Přejít na výpis diskuzí

Libuše Šafránková

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je prostě nej *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Moc hezky hrála Popelku
  • jste uzasna
  • Jako popelka jste nepřekonatelná. Mám Vás moc ráda a vždy se na Vás moc ráda dívám. Jste skvělá vždy a všude. Prostě NEJ herečka.
  • love007
    Už se těším na ten novej film příjde letos ježíšek *4* *4*
  • Ahojte, prosim, vie mi niekto poradit adresu, kde sa moze napisat Libuse Safrankovej list? Moj syn je do nej zamilovany, ma 4,5 roka a kazdy den mi pili usi, aby som jej uz napisala. Tak Dakujem za rady. *14*
  • Lucie Bílá jako "Popela" byla fakt dobrá! Srandovní! *15* Vy ste tak vtipná nebyla, takže... *10*
  • vše nej k narozkám
  • Preji vsechno nejlepsi.ste nejlepsi ceska herecka jakou znam.Moje mamka vas potkala asi pred 25lety v lese.kdyz behli radioorientacni běh :-) (bylo ji asi 13.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů.Jste super herečka,nejlepší jako popelka! *3* *2* *15* *4* *1*
  • kirushka97
    Přeji všechno nejlepší! Jste nejlepší česká herečka, jakou znám :)
  • Dnes dostáváš se k zajímavému místu,
    v knize života už k 60. listu.
    Musím Ti ale něco přiznat -
    na Tobě ta léta nejsou poznat.
    Proto nejen dnešní den oslavuj,
    přece je stále důvod, proč se smát.
    Když chceš, pořádně se zaraduj,
    to je recept, jak být dlouho živ a zdráv!
    Hodně zdraví a šťastných chvil přeje fanynka G *3* *2*
  • Vynikající herečka, milá, příjemná a jako Popelka nesmrtelná!!!
  • miluska, prosim, prosim, odpis: zuzana.stafen@live.co.uk modlim sa za Teba, Laska Moja xxx *14*
  • Milacik, Libuska, Pan Boh nech je s Tebou, mozno mi nikdy neodpises, ja Ta vzdy budem milovat, si vynimocna a viac nez net,
    milujem Ta, Milacik Moj celeho zivota
    zuzana.stafen@live.co.uk
    odpis mi, prosim, prosim, prosim, za vsetku moju lasku k Tebe cely moj zivot *14*
  • Libuska, Milacik, milujem Ta odkedy som bola 4 roky stara, odvtedy som videla Tri Orisky pro Popelku asi tak 10000 krat a stale si ten film prehravam dodnes den, mam 43 rokov, Milujem Ta ako Moju Bohynu, Milacik, ja uz nezijem na Slovensku poslednych 8 rokov, dodnes Tvoja Popelka na mojom DVD znova a znova, Milacik, drz sa, Ty mas obrovsku silu, nedaj sa nicomu, a ked to raz pride, uvidime sa, Milujem Ta. xxx
  • Milá Libuško,jste nejmilejší a nejkrásnější žena jakou znám.Moc Vás obdivuji a přeji hodně štěstí v životě.
  • Mila Libusko je skvele jak jste se dostala ze sparu demona alkoholu. Trosku to trvalo ale ted je vse OK
  • Drahá a milovaná Libuško jste sluníčko které mi hereckým výkonem v gymplu přináší radost ze života,jsem moc ráda že Vás konečně zase můžu vidět,takový úsměv a pohled nikdo jiný neumí,jsem mamina velké rodiny a Váš optimizmus mi vlévá krav do žil přeji z celého srdce mnoho pracovních úspěchů hodně štestíča a zdraví.Eliška
  • Nevěřím, že jí je 59 *1* tak 45, ale 59 ne *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit