Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Libuško.

    Milá Libuško.Jste pro mě ta nejlepší herečka a od dětství i nejkrásnější princezna.Na vaších pohádkách jsem vyrůstala.No a ted si je s oblibou sledují i mé dvě děti.Mějte se moc krásně a přeji Vám jen vše dobré v soukromém,ale i v profesním životě. *3*
  • paní Śafránkové

    Paní Libuško, už léta prožívám dlouhotrvající šok, byla jste pro mě nejkrásnější herečkou, když mi bylo pět, ten samý obdiv jsem cítil v pětadvaceti a jste pro mě pořád stejně krásná v mých sedmatřiceti letech. Jste prostě nejkrásnější a se svým neopakovatelným herectvím mnou uznávaná česká herečka všech dob.
  • Věčnost

    Dobrý den..jmenuji se Nikol a je mi šestnáct let..Popelka je můj nejoblíbenějš film i pohádka..nejvíc se mi tam ,ale líbíte vy..jste nejkrásnější česká herečka a dovoluji si říct jedna z nejkrásnějších vůbec..mám ve vás velký vzor..nashledanou *14*
  • Nejkrásnější dárek

    Milá paní Libuško, léta jdou a člověk si teprve s nimi začíná vážit i maličkostí a uvědomovat si, že i mezi nimi mohlo být něco velikého a neopakovatelného. Dovoluji si říci, že moje maminka Vám byla v dětství trochu podobná. Když zemřela (r. 1990) všimla jsem si jednou, že u její fotky leží tři oříšky "pro Popelku", které tam dal můj tatínek - myslím, že krásnější dárek a vyznání lásky nelze dát... Přeji Vám, aby to nádherné světlo ve Vašich očích ještě dlouho zářilo a přinášelo nám divákům mnoho nezapomenutelných chvil. Alena
  • Ahoj Libi,

    Milá Libuško, jsem Tvůj ročník a proto si dovoluji "Tykací" oslovení. Jsem Tvým stálým, neustálým příznivcem Tvých rolí /protože, v nich jsem Tě poznal /Tvým stálým "tajným ctitelem" a v neposlední řadě fandou i v Tvém soukromém životě. Mým tajným přáním / teď už odtajněným / je se s Tebou sejít! A přípouštím, i s Tvým manželem. Nevím kam bych měl napsat a tak se uchyluji k této možnožnosti. Snad si tyto řádky přečteš a najdeš si chvilku pro odpověď na adresu: Frenky.zdanice@seznam.cz P. S. Předem děkuji.
  • božská Libuška

    Co říci k Libušce?Snad jen to,a není to vážně žádná těžká novinka,že to byla začátkem 80.let naše nejkrásnější herečka.Ne nadarmo byla považována za největší sex-symbol v té době u nás.A právem.Ona byla vážně kočka.Herečka,jenž svou krásou stála za hříšek.Pán Abrhám měl v tomto směru jistě velké štěstí (a charismá),že si jí získal na svou stranu.Škoda jen,že se Libuška v poslední době dost stáhla z filmových pláten.Mrzí mně,že není v současné době vidět v televizi.Ještě,že je tu starý dobrý český televizní archiv.Libuško,dík za všechny ty pohádky a komedie,které jsi doteď natočila.Je nač se dívat a to je to hlavní.Tvůj fanoušek Dan Hromas z Frýdku-Místku *4*
  • Brno

    Dobrý den , už vše tady asi bylo napsáno .Vás i Vašeho muže máme moc rádi , obdivujeme a přejeme jen hezké v životě.Nejhezčí herecký pár . Naše děti si myslí , že jsou všechny pohádky a filmy o Popelce , protože vždy s jásotem poznají Libušku . Jste oba úžasní . Hodně zdraví a sil a at je s Vámi stále na co koukat.
  • Re: SUPERPOPELKA

    Paní Libuško.Kdykoliv Vás s manželkou vidíme jásáme.Jste prostě naše nejlepší a nejmilejší herečka.Bohužel Vám jsou "řešiřézi" a nám též, hodně dlužni!Mnoho zdraví Vám i Vašim blízkým přeje JoSta s manželkou.
  • Pozdrav

    Milá Libuško,
    srdečně Tě, i celou Tvoji rodinu zdravím a se zájmem sleduji Tvoje herecké výkony. Jsem rád, že Tě mohu vidět alespoň prostřednictvím TV obrazovky či filmu. Nevím, zda si na mě ještě pamatuješ, jsme vzdálení příbuzní přes naše dědečky. Pocházím z větve z Jižních Čech, nyní žiji v Praze a máme dceru Elišku, která Tě také ráda sleduje, zvláště v pohádkách.
    Dobré zdraví a hodně úspěchů přeje Milan Šafránek s rodinou
  • Popelka

    Dobrý den paní Libuško,píši vám a vašemu manželovi,protože Vás oba obdivuji,jste výborní herci a také proto,že jste dak dlouho spolu vydrželi.Mějte se moc krásně a přeji Vám do dalších společných let mnoho zdraví a hereckých uspěchu.Věra
  • Popelka

    Milá LIbuško,obdivuji Vás.Jste mou nejoblíbenější herečkou.Popelka patří k mým nejkrásnějším pohádkám i v mých 40letech.Mějte se krásně ,Jana
  • Milá Libuško.Píšu ti proto že vedle mě sedí moje maminka,která tě má moc ráda i celá naše rodina.Jseš naší nejoblíbenější herečka.Přejeme ti hodně štěstí a zdraví pro tvojí celou rodinu v novém roce.Filmy ve kterých jsi hrála byli moc krásné,především pohádka Popelka,kterou nikdo nenahradí.Jestli můžeš tak nám odepiš,moje maminka bude moc ráda.A pozdravuj svého manžela,kterého máme také moc rádi.S pozdravem Šprynglvi z Mostu.
  • Paní Libuško velice Vás i Vašeho manžela obdivuji.Jsem velice pyšná,že Vás máme. Vzpomínáte když se jste točila film v Adršpaškých skalách ? Tak mi moje babička paní Šafránková z Kramolny na Náchodsku vyprávěla ,že jste se u nás na na chvilku zastavila.Můj děda mi vyprávěl , že jste vypadala jako opravdová princezna a kdykoliv jsem Vás viděla na plátně byla jsem ráda ,že tady jste a děláte pro nás nekrásnější filmy.Přeji Vám jen to nejlepší.
  • paní libuško, moc vás obdivuji jako herečku i jako člověka. dnes jsem viděla svatební cestu do jiljí - klobouk dolů, vy i váš manžel - smekám. navíc "su" z moravy, tedy z brna ze slatiny - držím palce a přeji vše dobré!
  • popelka

    v rozprávke si bola krásna .pa pa *4* *14*
  • dotaz na kontakt

    Já i má 5-tiletá vnučka jsme ctitelkami hereckého umění p.Šafránkové.Chtěla bych jí poslat starou pohlednici s její podobiznou z Babičky. Poradí mi někdo, kontakt? VOHRADSKÁ
  • výborná herečka, mám jí moc ráda
  • SUPERPOPELKA

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍ SE MI POPELKA A S VÁMI DALŠÍ POHÁDKY
    *1* *5* *14* *14* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit