Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEVYSLOVITELNĚ NÁDHERNÁ

    Neexistuje slovní vyjádření abych mohl popsat krásu a charisma Kristýnky Leichtové !!! ;-)
    • WoW tak toto se ti povedlo, rovná 777 ;)
    • rades

      Re: NEVYSLOVITELNĚ NÁDHERNÁ

      Naprosto souhlasím!!!!! To je panečku názor!;-) Díky!
  • rades

    I love Kristýna

    Ahoj, určitě souhlasím s tím, že bude zanedlouho opravdovou hvězdou a její jméno bude znát opravdu každý! Pro mě je to v současné době nej hvězda u nás. Je nádherná, milá, příjemná, navíc o rok mladší než já *3* , no, takovou potkat, tak jsem v ráji..... *14* *14* *14* *5*
  • online.lisak

    =)

    Napíšu to jednoduše!Když ji vidím tak myslím jenom na to jedno. *14* *8*
  • I love Kristýnka

    Prostě nádherná kočka..Nevím jak jinak ji nazvat... *14*
  • Titulek

    Ale Ale ale Ale *1*
  • jo jo

    miluju te kiki moc a moc te muluju jo moc mmtr....... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • xx

    Proč herečky musí chodit jen z herci a né znormálnimi lidmi v čem jsme horší než herci jinak na tebe myslím deně
  • romnca

    roman švarc

    kristýna leichtová je krasna holka mate na kristýna telefonni cislo nebo zavolej 737443249 *14*
    • rades

      Re: roman švarc

      Ahojda, no já bych kontakt bral taky (mail), to si myslím, že by bylo optimální....jako víš jak, mobil to rozhodně ne, přece má právo na své soukromí atd., ale ten mail by sem napsat mohla....vždyť přece PC není tak osobní jako mobil....a myslím, že by Kristýnku moc potěšilo, kdyby jí čas od času někdo pochválil, jak jí to sluší, jak je krásná atd.
      • Tvrdohlavě trčící výrůstek mezi uchem a míchačkou na maltu

        Nepravda
      • Re: Re: roman švarc

        Pravda. *5*
  • kočka

    Prostě strašně krásná a nádherná holka..škoda že se neznáme osobně...
  • Ahoj lidi!

    Ahojky. Sem moc ráda že mi sem píšete a tak sem vám chtěla taky napsat. Jestli se chcete na něco zeptat, tak mi pište na luthien1@seznam.cz, pokusim se odpovídat jak jen to půjde. Díky Kristýna
    • Re: Ahoj lidi!

      Si super. *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ahoj lidi!

      Ahoj kristitinko...nemaš libko?nebo icq?
      • Re: Re: Ahoj lidi!

        ty jo, to by mohl chtít po Kristýnce každý... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit