Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak kdyby byla hubená, nemohla by v Comebacku hrát baculatou teenagerku Ivu.
  • Tak vychrtlá ani hubená není, je akorát.
  • Snad mi nechcete tvrdit, že je tlustá, nebo plnoštíhlá. Je hubená, jen není vychrtlá.
  • Jak je možné, že se zde píše, že má hubenou postavu, to se uvádělo asi ještě před lety, ne?
  • jo napišu tiho je to kristyna-laichtova@seznam.cz a diky že jsi moje faninka

    Snad Ty jsi j e j í fanynka, ne.
  • nika1991
    *14* *14*
  • Text



    Kristýnko všechno nejlepší k narozeninám
    Dneska jsme vás viděli v cukrárně ve Mšeně
    Jste moc milá dívenka
  • Jste ta nejlepší herečka a osoba
  • Kristý, všechno nejlepší k dnešnímu svátku a nevíš jestli se bude natáčet Ohnivý kuře.
  • Nejlepší..
  • To je naprostá pravda. Jinak, Kristýna je taky jedna z mála mladých hereček, která není hloupá, a tak se po jejím účinkování u pana Šípa ve Všechnopárty nemusíme chytat za hlavu, co že to tam předvedla. Ještě ten Kraus. Ale myslím si, že ani toho se bát nemusí. Ten vždycky dokáže dokázat, že dotyčná může být moc hezká, dobrá herečka, skvělá modelka, ale jak dojde na rozhovor s Krausem, tak je to konec *1*
  • Krásná a talentovaná herečka.Podle mě je hodně nedoceněná.
  • Ne, není. S Martinem Dejdarem příbuzná opravdu není. Jen spolu hráli v Comebacku, roli neteře a jejího strýce. Lidi, jedna věc je film , druhá zcela odlišná život.
  • Tak to máme ale úplně všichni.
  • 30 bych jí nikdy neřekla. Je to šikovná holka. Moc bych jí přála nějakou pořádnou roli ve filmu. A proč sakra taková krásná holka nehraje v pohádkách? Vysvětlí mi to někdo? To co obsazují do rolí princezen poslední dobou je hrůza. Tak ať se Vám ,Kristýnko daří.
  • Ahoj Kristynko,je pravdou ze jsi neteri od Martina Dejdara?Mimochodem jsi pekna herecka a ceskou kinematografii jsi jenom ozivila.Hodne uspechu v kariere.....jen tak dal *3* *3* *3*
  • Ahoj si skvělá herečka ja myslela ze ti je 20let nic ve zlim *15*
  • Kristýnu mám jako herečku velice ráda. A vypadá velice dobře. Přeji všechno nej k narozeninám a mnoho dalších pracovních i osobních úspěchů :-)
  • No neke - už třicet?
    Tak teda všechno nej...
  • Ahoj,všechno nejlepší ke svátku :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit