Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a z jakeho kolene?
  • Jen vše krásné, princezno *3* Hodně zdraví, štěstí, lásky, optimismu, radostí a dobrých přátel
  • Vše nejlepší, nejkrásnější princezno...
  • K vasim narodeninam prajem vsetko krasne a hlavne zdravie
    Frantisek z MI -sk
  • Milá Libuško
    K dnešním narozeninám přání všechno nejlepší!!!!! *4*
  • Vážená paní Libuško,zrovna ted se dívám na váš první film,Babička.Je to krásný,krásně jste to zahrála jako by to bylo opravdu s paní Kurandovou jste opravdu jako vnučka a babička. Ještě bych rád dodal že jste vyjímečná umělkyně,přeji vám hodně a hodně zdraví a štěstí.
  • martina81

    Krásné narozeniny

    Vím, že si to paní Libuška nepřečtě, ale přeji ji vše néj k dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a rodinné pohody :-)..
    Mám ji ráda jako člověka tak i herečku :-*
  • Sladkých šestnáct

    Vážená paní Šafránková, chtěl bych Vám popřát všechno nejlepší k Vašim čtyřicátým třetím šestnáctinám.

    M. Hanzelka
  • Ahoj

    Dobrý den, přišla jsem nato že jste moje příbuzná. :)
  • Pozdrav zo Slovenska

    Draha pani Libuška, chcem Vás touto cestou pozdraviť, a popriať veľa zdravia,lásky a radosti do ďalších rokov. Píšem Vám, aj keď neviem či tieto riadky čítate. No nepíšem Vám ako popoluške, ale ako veľkej, mne vzorovej osobnosti českého umenia.Nakoľko som teraz tiež babička na plný úväzok, aj keď s nie najlepším zdravím, mám aspoň viacej času Vás takto pozdraviť.Od mladosti som Vás chcela požiadať o foto a autogram,/to voľakedy frčalo/ no nemala som odvahu.Naozaj ste mi boli vzorom aj keď som to nekričala do sveta.Tak prepáčte teraz už babke, ktorá si vždy myslela, že má s Vami veľa spoločného a touto cestou Vás oslovila a pozravila.
  • Prianie

    Prajem všetko krasne a hlavne zdravie do noveho roku
    frantisek z MI/sk
  • zůstala

    jen tou princeznou....
  • Re: Libuška

    a to je právě chyba ...jako u Kevina v SÁM DOMA
  • lieblinka

    Libuška

    Pro mě zůstane paní Libuška navždy tou nejkrásnější a nejoblíbenější princeznou a nikdy se jí žádná jiná nevyrovná.......moc Vám děkuji za všechny ty krásné role. *3*
  • mariech

    jste prostě dobrá!! *3* *3*
  • Přání

    Milá paní Libuško,
    připojuji se k ostatním a přeji Vám též k narozeninám vše NEJ, hlavně zdraví. Je to pro mě pocta, že i já mám narozeniny ve stejný den jako Vy, jen jsem o něco starší. Také Vaši rodinu zdraví Pavel.
  • skodovavera

    WOW

    to je neuvěřitelný já mám taky narozky :-)
  • Krásná Večernice

    Jste naše nejzářivější hvězda hvězd přeji všechno nejlepší a ještě hodně krásných hereckých příležitostí *4*
  • jita.18

    Všechno Nejlepší

    Přejů Všechno Nejlepší ;)
  • Přání

    Vše nejlepší k narozkám nejkrásnější princezně přeje Jirka,ač né dětského věku,ale stálý příznivec Vašich pohádek. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit