Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to výborná herečka. Je moje oblíbená.
  • Adriana z Cameback na Iva Pacovska má skvělou moda styl trendy máš krásny účes Nápsat vlakno třeba jsi s tvoji Tátou jste jen spolu abys k nám přijela já budu rozhodně překlapená bud hezkou postavu že určitě držiš dietu a já taky jsme 2 Hubený já se těšim že přijedeš do Varnsdorfu *14* *14* *14*
  • Ahoj Ivo Pacovska jsem tady já tvá Kamarádka jsi Užasná Kristýna Leichtová určite jsi je tohle tvoje Přezdívka já ty Odesilám k Zprávu Prahy jo Adriana Kocůrková Varnsdorf mě je17.let tvoje Kámoška děkuji vaši Zprávy Varnsdorf mohly jsme přespát tady a mohly se tady Seznamit s tebou Děkujem *4* *4* *4*
  • Na některých fotkách ti to sluší a na jiných ne.
    V Comebacku si fakt dorá "Ivuško" :D ale myslím si, že by si měla zhubnout! *4* *4*
  • Úžasná herečka.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :3 *3* *3* *14* *14*
  • vše nej k narozeninám
  • jak nekdo neco tak dokonalyho jako je Kristyna muze nenavidet *16*
  • Text Vašeho příspěvku *2* *15* *1* *6* *16* ahoj
  • je i v comebacku a gimplu dobra a v spevu *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • dobrý den já vam píšu protože je dobra herečka
    *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* Žembová Vaneska
  • love007
    Jojo, je super, nejlepší je v Comebacku a Gymplu :3 *14*
  • Očividně jí nezáleží na kráse
  • Miluju ji!!
  • Asi ta nejkrásnější česká herečka současnosti. Kam se na ni hrabou vyumělkované super vychrtlé modelky. Viděla jsem ji v Comebacku i v Gymplu a po herecké stránce je taky velice dobrá. Hodně talentovaná. Jen by to chtělo nějakou pořádnou roli. Je to jen čistě její vec a snad se jí to nedotkne, ale opravdu se ji divím. Je to opravdu kočka, která by mohla mít kohokoliv a ona je s tím nehezkým Filipem. Jsem zhruba stejně stará jako ona , to jen aby se tady či jinde nepsalo, že o jejím partnerovi píšou a nechutně ho komentují paťáci. Jako tomu bylo minule u ní na FB. I když si nemyslím, že napsat že je nehezký je nechutné komentování , tohle píšou všichni. A pokud jí to vadí a nebo se jí to nějak dotýká ,ať raději nechodí třeba na diskuzi blesk.cz to by teprve viděla. Já jen píšu, že se jí divím. Jinak nic víc nesoudím. Neznám ani jednoho z nich. Jen mě překvapuje, že taková kočka je s někým takovým. Není to moc časté. Ale láska je mocná čarodějka a hlavně je slepá. *3*
  • Kristy jsi krásná krásně hraješ at ti to vydrží *3*
  • když sem jí viděla v comabecku tak mě okamžitě zabila a to tak že uplně nejvíc v gymplu taky je prostě nejvíc *4*
  • já miluju comeback *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Znám ji z combacku a z gymplu s r.o. je krasna
  • všechno nejlepší *14* !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit