Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bossi,líp bych to říct nemohla,nenávídím ty lidi co kritizujou vostatní jenom kvůli takovejhle kravinám a Kama patří k jednim z nich.
  • Jo?A z čeho tak soudíš,ty chytráku?! Sám budeš asi pěkně divnej,pokud se ti to líbí! *7*
  • Koukam asi máš nějakej kompex, nemoralizuj a starej se o svoje věci. *6* *6* *6*
  • Prosímtě,Kristýno,přestaň už si kousat nehty,vždyť už jsi dospělá ženská a je to otřesný.Copak ti nevadí,že je to na fotkách vidět?Možná tě na to ještě nikdo neupozornil,ale věz,že je to opravdu ošklivé a hlavně u holek.Prstýnky a lak to nezachrání.Upravené ruce jsou vizitkou krásy.Nebo chceš být jako Vaculík,kterému je téměř padesát a nehty má ohryzené až "na kost".
  • výborná *4* *4* *4* *4*
  • Ahoj všichni fandové Kristýnky!
    Jestli se Vám Kikina líbí v televizi, nebo v kině tak věřte, že je to nic proti tomu, co předvádí na jevišti. U nás ji můžete zatím vidět v inscenaci Kebab od rumunské autorky Gianina Cărbunariu. Můžu Vám zaručit, že jako v Kebabu, jste Kristýnku ještě neviděli!
    Všechny Vás tímto srdečně zvu do Divadla Komedie. A pokud jste opravdový fandové, tak pod heslem „Kikina“ dostanete na pokladně divadla k jednomu lístku druhý zadarmo!

    Chcete vědět o Kebabu více? Koukněte sem: http://www.divadlokomedie.eu/repertoar/inscenace/kebab/

    Rezervace můžete posílat na: stepankova@divadlokomedie.eu
  • jsi nejlepsi herecka na celem svete a nejhezci splnil bych ti vsecko nasvete vsecko *14*
  • mam ju ráda je skvěé hraje comebak
  • V prvé řadě se nauč češtinu, pak se můžeš hlásit na takovouto výběrovou školu.
    To snad ani není možné, co dnešní mládež zplodí za nesmysly!
  • Ahojky Kristýnko jsem tvůj velký fanda a mám tě velmi rád a udělál bych pro tebe vše na světě a budu studovat herectví doufám že mě u skoušek vezmou drž my palce ahoj
  • To je jasný že se za Kristýnu Leichtovou jenom někdo vydává,já si ji například na jejím profilu tak jsem si ji přidala do přátel a už jsou to 2 roky a nic neodepsala.Takže je to jasný že,ji jen někdo vytvořil profil a ani s vámi nebude mluvit rozhodně má rozum a nenapadne jí sem psát svůj email když toho dotyčného/nou nezná.A ten kdo sie za ní vydává a píše sem komenty tak je fakt ubohej!Kdyby to psala opravdová Kristýna L. tak by to napsala aspon bez hrubek,a snad také umí napsat svoje příjmení Leichtová-ne Laichtová že kristyna laichtova -Re: Re: COMEBACK!!!!!!! *6* *6*
  • VžDyŤ Je To KaŽdÝhO vĚc JaK pÍšE nE?
  • Já si myslím,že myslím,slyšela ,je s tvrdém Y!!!!
  • ahoj kiki ja vim ze si to stejne neprectes ale si moje nej.herecka. *12* *13*
  • Máš profil na http://www.karaoketexty.cz/?
  • WoW tak toto se ti povedlo, rovná 777 ;)
  • Nauč se psát a já ti taky nevěřím, že jsi dcera M. Dejdara...
  • ja taky nikomu neverim ze sem odepisuje prava kristyna leichtova.protoze to neny mozny ona na takhle blbi stranky nechodi.treba ja.ja jszem cera marfina dejdara a taky sem nechodi ale je mi teprve 7777777777 *12*
  • emmag
    Krásné narozeniny Krystýnko 26 je jen jednou v ŽIVOTĚ.:-D
  • Jsem Kristýna asi nepíše co???????Ale jinak ji zdravim a at" se ji daří v comebacku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší