Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej at jste stále tak půvabná a krásná i dobrá herečka je jste byla do ted a hlavně zdraví!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *3* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepšíí!! :))
  • Mifinka23
    všechno nejlepší k tvým 28. narozeninám!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*-28. smajlíků
  • Všechno nejlepší! =o)
  • Nejvíce se mi líbí jak hrála v Dokonalém Světě,Comebacku(tam nejvíc) a vím že ještě hrála Účastníci zájezdu! :DD
  • A máá pěknýýý důůůůůůůůůůůdýýýýýýýýýý!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • Skvělá herečka,mám ji moc ráda. A taky jí to hodně sluší!:)
  • Znám osobně oba a věřte nebo né, ale jsou to bezvadní kámoši. A to napadání Filipa je nechutné.
    is
  • Šikovná , pěkná holka, která umí dobře hrát. A prosím Vás, nepište sem raději nic o jejím partnerovi. Věřte nevěřte ona si to sem tam přečte, co tu o ní píšete a určitě to není pro ni příjemné. Zkuste být taktní a zaměřte se pouze na její profesní život . Lidi až moc řeší osobní životy slavných, ať už herců, zpěváků či modelek. Žijte svůj vlastní život a celebrity nechte celebritama. *3*
  • Pořád jsem nevěděla jak ten její partner vypadá. I přes to,že tady někdo psal, že je strašně ošklivý, jsem si říkala, že to nemůže být taková hrůza až při přečtení článku ze super. cz (Zase s ním chodí: Princezna Leichtová laškovala na párty se svým žabákem ) jsem se přesvědčila, že může a taky je. Ten Filip ,já myslela,že je to vosková figurína. Tohle opravdu někde běhá? Ten musí být opravdu strašně hodný, jinak si nedokážu vysvětlit, co dělá taková hezká holka s takovým ošklivákem. Takový ošklivý kluk, vím nemůže za to, ale ten patří ke stejně ošklivé holce. Já opravdu na pohádky Kráska a zvíře = žili šťastně až do smrti nevěřím. Navíc vypadá jak kdyby neuměl ani do 5 napočítat, trochu retardovaně. Představa, že bych tohodle kluka přivedla jednoho dne domů představit rodičům jako svého přítele, tak moji mámu odvezou. Bůh jí pomáhej.
  • Jsi úžasná a sice o něco starší ale máme ve stejný den narozeniny :))))
  • Pro Kamu: To by me zajimalo Jestli mas svoje nehty tak dokonale nebo jsi obycejne selatko ktere nevi co chce *12* *12* *12* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *10* *10* *10* jsi proste prase to je jasny a nechapu proc cumis celebritam na nehty!!! A aby jsi vedela ja jsem budouci herecka a tanecnice uz chodim prvni rok na tu skolu a klidne to týne mohu rict aby se polepsila a ty ji priste nekomentovala
  • Ty neumis nic jineho nez pomlouvani
  • ty jsi jen nadrzenej uchyyyyl a navic Týna vubec nevi, že nejaký osobnosti existuji
  • jses Kristinko moc hezka a nikdo by te nemel kritizovat koho si vyberes za partnera ja treba ridim autobus chtela by si me?
  • Já ji teda nesleduju nějak dlouho, ale v Comebacku , který se večně opakuje , byla úžasná a v gymplu je taky dobrá ,hlavně se mi líbí jak pěkně jim to ladí s Ondrou Brzobohatým a to po všech stránkách. A souhlasím s tím jejím přítelem, nebudu ho nějak urážet přeci jen ho neznám a tak nevím jaký je, ale po fyzické stránce no.... každý nemůže být krásný,ale on mi hlavně přijde stašně divný. Každopádně je to její věc, když to nevadí ji,tak nám to může být ukradené s kým je.
  • Stejně byla nejlepší v " účastnících" , ale v Cestách domů se mi taky líbila, no v Comebacku trochu, na ten jsem se moc nedivala a v gymplu mi příde divná, už to není ono
  • Hezká holka, dobrá herečka a podle rozhovorů i inteligentní. Zaráží mě u ní jen jedna věc, co dělá takova hezká holka s takovým zjevem jako je Filip Kaňkovský? Krása není vše, ale aspoň si vyberu někoho,kdo trochu vypadá , ale tenhle Filip ? Snad jsemn nikdy neviděla větší obludku. Nezlobte se na mě, ale to je opravdu hardcore, jestli si s ním někdy pořídí děti,tak to budou určitě zrůdičky po tatínkovi (chudáci malí).
  • Nedívám se na to jak vypadá,ale na to jak hraje a hraje dobře a mě je tvůj názor jedno akorát nechápu co ti tak vadí na tom že si někdo kouše nechty.No a jestli se tě to nějak dotklo....
  • Pro jednoho kravina,pro jiného známka nezralosti.No...hlavně,že má velký k..y,co,to je asi to hlavní,co na ní obdivujete.Jinak pro vaši informaci-tahle herečka je mi totálně putna,na kraviny, ve kterých hraje,se nedívám,jenom jsem si prostě na každé fotce všimla toho,co podle vás kritizuju.Ale na těhle puberťáckých diskuzích člověk fakt nemůže mít svůj názor *16* a proto je zbytečné sem chodit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit