Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ LIBUŠKO!!!
    PŘEJÍ VÁM K DNEŠNÍM NAROZENINÁM VŠE NEJLEPŠÍ !!!
    JIŘÍ
    *4* *1* *1* *3* *3* *15* *14* *15* *3* *1* *1* *3* *4* *15* *4*
  • přání

    Milá Libuše
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí a dobré pohody.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • je dobrá

    Ahoj všecjny vás zdravim Libuše Šafránková je super.Na to kolik jí je tak musíme uznat že je dobrá *3*
  • Dva na houpačce

    Zdravím všechny příznivce Libušky Šafránkové a prosím o pomoc.Již dlouhá léta se mi nedaří sehnat televizní inscenaci Dva na houpačce s Libuškou v hlavní roli kterou odvysílala koncem 80let ČST. Máte to prosím Vás někdo na videu nebo DVD ? Nebo ví někdo ,kde se to dá sehnat ? Děkuji Marty
  • Re: zivotopis

    Dobrý den paní Marie-přečetla jsem si váš příspěvek na pár vašich otázek mám pro vás odpověd.Paní Šafránková-se narodila v Brně -své dětství prožila kousek od Brna v malém městečku Šlapanice.Pochází ze dvou dětí-má mladší sestru Mirku.Má jednoho syna a dokonce i vnouče.Jestli má ráda kytky nevím-ale určitě je to člověk s velkým citem v dušičce:-)Také mě mrzí že v jejím životopise byli velice struční-spousta lidiček ani pořádně neví kde se narodila-mějte se pěkně -s pozdravem-Rybníčková Michaela
  • zivotopis

    Pani Libusko,obdivuje vas uz nekolik generaci divaku vcetne me.Znam vsechny vase filmy a videla jsem vas parkrat v divadle. Jen mi chybi na teto strance jedna malickost. Vas zivotopis. Rada bych vedela z kolika deti pochazite,kde jste prozila detstvi,kolik mate deti a mozna i jakou barvu mat rada a jestli rada varite nebo pestujete kytky. Clanek , ktery se zde vydava za vas zivotopis je totiz pouze popis vasi herecke drahy. Mrzi me,ze musim pouzit kritiku, mozna ani nvite o existenci teto stranky. V tom pripade se obracim na autory techto clanku a verim , ze nemluvim jen za sebe. Dekuji za pochopeni, zamysleni a snad i napravu.
  • podoba?

    Srdečne vás zdravím, pani Libuška....Ja vám želám veľa veľa zdravia! Už je to tak veľmi dlho, čo ma k vám prirovnávajú...aj dnes sa mi to prihodilo, tak som si pomyslela,že vám o tom napíšem, krásny pozdrav želá Tatiana!
  • blahopřání

    Milá Libuško, promiň mé tykání, jsme jedna generace. Přeji ti k dnešním narozeninám hodně ZDRAVÍ, štěstí a pohody. *14* *4* *3*
  • Re: :)

    ak by mi niekto mohol poradit, prosim piste na dada500@gmail.com
    za pomoc dopredu dakujem
  • :)

    Pani Libuska, ste skvela herecka... Tri oriesky pre popolusku patria ku kazdym vianociam... Bez vas by to ani vianoce neboli ;) Nie len rozpravkovymi princeznami ste sa vryli do nasich srdiecok... Mam jednu velku prosbu... Moj priatel je vas obrovsky fanusik... Chcela by som niekde zohnat fotku alebo plagat s vasim podpisom a s venovanim... Viem, ze by ho to velmi potesilo... Som zufala, neviem, na koho, kam sa obratit... Uz dlhsiu dobu zijeme v Usa, v Cechach alebo na Slovensku by som si asi vedela poradit... Dakujeme, ze ste, pani Libuska *4*
  • kotato33

    pohádková

    *3* milá pohádková Libuško,mám vás moc ráda a úplně nejvíc miluji Popelku,je to už od dětství a úplně se vní vidím jak má svého koně ,tajtrdlíka,rozárku,to vše jsem si snila,abych měla,ale v paneláku to nešlo a já tak moc miluju koně!Jen sem tiše záviděla jak se prohání ve sněhu.DO dneška pro mě nejsou vánoce,když nemám popelku!váš fanus *14* *14* *14* *14*
  • poděkování

    Milá paní Libuško,dnes jsme s velkou radostí podívali na pohádku-Princ a Večernice.Opět jsem uznala že princezny ve Vašem podání byly ty nejkrásnější.Máte zvláštní kouzlo,které těm dnešním mladým herečkám chybí.Patřím do generace lidí ,jak se říká odkojených na pohádkách např.Popelky...Jistě dostáváte spousty podobných e-mailů.Já bych Vám chtěla za všechny ty krásné princezny,samozřejmě i za ostatní role co jste natočila moc a moc poděkovat.Zároveň Vám i celé Vaší rodině přeji v tomto novém roce hodně zdraví,štěstí a dalších pracovních úspěchů.Děkuji.
  • hooooooooodně vzdálená

    dobrý den,Já jsem se od dědy dozvěděla,že vaše babička a babička mého dědy byli příbuzní.....a je docela možné (prý) že jste u strýce mého dědy nakupovala na náměstí domácí potřeby........moje babička měla možnost zahrát si v Popelce,ale nechtěla.....docela mě to mrzí....jste úžasná herečka a asi i moje hooooooodně vzdálená příbuzná...... *4* .....přeji hodně úspěchů.....mohla byste mi prosím napsat na email?....předem děkuji..
  • naj herečka

    ste moja najoblubenejšia herečka strašne moc vas obdivujem a tri oriešky pre popolušku je moja najoblubenejšia rozpravka myslim že aj vlastnite kone kone milujem z celeho mojho srdca mam len 14 rokov ale strašne by som si s vami chcela zajazdiť na koni a vidieť vas
  • Naše nejlepší herečka

    Je to naše nejlepší herečka a to jak v minulosti tak v současnosti. To konec konců dokázalo i divácké hlasování o nej. herečku všech dob. osobně jí přeji mnoho dalších úspěchů jak v životě osobním tak profesním.
  • l.safrankova

    Myslim, ze L. Safrankova byla v 70. leten puvabna herecka. Dnes jsem ji videla v Nemocnici na kraji mesta...Je skoda, ze se tak zmenila-coz se treba neda rici o Elisce Balzerove, ta je stale krasna.
  • Soukromé pasti

    Byl jsem moc potěšen, když jsem vás viděl v jednom z dílů Soukromých pastí. Všem, kteří neviděli doporučuji shlédnout online na http://archiv.nova.cz/
  • poděkování

    Dobrý den,jak už tady zaznělo,vše bylo napsáno,a přesto Vám děkuji za to že jste,jste nejtalentovanější herečja od 70 let,viděla jsen s všechny Vaše filmy a i přenosy z divadla,to jsou koncerty,a za to velký dík
  • Jste Večernice hvězda hvězd

    Moc vám blahopřeji k triumfálnímu vítězství v soutěži Hvězda mého srdce kterou jste vyhrála právem!!!Jste nezapomenutelná a dnes již legendární princezna Tři oříšky pro popelku,Princ a Večernice,Třetí princ,Sůl nad zlato-Slovenská verze,a mnoho dalších i tv pohádek *14* Děkuji *4*
  • Pozdrav

    Milá paní Libuško, děkuju Vám za všechny krásné chvíle, které jsem strávila u televize při filmech, kde jste hrála. Hrála jste krásně, přesvědčivě, bylo vidět, že Vám to jde rovnou ze srdíčka. Jen je škoda, že Vás v poslední době vůbec není v televizi vidět a do Prahy do divadla mám daleko a navíc jsem nemocná, takže mi dělá cestování potíže. Držím Vám palce, abyste byla hodně zdravá a dostávala samé zajímavé role. Hodně radosti v práci i osobním životě Vám přeje Vaše obdivovatelka Věra. *14* *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit