Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste Večernice hvězda hvězd

    Moc vám blahopřeji k triumfálnímu vítězství v soutěži Hvězda mého srdce kterou jste vyhrála právem!!!Jste nezapomenutelná a dnes již legendární princezna Tři oříšky pro popelku,Princ a Večernice,Třetí princ,Sůl nad zlato-Slovenská verze,a mnoho dalších i tv pohádek *14* Děkuji *4*
  • Brno

    Dobrý den , už vše tady asi bylo napsáno .Vás i Vašeho muže máme moc rádi , obdivujeme a přejeme jen hezké v životě.Nejhezčí herecký pár . Naše děti si myslí , že jsou všechny pohádky a filmy o Popelce , protože vždy s jásotem poznají Libušku . Jste oba úžasní . Hodně zdraví a sil a at je s Vámi stále na co koukat.
  • Milá Libuško.Píšu ti proto že vedle mě sedí moje maminka,která tě má moc ráda i celá naše rodina.Jseš naší nejoblíbenější herečka.Přejeme ti hodně štěstí a zdraví pro tvojí celou rodinu v novém roce.Filmy ve kterých jsi hrála byli moc krásné,především pohádka Popelka,kterou nikdo nenahradí.Jestli můžeš tak nám odepiš,moje maminka bude moc ráda.A pozdravuj svého manžela,kterého máme také moc rádi.S pozdravem Šprynglvi z Mostu.
  • Popelka

    Milá LIbuško,obdivuji Vás.Jste mou nejoblíbenější herečkou.Popelka patří k mým nejkrásnějším pohádkám i v mých 40letech.Mějte se krásně ,Jana
  • paní Śafránkové

    Paní Libuško, už léta prožívám dlouhotrvající šok, byla jste pro mě nejkrásnější herečkou, když mi bylo pět, ten samý obdiv jsem cítil v pětadvaceti a jste pro mě pořád stejně krásná v mých sedmatřiceti letech. Jste prostě nejkrásnější a se svým neopakovatelným herectvím mnou uznávaná česká herečka všech dob.
  • poděkování

    Milá paní Libuško,dnes jsme s velkou radostí podívali na pohádku-Princ a Večernice.Opět jsem uznala že princezny ve Vašem podání byly ty nejkrásnější.Máte zvláštní kouzlo,které těm dnešním mladým herečkám chybí.Patřím do generace lidí ,jak se říká odkojených na pohádkách např.Popelky...Jistě dostáváte spousty podobných e-mailů.Já bych Vám chtěla za všechny ty krásné princezny,samozřejmě i za ostatní role co jste natočila moc a moc poděkovat.Zároveň Vám i celé Vaší rodině přeji v tomto novém roce hodně zdraví,štěstí a dalších pracovních úspěchů.Děkuji.
  • mariech

    jste prostě dobrá!! *3* *3*
  • božská Libuška

    Co říci k Libušce?Snad jen to,a není to vážně žádná těžká novinka,že to byla začátkem 80.let naše nejkrásnější herečka.Ne nadarmo byla považována za největší sex-symbol v té době u nás.A právem.Ona byla vážně kočka.Herečka,jenž svou krásou stála za hříšek.Pán Abrhám měl v tomto směru jistě velké štěstí (a charismá),že si jí získal na svou stranu.Škoda jen,že se Libuška v poslední době dost stáhla z filmových pláten.Mrzí mně,že není v současné době vidět v televizi.Ještě,že je tu starý dobrý český televizní archiv.Libuško,dík za všechny ty pohádky a komedie,které jsi doteď natočila.Je nač se dívat a to je to hlavní.Tvůj fanoušek Dan Hromas z Frýdku-Místku *4*
  • Nejkrásnější dárek

    Milá paní Libuško, léta jdou a člověk si teprve s nimi začíná vážit i maličkostí a uvědomovat si, že i mezi nimi mohlo být něco velikého a neopakovatelného. Dovoluji si říci, že moje maminka Vám byla v dětství trochu podobná. Když zemřela (r. 1990) všimla jsem si jednou, že u její fotky leží tři oříšky "pro Popelku", které tam dal můj tatínek - myslím, že krásnější dárek a vyznání lásky nelze dát... Přeji Vám, aby to nádherné světlo ve Vašich očích ještě dlouho zářilo a přinášelo nám divákům mnoho nezapomenutelných chvil. Alena
  • Pozdrav zo Slovenska

    Draha pani Libuška, chcem Vás touto cestou pozdraviť, a popriať veľa zdravia,lásky a radosti do ďalších rokov. Píšem Vám, aj keď neviem či tieto riadky čítate. No nepíšem Vám ako popoluške, ale ako veľkej, mne vzorovej osobnosti českého umenia.Nakoľko som teraz tiež babička na plný úväzok, aj keď s nie najlepším zdravím, mám aspoň viacej času Vás takto pozdraviť.Od mladosti som Vás chcela požiadať o foto a autogram,/to voľakedy frčalo/ no nemala som odvahu.Naozaj ste mi boli vzorom aj keď som to nekričala do sveta.Tak prepáčte teraz už babke, ktorá si vždy myslela, že má s Vami veľa spoločného a touto cestou Vás oslovila a pozravila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit