoděláte.. to byste byli i na
    fotbalisty pěkná hova.da.. Motivaci tady Plzeň musí mít, jde o ligový
    šlágr, před domácími fandy + jde o čest klubu. Navíc na Firenze máte 5x
    menší šanci něco uhrát než tady. Na tohle jsem zvědav, sázkovky mají
    většinou nej info totiž..😯😬

    • Ale pozor, v lize ukazuje jinou tvář, o které se bůhvíproč moc nemluví: všimli jste si vůbec, že nastřílel nejvíc gólů ze všech?


      Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/miroslav-koubek-plzen-slavia.A240414_231927_fotbal_ald

      a jak Plzeň přitom brání.. :) tzn. vyvážená ofenzivní i defenzivní fáze. Výborně zapadli Dweh i Robin Hranáč. To je podle mě nejrychlejší stoper v lize. Ještě jsem neviděl žádného útočníka, že by ho přesprintoval, a to už hlídal Tanka nebo to včera zkoušel na něj Jurečka.. tady kredit i trenérovi Kováčovi, který mu nahoru taky pomohl. Pro mě největší objevy ligy tuhle sezonu. Dweh umí dát i výbornou finální přihrávku takhle zezadu, v tom je Plzeň taky hůře čitelná.
      Říká se, že před smrtí vypadá člověk nejlépe, ale taky, že pokud senior není ve společnosti, chřadne a zemře dříve, než by musel. :) Pan Koubek vypadá fantasticky, pač je mezi mladými, měl by ještě trénovat, pač pomáhá čs. fotbalu, růstu hráčů (Šulcík, Choras, zmínění stopeři, Souare zapadl fantasticky a dostává z něho to, co jsem v něm viděl i já ve Vyškově, Metsoko hrál taky včera dobře, Červika taky dobře vykoupili, chápu i příchod Traoreho, když ještě nebyl Červík, Plzeň i dobře podle mě scoutuje, nebo máme stejný pohled na scouting) a natáhne si ten věk do stovky. :)

    • tak máme telata bookies. :) Hráči Plzně mají charakter a už to není náhoda, že je Slavie nemůže porazit. A nejenom Slavie. Byli byste sudokopytníci, kdybyste nej trenéra v lize podělali. Buďte rádi, že můžete ještě trénovat pod takovým analytikem. Totéž si myslím i o asistentu Trousilovi, to bude taky zajímavý trenér brzy. Plzeň má silný tým i v backstage.. :)

  • https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-krev-a-praseci-hlava-u-stadionu-hnev-fandu-v-olomouci-sili-mafianske-praktiky-reaguje-klub-5026304

    Kvasnica tam koukám pořád řídí povstání proti Sigmě (na ceduli Ostrava na dálnici dáme jeho fotku, přeškrtnutou). Možná ty kriminalisty pošlete za ním, něco mi říká, že by mohl tušit, kdo tam provádí to neopodstatněné výtržnictví, pokud ty fotky měl takhle brzy a zase jako z udělání jako první..
    Jak jsem psal, že problém je ve sportovním úseku, tak ani v tom ne. To by olomoucké béčko neaspirovalo málem na postup do 1.ligy.
    Problém bude v těch zákopech.. sigma by si měla vyčistit klub od parazitů a konspirátorů. Zítra s tím možná po utkání áčka začne.

    A Kvasnicovi zrušit akreditaci na zápasy, na což má právo, pokud vůči ní pronáší neopodstatněné lži na veřejné youtube platformě Deníku Sport + přímo v něm. Deník Sport má na Moravě vícero redaktorů, může zaskočit třeba kolega Koštuřík, jestli ještě píše, nemá to daleko z jihu.. Tohle tam úplně všichni pochopí, po jeho posledním znemožnění se..
    Musíte fakt ukázat ty koule, jak chtějí ultras. :)

  • a teď člověk kouká na Spartu, jasný faul na Viťaze (přistrčení) a sudí hlavní ani u VARu nic. Bohemka kopíruje ten výkon ze Slavie, hrají pěknou tužku, Sparta už 3 tutovky, ale jak dohrávají laxně ty přečíslení Bohemky vzadu, tak si asi prohrávat zaslouží..

    • Jarda Veselý si na Spartu věřil, podle toho úvodního rozestavení s 3 vzadu, chtěl si to zase rozdat na férovku, on má neuvěřitelné sebevědomí. Ale přineslo mu to akorát volné krajní prostory, které sparťané využívali pro brejky téměř do prázdné obrany Bohemky. Místy nemuseli hrát ani mezihru, stačily nákopy do těch prostorů. Jak jednoduché..
      Doufejme, že se už Bohemka nedostane pod ním nikdy do pohárů za Česko, s jeho pojetím obrany. Jde to vidět hlavně v těch zápasech proti nej týmům u nás. Tentokrát si Sparta nevytvořila ale 8-10 tutovek, jako běžně, ale jen 6, hráli hodně uvolněně. Takový zápas potřebovali. Sparta ale není v žádné krizi, i s Bolkou nijak nevyhořela, mají mentálně silný tým, dnes to zase ukázali, odehráli pohodový zápas, nebýt tak laxní v koncovce, tak Bohemka dostane bůra. Ani chvíli nemohli klokani pomýšlet byť jen na bod.
      A te´d něco poslat do Plzně klukům a trenéru Koubkovi a Sparta to má zase ve svých rukou. :)

      • Sparťané přitom zejména v první půli působili dost ospale a
        snad i unaveně. V jejich hře místy scházela rychlost i potřebná jiskra.
        Překvapilo, jak často si hostující stopeři pomáhali dlouhými nákopy
        směrem k útočné trojici. Domácí dokázali nabourat mezihru soupeře a
        nevýrazná byla Sparta i na křídlech, kde od začátku nastoupili Wiesner s
        Rynešem.

        Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fortuna-liga-28-kolo-zpravodajstvi-bohemians-sparta.A240412_143455_fotbal_tals

        ten referát je úplně mimo.. :) Bohemka byla jednak podle čísel aktivnější v 2.půli, ale ta čísla úplně zkreslují, neměli jedinou tutovku za zápas. Ty nákopy byly taktikou podle mě trenéra Priskeho, protože Bohemka nastoupila vzadu ambiciozně ve 3, a když si redaktor pustí tu první půli, tak tam měl jen Birma a Kuchtič 2 tutovice jako blázen + tam šli několikrát 3-2, 3-3, Bohemáci se ani nezajišťovali v těch prázdných prostorech. Výborná taktika Sparty, trenér Priske tu hru Veselého přečetl náramně. Vám už v redakci nestačí ani branky, kritizujete už i za výhru v hcp. :D  úplně jednoznačná výhra Sparty, která kontrolovala zápas a jen větší klid v koncovce nepřinesl vyšší rozdíl..chodili si tam, jak chtěli do té otevřené obrany Bohemky. Ale otevřená byla, protože ji ta trojka vepředu dobře rozbíhala a roztahovala. Takhle se na Bohemku musí hrát, s ní se musí běhat..
        gol Bohemky pak neměl platit, což komise sudích podle mě vyčte i VARu, ale bylo to vidět a měl to vidět i sudí v reálu, jasné postrčení Viťaze Hůlkou, tohle se běžně píská, netuším, proč nebylo odpískáno nyní, jednoznačný faul..Viťaz by ten míč měl na hlavě navíc..


  • Ani hvězdní hráči ovšem nezakryjí otřesné potírání
    základních lidských práv a svobod. Loni zabili strážníci na hranicích s
    Jemenem stovky migrantů, vláda také odsuzovala lidi k desítkám let
    vězení nebo smrti za aktivity na sociálních sítích, navíc je vystavovala
    nespravedlivým soudním procesům a zneužívala vazební praktiky.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/saudska-arabie-bicovani-al-ittihad-al-hilal.A240412_104613_fot_zahranici_vp2

    a ještě vytvářejí (OPEC)  uměle krize s ropou a ropnými produkty, a takhle vám zdražují benzín a naftu spolu se Sověty. Něco pro Jirku Lehečku, Rafu Nadala a všechny, co se tam chystáte podporovat ten mafiánský režim..

  • tak Sparta, Slavia něco poslat trenéru Koubkovi. Co ten udělal letos pro český fotbal, za to by měl dostat trenéra roku takhle na závěr kariéry.. ale vlastně příští rok může vyhrát ligu Ada, nebo Baník, tak ještě vlastně nepředbíhejme. :)
    a teď Slavia, pošetřili hráče, i když nedobrovolně, tak jsem na to zvědav, co na Jindru tenhle trenérský lišák zase vymyslí.. :)

  • https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-sparta-je-pod-tlakem-bude-znovu-lidrem-sport-cz-nabidne-dalsi-audiokomentar-z-ligy-5025892

    tak teď bude sparťani třeba poslat něco trenéru Koubkovi, aby nakrmil svůj analytický mozek a zase přechytračil Jindru, pač další kolo jede Slavie k němu. :) Sparta rozstřílí Bohemku, o tom ani potom.. a je to jako váhy spravedlnosti bohyně Themis..😀 moc hezký závěr ligy..

  • „Nejde mít takový přístup, nejde hrát
    bez obranné fáze, obzvlášť proti Liberci, který má šikovné hráče jako
    Kulenoviče či Tuptu. Kulenovič udrží každý balon, je vynikající
    útočník,“ pochválil Svědík Liberec.

    mně se taky dlouhodobě tenhle Kulenovič líbí, už jsem to tady před pár měsíci psal. Svěďa musí pryč ze Slovácka, už kvůli duševnímu zdraví.. Pokud tam nechtějí pracovat koncepčně, spoléhají jen na něj a jeho trenérský um, tak téhle "slovácké natuře - na pohodu" nemůže obětovat zdraví.. Já ji sám znám ze svého oboru..
    😂 musel jsem se podívat do jiných krajů, za jinými holkami, ale kamarádky jsou slovácké holky fajn. :)

  • „Zbývá osm zápasů a my víme, že když všechny vyhrajeme,
    budeme mistři,“ říká Ševčík, který už v aktuálním ligovém ročníku
    posbíral stejně startů (18) jako v celé předchozí sezoně.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/petr-sevcik-gol-slavia-bohemians-rozhovor.A240406_220119_fotbal_jic

    no já bych byl hodně opatrným. Mně se Slavia včera vůbec nelíbila a měla štěstí, že Bohemka hrála ještě hůře, nebo spíše podle svých možností (Slavia je eliminovala takticky už v rámci jejich čitelné rozehrávky), ta se nedostala téměř za půlku. A když ano, byl z toho gol. Kvalitou velmi mizerný zápas. Přišlo mi zvláštní, jak slavisté nezvykle málo doplňovali v boxu, byli tam sotva 3 při těch nábězích. Měli sice jednoznačně kopat penaltu za jasný faul Křapky na Mojmu, který netuším, proč VAR nesignalizoval, tzn. dali by i tak 3 branky, ale jinak si žádné jiné šance nevypracovali, byť tam měli x nebezpečných centrů ze strany. Ale nedoplňovali holt.. a to hráli, jak říkám, snad 90% utkání okolo vápna Bohemky, ten poměr držení míče byl šílený, snad 80-20 jedno období. ale bylo to hodně statické, vůbec ne slavistické s náběhy do boxu. Chyběl Walem, Schranz, kteří tohle hrávají..
    takhle si ale přestavuji, že Bohemku zavře každý tým, který chce hrát o poháry. Dost mě v tomto zklamal třeba Baník, tam byla evidentní převaha na míči, když hráli na Bohemce, ale bez šancí a chuti se do nich dostat. Doma to pak bylo takticky bohužel od Pavla nezvládnuté, trenér Trpišovský ukázal cestu, s Bohemkou je to jen o běhaní, ta technická kvalita týmů z horních pater tabulky se tam musí projevit (bylo vidět třeba i po vystřídání Bolky a příchodu Vasila a dalších technických hráčů z lavičky) + hrají hodně čitelně s tou rozehrávkou, proto jim slavisti tak snadno i odebírali míče. 

    Kamarády překvapilo, že se tam Bohemka k ničemu nedostala, ale Jindra je známý tím, že umí přečíst výborně s Houšťou hru soupeře, stejně tak trenér Koubek v Plzni,která taky rozhodla s klokany rychle.
    Koukněte se na tabulku na bodový rozdíl mezi Bohemians a Baníkem třeba. Po tomhle kole to může být 10-12 bodů. přesto pořád tvrdím, že BOhemka má nej tým za svou historii od doby Panenky. Tzn. ta minulá sezona byla spíše chybou těch týmů nahoře a tvrdím, že i nyní proti ní někteří hrají složitosti, s Bohemkou se musí holt běhat, což je pro některé týmy u nás problémem + napadat tu čitelnou rozehrávku přes eliminaci Kovaříka a Hrubého, kteří jsou jedni z mála s nějakou kopací technikou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit